Tomaszów Maz. – Huragan W. 4:1 (koniec) | Łowicz – ŁKS Łom. 2:0 (koniec) | Concordia – Ruch W. M. 0:0 (koniec)
Pelikan Łowicz
2:0 (2:0)
ŁKS 1926 Łomża
Niedziela 14.05.2017, 11:15 • Stadion Miejski, Łowicz • 3 liga, grupa I • 28. kolejka

90+3
    Piłka w siatce, jednak gwizdek sędziego – faul na obrońcy!

89
    Nie trafił w piłkę głową Majewski stojąc 2 metry od bramki! Zamknięcie Parobczyka niecelne.

88
    Zmiana w drużynie ŁKS 1926 Łomża: z boiska schodzi Baranowski, na boisku pojawia się Świderski.

86
    Ładny strzał z dystansu broni Nowak!

85
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Kuczak, na boisku pojawia się Bończak.

84
    Zmiana w drużynie ŁKS 1926 Łomża: z boiska schodzi Grabowski, na boisku pojawia się Drozdowski.

82
    I od razu kontra Pelikana. Bramkarz na 25 metrze, lobować próbował go z połowy boiska Majewski! Niecelnie!

81
    Niezwykle blisko bramki goście!! I to trzykrotnie! Rozpaczliwie bronili się łowiczanie! 2 razy obronił Nowak, raz wybili obrońcy!

80
    Majewski wysooooooooko nad bramką!

79
    Kolejna ręka w polu karnym gości! Karny dla Pelikana!

77
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Rydzewski, na boisku pojawia się Brzozowski.

75
    Zmiana w drużynie ŁKS 1926 Łomża: z boiska schodzi Sadowski, na boisku pojawia się Zalewski.

70
    Żółtą kartkę otrzymuje Kamieniowski (ŁKS 1926 Łomża).

69
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Wojcieszyński, na boisku pojawia się Hluszko.

68
    Sam na sam wychodził Cibulskas jednak fatalnie skiksował.

66
    Uderzenie Kuczaka z ok. 25 metrów kończy swój lot na poprzeczce!

62
    Bliscy kontaktowej bramki łomżanie! Strzał Sadowskiego ofiarnie broni Nowak, nabawiając się przy tym kontuzji!

62
    Kuczak płasko ze skrzydła. Majewskiego uprzedza jednak Wienczatek!

60
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Bujalski, na boisku pojawia się Bella.

45
    Piłka w bramce Pelikana jednak na spalonym Sadowski. Szczerze mówiąc – bardzo wątpliwy ofsajd.

44
    Strzał Kuczaka z 7 metrów minimalnie obok bramki!

42
    Gol dla Pelikana!
    Strzelcem bramki MAJEWSKI

Płaskie dośrodkowanie Gawlika i piłkę w siatce "raboną" umieszcza MATEUSZ MAJEWSKI!

40
    Dodatkowo za pretensje żółta karta dla Olesińskiego.

38
    Sędzia pokazał swoją władzę i charakter! Uznał on, że odbiór piłki na Drażbie był czysty, ten myślał zupełnie inaczej, powiedział coś niecenzuralnego do arbitra, który przerwał grę i wyciągnął z kieszeni "kiera"!

31
    Od połowy boiska piłkę holował Bujalski, a swój rajd zakończył strzałem z 25 metrów minimalnie obok bramki!

18
    Rajd Majewskiego zakończony strzałem minimalnie obok słupka!

4
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa ADAMCZYK.

Zagranie ręką w polu karnym jednego z ełkaesiaków, i "11" na gola bardzo pewnie zamienia MICHAŁ ADAMCZYK!