Portugalia – Cypr | 4:0 (koniec) |
Stal S. W. – Siarka T. | 1:0 (koniec) | | | ROW Rybnik – Radomiak | 1:1 (koniec) | | | Legionovia – Puszcza | 1:2 (koniec) |
Gryf – Rozwój | 0:1 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Błękitni | 0:2 (koniec) | | | Warta – Olimpia Z. | 2:2 (koniec) |
Olimpia E. – Kotwica | 1:1 (koniec) | | | Polonia W. – Raków | 1:2 (koniec) | | | Odra O. – Polonia B. | 3:0 (koniec) |
Juventus – Real Madryt | 1:4 (koniec) |
Legia II – ŁKS | 0:1 (koniec) | | | Mot. Lubawa – Ostróda | 1:2 (koniec) | | | Ursus – Ruch W. M. | 2:0 (koniec) |
ŁKS Łom. – Jagiellonia II | 2:2 (koniec) | | | Widzew – KS Drwęca | 0:1 (koniec) |
Pogoń II – Toruń | 0:2 (koniec) | | | Wda – Leśnik | 3:0 (koniec) | | | Lech II P. – Bałtyk G. | 3:1 (koniec) |
Chwaszczyno – Chemik B. | 3:1 (koniec) | | | Vineta – Polonia Śr. | 0:1 (koniec) | | | Przodkowo – Kleczew | 1:1 (koniec) |
KKS – Świt Skolwin | 1:1 (koniec) | | | Gwardia K. – Górnik K. | 2:1 (koniec) | | | Jarota – Pogoń Lęb. | 2:1 (koniec) |
Stal B. – Jastrzębie | 4:3 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – BKS Stal | 0:1 (koniec) | | | Pawłowice Śl. – Polkowice | 2:1 (koniec) |
Skra – Unia T. | 1:1 (koniec) | | | Górnik W. – Dzierżoniów | 0:1 (koniec) | | | Ruch Z. – Śląsk II | 2:0 (koniec) |
Garbarnia – Karpaty K. | 2:0 (koniec) | | | Motor – Unia T. | 3:0 (koniec) | | | Jarosław – Trzebinia-Siersza | 1:2 (koniec) |
Stal Rz. – Podhale N. Targ | 3:0 (koniec) | | | Biała Podlaska – Avia | 0:0 (koniec) | | | Małogoszcz – KSZO | 0:0 (koniec) |
Soła – Resovia | 0:1 (koniec) |
Kąty Wrocławskie – Gać | 1:3 (koniec) | | | Karolina Jaworzyna – Piast Nowa Ruda | 4:2 (koniec) |
finał
Odra Opole
3:0
(1:0)
Polonia Bytom
Mateusz
Gole:
1. Staroń, 50. Wodecki, 65. Wodecki
Sędziowie: Korycki – Majewski, Dąbrowska – Grocki.
Widownia:
Spudłowany karny!:
Odra Opole:
Kowalczyk – Brusiło, Przystalski, Bodzioch, Winiarczyk, Peroński, Nowak, Niemczyk, M. Gancarczyk, Wodecki, Staroń.
Zmiany: Ziarko – Trznadel, Stasiowski, W. Gancarczyk, Wepa, Wolny, Wrzesień.
Trener:
Polonia Bytom: Perdijić – Włodyk, Słodowy, Szyndrowski, Żmuda, Kuzdra, Skrzypiński, Chrabąszcz, Ceglarz, Musiolik, Zaremba.
Zmiany: Harkawy – Setlak, Szal.
Trener:
Zmiany: Ziarko – Trznadel, Stasiowski, W. Gancarczyk, Wepa, Wolny, Wrzesień.
Trener:
Polonia Bytom: Perdijić – Włodyk, Słodowy, Szyndrowski, Żmuda, Kuzdra, Skrzypiński, Chrabąszcz, Ceglarz, Musiolik, Zaremba.
Zmiany: Harkawy – Setlak, Szal.
Trener:
Sędziowie: Korycki – Majewski, Dąbrowska – Grocki.
Widownia:
Strzelcem bramki MARCIN WODECKI.
Strzelcem bramki MARCIN WODECKI.
Gospodarze objęli prowadzenie w jedenastej sekundzie! To była kapitalna akcja – musiała zakończyć się trafieniem. Autorem gola ŁUKASZ STAROŃ.
Odra Opole: Kowalczyk – Brusiło, Przystalski, Bodzioch, Winiarczyk, Peroński, Nowak, Niemczyk, M. Gancarczyk, Wodecki, Staroń.
Rezerwowi: Ziarko – Trznadel, Stasiowski, W. Gancarczyk, Wepa, Wolny, Wrzesień.
Polonia Bytom: Perdijić – Włodyk, Słodowy, Szyndrowski, Żmuda, Kuzdra, Skrzypiński, Chrabąszcz, Ceglarz, Musiolik, Zaremba.
Rezerwowi: Harkawy – Setlak, Szal.
Sędziowie: Korycki – Majewski, Dąbrowska – Grocki..