Azerbejdżan – Irlandia Północna 0:1 (koniec) | Kazachstan – Dania 1:3 (koniec) | Szkocja – Anglia 2:2 (koniec)
Słowenia – Malta 2:0 (koniec) | Niemcy – San Marino 7:0 (koniec) | Norwegia – Czechy 1:1 (koniec)
Czarnogóra – Armenia 4:1 (koniec) | Polska – Rumunia 3:1 (koniec) | Litwa – Słowacja 1:2 (koniec)
Czarnogóra
4:1 (2:0)
Armenia
Sobota 10.06.2017, 20:45 • Gradski Stadion Podgorica (MNE) • Eliminacje Mistrzostw Świata (Europa)

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com! (22:40:26)

Pewna wygrana Czarnogórców u siebie z Armenią. Wzięli solidny rewanż za pierwsze spotkanie i pokazali, że wciąż się liczą w walce o miejsce barażowe. Po tej kolejce są nadal na drugim miejscu tuż przed Danią.

90+3

90+2
    Małe zamieszanie pod bramką Petkovicia po centrze z lewego skrzydła. Ostatecznie wybił piłkę jeden z defensorów Czarnogóry. Szukają jeszcze gola przyjezdni.

90
    Trzy minuty doliczone przez arbitra.
    89. Ruslan Korjan (ARM) - 4:1

89
    Gol dla Armenii!

Goście przy dosyć biernej postawie defensywy Czarnogóry zaliczają trafienie honorowe. Jego autorem RUSLAN KORJAN! Płaskie uderzenie w dalszy róg bramki.

87
    Teraz to Czarnogórcy utrzymują się przy piłce na swojej połowie. Nie widać by się śpieszyli z atakowaniem. W zasadzie nie mają powodu.

85
    Futbolówkę na swojej połowie spokojnie rozgrywają Ormianie. Raczej w tym meczu już niewiele się wydarzy.

84
    Zmiana w Czarnogórze: z boiska schodzi Vladimir Jovović, na boisku pojawia się Sead Haksabanović.
    82. Stevan Jovetić (CHO) - 4:0

82
    Gol dla Czarnogóry!

W genialny sposób STEVAN JOVETIĆ pieczętuje hat-tricka! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła będąc niepilnowanym złożył się do przewrotki i wpakował piłkę do bramki tuż przy słupku!

80
    Druga kartka w zespole gości. Ukarany Grigorjan.

78
    Nie widać już u Ormian wiary w to, że cokolwiek można jeszcze zdziałać. W ostatnich kilku minutach niewiele się dzieje na murawie.

76
    Czarnogórcy utrzymują się z futbolówką na połowie rywala. Coraz bliżej są zdobycia kompletu punktów.

75
    Zmiana w Czarnogórze: z boiska schodzi Żarko Tomasević, na boisku pojawia się Emrah Klimenta.

73
    Zmiana w Armenii: z boiska schodzi Marcos Pizzelli, na boisku pojawia się Tigran Barseghjan.

72
    Uderzył mocno z dystansu Mchitarjan, sparował piłkę do boku golkiper Czarnogóry, dopadł do niej Hovhannisjan, lecz spudłował! To była najlepsza okazja na gola dla gości!

71
    Zmiana w Czarnogórze: z boiska schodzi Nikola Vukcević, na boisku pojawia się Aleksandar Scekić