Arka – Śląsk 2:0 (koniec) | Termalica – Jagiellonia 0:1 (koniec) | Lech P. – Sandecja 0:0 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
0:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok
Niedziela 16.07.2017, 15:30 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • PKO Ekstraklasa • 1. runda
    Statystyki końcowe:

Trzy punkty jadą do Białegostoku:

Bruk-Bet przegrywa na własnym terenie z Jagiellonią Białystok 0-1 po trafieniu z rzutu karnego Łukasza Sekulskiego. Mecz nie stał na najwyższym poziomie i w tym starciu mógł praktycznie paść każdy wynik. Zadecydował faul na Cernychu w polu karnym gospodarzy. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com. (17:24:56)

90+4

90+3
    Cernych faulowany na połowie przeciwników. Ostatnie sekundy tego meczu. Tu już nic nie ma prawa się zmienić.

90+2
    Nieudane zagranie Fryca z prawego skrzydła. Ma olbrzymie pretensje do arbitra o to, że nie podyktował rzutu rożnego.

90+1
    Zderzenie Guilherme z Gutkovskisem. Gracz Bruk-Betu ucierpiał w tym starciu.

90
    Trzy minuty zostały doliczone przez Jakubika do regulaminowego czasu gry.

89
    Śpiączka efektownie chciał zaskoczyć Kelemena strzałem przewrotką. Nie trafił jednak czysto, a futbolówka trafiła prosto w Gordona.

88
    Nieudane wejście prawą flanką. Guilherme nie spieszy się ze wznowieniem gry wyrzutem z autu. Czas gra na korzyść przyjezdnych.

87
    Końcówka meczu. Jagiellonia już praktycznie zupełnie zrezygnowała z jakichkolwiek ataków. Białostoczanie skupiają się na obronie wyniku.

85
    Ależ zaprzepaszczona okazja przez niecieczan! Piłka wyłożona z prawej strony boiska i wydawało się już, że dojdzie do strzału z bliskiej odległości. Pogubili się jednak gospodarze.

84
    Rzuty rożne: 6 – 2

82
    Ostatnie minuty regulaminowego czasu gry. Wydaje się, że białostoczanie zdołają utrzymać te prowadzenie, ponieważ słonikom bardzo trudno jest wypracować sobie jakąkolwiek dogodną okazję.

81
    Dużo zamieszania na połowie Jagiellonii. Na szczęście gości udaje im się w końcu wykopać futbolówkę.

79
    Novikovas zakręcił przeciwnikami, a następnie wyłożył futbolówkę Cernychowi. Drugi z Litwinów został zablokowany! Świetny drybling Novikovasa.

78
    W obu zespołach trenerzy wykorzystali już komplet zmian.

78
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Samuel Stefanik, na boisku pojawia się Vladislavs Gutkovskis.

78
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Patrik Misak, na boisku pojawia się Krystian Peda.

Krzysztof

Gole: 47. Sekulski (kar.)

Kartki:   53. Guilherme (JAG)

Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
    Strzały celne: 1:2. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 6:2. Spalone: 4:0. Foule: 12:9.
    Bruk-Bet Termalica: Mucha – Fryc, Putiwcew, Kupczak, Słaby (63. Maksimenko) – Ł. Piątek (C), Jovanović – Miković, Stefanik (78. Gutkovskis), Misak (78. Peda) – Śpiączka.
    Zmiany: K. Baran – Maksimenko, Gutkovskis, Guba, Wróbel, Peda.

Jagiellonia Białystok: Kelemen – Gordon, Runje, Guti Tomelin, Guilherme – Szymański (60. Szymonowicz), Romanczuk (C) – Cernych, Pospisil (70. Novikovas), Chomczenowski – Sekulski (77. Sheridan).
    Zmiany: Węglarz – Burliga, Novikovas, Sheridan, Mystkowski, Szymonowicz, Polkowski.

Główny: Krzysztof Jakubik

Widownia: 3 977