Arka – Wisła Pł. 1:1 (koniec) | Pogoń – Jagiellonia 0:1 (koniec) | Lech P. – Piast 5:1 (koniec)
Arka Gdynia
1:1 (1:1)
Wisła Płock
Niedziela 30.07.2017, 15:30 • Stadion Miejski, Gdynia • PKO Ekstraklasa • 3. runda

Dziękujemy jeszcze raz. Mamy nadzieję, że relacja przyniosła Państwu wiele emocji i pomogła w śledzeniu swoich pupili! Miłego popołudnia! (17:34:49)
    Pełne statystyki po meczu.
    W Gdyni remis 1:1.

No i tak właśnie się dzieje. Sędzia Paweł Raczkowski kończy to spotkanie. Remis dla Arki jest na pewno przyjmowany z lekkim niedosytem, gospodarze przez większość tego meczu byli ekipą lepszą, ale piłka jest taka, że najważniejszą statystyką jest ta na samej górze, a więc strzelone gole. Dziękujemy serdecznie, że byli Państwo z nami. Zapraszamy po więcej na Lajfy. com!

90+5

90+4
    Na nic więcej chyba już nie możemy liczyć w tym meczu. Sędzia Raczkowski za moment zakończy spotkanie w Gdyni.

90+3
    Byrtek faulowany w swoim polu karnym, wydawało się, że będzie korner dla Arki, lecz nic z tego , Siemaszko przewinił w walce o piłkę, która znajdowała się w powietrzu.

90+2
    Nie wiem co chciał zrobić Łasicki w tej sytuacji, ale strzał z około 40. metrów totalnie nieudany.

90+2
    Kun przeciągnął dośrodkowanie z lewej flanki, Siemaszko starał się jeszcze dogonić piłkę, ale nic z tego, od autu Stępiński.

90+1
    Cztery minuty dłużej pogramy w Gdyni. Czy w doliczonym czasie gry któraś z drużyn da radę przechylić szalę na swoją korzyść?

90
    Biliński faulowany na swojej połowie przez Marcjanika, który wysoko wyszedł za akcją. Kiełpin będzie wprowadzał piłkę do gry.

89
    Końcowe minuty tego spotkania, będzie na pewno kilka jeszcze doliczonych, ale czy to otworzy drogę jednej albo drugiej ekipie do cennych trzech punktów?

88
    Bomba Recy z rzutu wolnego zablokowana, Siemaszko dobrze ustawił swoją sylwetkę względem strzelającego.

87
    Leży na murawie Łasicki, ciągle coś dolega zawodnikowi Wisły Płock.

87
    Danch taktycznie faulował za co łapie żółty kartonik. Łasicki staranowany przez byłego zawodnika Górnika Zabrze.

87
    Złe podanie Marcjanika w kierunku uciekającego Piesia. Wisła wychodzi z akcją, czy coś z niej wyjdzie?

86
    Marciniaka złapał skurcz, w starciu z Bilińskim, chyba będzie można już grać. Tak jest. Arka znowu w natarciu.

85
    O Matko Boska, Kriwiec chyba nie zaliczy debiutu do udanych, strzał z około 20. metrów tragiczny. Gorzej chyba już być nie może.

84
    Fatalne dogranie, zbierają piłkę jeszcze "Arkowcy" i kreują kolejny atak pozycyjny.

Mateusz Zając

Gole: 45+1. Warcholak (kar.) – 6. Byrtek

Kartki:   21. Jurado (ARK), 33. Marciniak (ARK), 59. Piesio (ARK), 87. Danch (ARK) – 23. Furman (PLO)

Posiadanie piłki: 60 % : 40 %.
    Strzały celne: 13:5. Strzały niecelne: 11:4. Rzuty rożne: 8:4. Spalone: 1:0. Foule: 21:12.
    Arka Gdynia: Steinbors – Zbozień, Marcjanik, Danch, Warcholak – Sambea Kakoko (77. Kriwiec), Marciniak – Kun, Nalepa (46. Żebrakowski), Piesio – Jurado (65. Siemaszko).
    Zmiany: Pilarz – Sobieraj, Socha, Jazvić, Żebrakowski, Siemaszko, Kriwiec.

Wisła Płock: Kiełpin – Stefańczyk, Szymiński (46. Sielewski), Byrtek, Stępiński – Furman (66. Łasicki), Rasak – Merebaszwili, Reca – Piątkowski (46. Dźwigała), Biliński.
    Zmiany: Kryczka – Łasicki, Sielewski, Parvulescu, Varela, Lebedyński, Dźwigała.

Sędziowie: Paweł Raczkowski (Warszawa)