Polska – Węgry 0:1 (koniec)
Polska
0:1 (0:0)
Węgry
Piątek 09.06.2017, 19:00 • Żabno, Stadion Bruk-bet Termaliki • Reprezentacja U20

Dobiegło końca spotkanie w Niecieczy! Polacy zaprezentowali się przyzwoicie, jednak bramka została stracona po dziecinnym błędzie. Ostatecznie Węgrzy zwyciężają 1:0. Dziękuję za uwagę! (20:54:14)

90+7

90+6
    Po rajdzie lewym skrzydłem Zabari wywalczył wrzut z autu.

90+4
    Wrzutka Janickiego, ale dobrze interweniował Bukran.

90+4
    Polacy wywalczyli rzut wolny bardzo blisko pola karnego rywali. To może być ostatnia szansa na wyrównanie!

90+3
    Jeszcze uderzał jeden z Polaków, ale nieskutecznie. Od bramki rozpocznie golkiper Węgier.

90+1
    Bukran ryzykownie piąstkował na piętnastym metrze i wyraźnie ucierpiał upadając na murawę.

89
    Michalak nieprzepisowo atakowany przez jednego z rywali. Polacy z własnej połowy.

88
    Tym razem zmiana w ekipie przyjezdnych. Murka zostaje zastąpiony przez

86
    Węgrowie w mądry sposób utrzymują się przy piłce. Polacy będą mieć kłopot ze stworzeniem sobie jakiejś okazji.

85
    Jeden z Węgrów ucierpiał w starciu we własnym polu karnym i potrzebuje pomocy medycznej.

83
    Gol dla Węgier!

Ależ szkoda! Makowski nie porozumiał się przed polem karnym z Węglarzem i piłka trafiła do niepilnowanego NORBERTA KUNDRAKA, który ze spokojem umieścił ją w pustej bramce!

81
    Roszady dokonuje trener Polaków. W miejsce Tomasiewicza na murawie pojawia się Janicki.

81
    Damian Węglarz po raz kolejny popisuje się pewną interwencją po uderzeniu jednego z rywali z większej odległości.

80
    Węgrowie wznowią grę od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

79
    Podopieczni Marcina Stolarczyka długo utrzymują się przy piłce, ale z tego posiadania niewiele wynika.

77
    Murka ostro zaatakował jednego z naszych zawodników na skrzydle i arbiter sięga po żółtą kartkę!

76
    Nieporozumienie Wdowiaka i Bartosza i Polacy tracą okazję na stworzenie zagrożenia pod bramką przyjezdnych.

75
    Znakomita okazja Polaków przerwana przez arbitra. Udana pułapka ofsajdowa w wykonaniu defensywy rywali.

74
    Próbują się przebudzić Biało-Czerwoni. Ich akcje nie są jednak w stanie zaskoczyć rywali. Węgrzy wyruszają z kontratakiem.

72
    Nieprzepisowe zagranie Wdowiaka i rywale rozpoczną od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

71
    Węglarz był naciskany przez jednego z rywali, ale skutecznie wyszedł z opresji.

69
    Polacy mają ogromne kłopoty z odebraniem rywalom futbolówki. Znacząca przewaga przyjezdnych.

68
    Nieco ponad dwadzieścia minut pozostało do końcowego gwizdka arbitra. W dalszym ciągu utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

65
    Makrai uderzał z obrębu pola karnego, ale został zablokowany. Chwilę później Węglarz efektownie wybronił uderzenie Spandlera.

64
    Tylko boczna siatka! Znakomita okazja Murki, który dostał podanie za plecy obrońców, minął Węglarza, ale następnie chybił!

63
    Bez zagrożenia pod bramką Węgrów, którzy teraz spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska.

62
    Nasi reprezentanci zdołali wywalczyć rzut rożny.

60
    Roszada w ekipie Węgier. Racza zastępuje Kundrak.

59
    Tym razem precyzyjności zabrakło Makraiowi, którzy również strzelał zza pola karnego.

57
    Niecelne uderzenie jednego z Węgrów i od własnej bramki grę wznowi Węglarz.

56
    Niezbyt udane dośrodkowanie Michalaka i rywale przejmują futbolówkę.

55
    W dalszym ciągu napierają goście. Tymczasem gra została przerwana z powodu jakiegoś urazu jednego z naszych reprezentantów.

53
    Mocno przycisnęli w tym momencie reprezentacji Węgier. To do przyjezdnych należy w tym momencie inicjatywa.

52
    Ależ było groźnie! Makrai dryblował w polu karnym Polaków, aż w końcu oddał płaskie uderzenie, które świetnie wybronił Węglarz!

50
    Ładna wymiana podań Węgrów w środkowej strefie boiska, ale po chwili zakończyło się to stratą.

48
    Znów przycisnęli Polacy, ale ostatecznie grę od bramki wznowi Bukran.

47
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Łukowskiego z lewego skrzydła i futbolówka bezpiecznie ląduje w objęciach golkipera rywali.

46
    Zmiana w polskiej reprezentacji. W miejsce Jagiełły na murawie pojawia się Piotrowski.

46

Do przerwy bez goli w Niecieczy. Trzeba jednak przyznać, że oglądamy w miarę ciekawe zawody, a z minuty na minutę zaczęli rozkręcać się nasi reprezentanci. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie rozwiąże się worek z golami. Wracamy po przerwie!

45

44
    Z rzutu wolnego bezpośrednio uderzał Toth, ale piłka odbiła się od muru i wyszła poza linię końcową.

44
    Może być groźnie pod bramką Polaków. Tomasiewicz dopuścił się przewinienia w odległości dwudziestu metrów od własnej bramki.

43
    Makrai znalazł się w dogodnej sytuacji, ale w porę został powstrzymany przez jednego z naszych defensorów.

41
    Lewą flanką przedzierają się teraz nasi rodacy. Czy Polakom uda się jeszcze przed przerwą zagrozić bramce rywali?

40
    Jagiełło uderzał z okolic dwudziestego metra, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki rywali. Grę wznowi Bukran.

38
    Z większej odległości próbował teraz zaskoczyć naszego golkipera Racz, jednak Węglarz był dobrze ustawiony i pewnie wybronił strzał rywala.

37
    Niezbyt udane wykonanie kornera przyjezdnych, jednak w dalszym ciągu udaje im się utrzymać przy futbolówce.

36
    Reprezentacja Węgier rozpocznie od rzutu rożnego.

35
    Centra Bartosza w pole karne do Bartczaka, ten jednak skiksował przy próbie oddania uderzenia z woleja.

33
    Polacy rozpoczną od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali. Czy przewaga Biało-Czerwonych w końcu przełoży się na wynik?

32
    Jeszcze jeden stały fragment gry dla drużyny Macieja Stolarczyka po kolejnym przewinieniu jednego z rywali.

31
    Udało się Węgrom wyjść z opresji i teraz przyjezdni próbują swoich sił w ataku skrzydłem.

30
    Ależ huknął jeden z naszych reprezentantów z rzutu wolnego i Bukran cudem sparował do boku piłkę zmierzającą pod poprzeczkę! Korner dla Polaków.

29
    Rasak faulowany w walce o górną piłkę w okolicach czterdziestego metra i arbiter odgwizduje przewinienie.

28
    Toth łatwo stracił piłkę w środkowej strefie boiska i Węgrzy utracili okazję na wyprowadzenie kontrataku.

27
    Od dłuższego czasu przy piłce utrzymują się gospodarze. Nasi reprezentanci atakowali prawym skrzydłem, udało się wywalczyć wrzut z autu.

25
    Zdołaliśmy się już uporać z kłopotami technicznymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić relację "minuta po minucie" z tego starcia!

10
    Po dziesięciu minutach gry bez goli na stadionie Termaliki. Warto pochwalić kibiców, którzy dość licznie pojawili się dziś na trybunach w Niecieczy.

1
    W takich strojach za kwadrans na murawie zaprezentują się goście:

Znamy już składy obydwu zespołów!

Polska:
    Węglarz – Bartosz, Łukowski, Wieteska, Makowski, Rasak, Michalak, Jagiełło, Skrzecz, Tomasiewicz, Bartczak

Rezerwowi:
    Henger – Janicki, Piotrowski, Marciniec, Wdowiak

Trener: Maciej Stolarczyk

Węgry:
    Bukran – Szalai, Kecseke, Vida, Racz, Toth, Murka, Spandler, Makrai, Lenzser, Katona

Rezerwowi:
    Megyeri – Povazsai, Szabo, Kundrak, Zabari, Polgar

Trener: Michael Boris.

Na spotkanie rozgrywane w Niecieczy trener Maciej Stolarczyk powołał osiemnastu zawodników. Kadra Polki składa się z tych piłkarzy:

Bramkarze: Damian Węglarz, Adrian Henger

Zawodnicy z pola: Mateusz Wieteska, Oktawian Skrzecz, Karol Świderski, Paweł Stolarski, Rafał Makowski, Damian Rasak, Grzegorz Tomasiewicz, Robert Janicki, Mateusz Wdowiak, Piotr Marciniec, Jakub Piotrowski, Kamil Dankowski, Jakub Bartosz, Filip Jagiełło, Robert Bartczak, Konrad Michalak

Serdecznie zapraszam Państwa na zapis najważniejszych wydarzeń z meczu towarzyskiego pomiędzy kadrą Polski do lat 20, a reprezentacją U-21 Węgier.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 19:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 83. Kundrak

Kartki:   77. Murka (HUN)