MKS Perła – Arka 25:27 (koniec) | AZS Łączpol – KPR J.G. 21:23 (koniec) | Olimpia-Beskid – Piotrcovia 29:41 (koniec)
UKS PCM – KPR G.K. 27:35 (koniec) | Zagłębie – SPR Pogoń 33:28 (koniec) | Młyny Stoisław – EKS Start 23:24 (koniec)
Młyny Stoisław Koszalin
23:24 (8:15)
EKS Start Elbląg
Sobota 13.05.2017, 17:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Koszalin • PGNiG Superliga kobiet • Runda 31

My już dziękujemy za śledzenie relacji na naszym portalu i serdecznie zapraszamy na kolejne emocjonujące spotkania. (18:40:29)

Mieliśmy w tym meczu ogromne emocje, których po pierwszej połowie nie sposób było oczekiwać. Przyjezdne wynik do przerwy chyba trochę uśpił. Przez 18 minut zdobyły tylko trzy bramki i tylko dzięki nieudanym zagraniom w wykonaniu Prostsenko mogą zawdzięczać ważne dwa punkty.

Koniec meczu. (23:24)

60
    Zgubiły piłkę miejscowe, a dokładniej Protsenko. Oj będzie ostre upomnienie od trenerki Anity Unijat. Szansa uciekła. (23:24)

60
    Broni Prudzienica rzut ze skrzydła. Energa przed szansą na remis. (23:24)

60
    30 sekund do końca meczu. (23:24)

60
    Wracamy do gry. (23:24)

60
    Niewrzawa przekazuje ostatnie uwagi. Jeśli Start trafi, wygra mecz i przeskoczy w tabeli MKS Selgros Lublin. (23:24)

60
    Do końca zawodów jeszcze 48 sekund. (23:24)

60
    Timeout dla gości. (23:24)
    59
    Błaszczyk ze skrzydła. Będą jeszcze ogromne emocje w tym meczu. (23:24)

59
    Zgubiły piłkę przyjezdne. (22:24)

59
    Błąd popełniła Protsenko. (22:24)

59
    Wchodzi Nestsiaruk. Szansa na bramkę kontaktową. Broni jednak Szywerska. (22:24)

58
    Broni Prudzienica rzut ze skrzydła w wykonaniu elblążanek. (22:24)
    58
    Roszak podtrzymuje nadzieję Energetycznym na dobry wynik w tym meczu. (22:24)

57
    Chmiel również otrzymała karę w tamtej sytuacji. (21:24)

57
    Jędrzejczyk tym razem antybohaterką. Upomniania usiądzie na ławce kar. (21:24)
    57
    Świetnie zachowała się jednak Jędrzejczyk. (21:24)

Renata Rolnik

Młyny Stoisław Koszalin: Kowalczyk, Wiercioch, Prudzienica – Protsenko, Michałów, Roszak, Budnicka, Tracz, Domaros, Chmiel, Kaczanowska, Błaszczyk, Nestsiaruk, Izak, Sądej, Piwowarczyk
    EKS Start Elbląg: Powaga, Szywerska – Klarkowska, Hawryszko, Grobelska, Waga, Muchocka, Jędrzejczyk, Gerej, Lisewska, Stokłosa, Świerżewska, Andrzejewska, Szopińska

Sędziowie: Fahner, Kubis (obaj z Głogowa)