ŁKS – MKS Kluczbork 1:0 (koniec) | Warta – ROW Rybnik 2:0 (koniec) | Radomiak – Rozwój 4:1 (koniec)
ŁKS Łódź
1:0 (0:0)
MKS Kluczbork
Piątek 11.08.2017, 17:00 • Stadion MOSiR, Łódź • 2. Liga • 3. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:00:12)
    Punkty zostały w Łodzi!

Radość w Łodzi. Drużyna z centralnej Polski wygrała drugi mecz z rzędu. Ponownie 1:0 i ponownie dzięki trafieniu Jewhena Radionowa. Przełomowa bramka dla ŁKS padła w 78. minucie po dośrodkowaniu Pyciaka. Kołba ponownie nie dał strzelić sobie gola. To już 270 minut z czystym kontem bramkarza łodzian. Gospodarze mają dużo powodów do zadowolenia na początku sezonu. Ich przyspieszenia w drugiej połowie MKS Kluczbork nie wytrzymał. Ekipa Konwińskiego zostaje z trzema punktami w dolnej połowie tabeli.

90+5

90+4
    Bryła kombinował przy wyrzucie z autu. Sędzia poirytowany upomniał pomocnika kartką.

90+3
    Była szansa dla zespołu Andrzeja Konwińskiego na gola z rzutu wolnego. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu prosto w rękawice bramkarza. To mogła być ostatnia możliwość wyrównania.

90+2
    Po zmianie wyniku MKS Kluczbork praktycznie nie zagraża Kołbie. Trudno jest się przeorganizować po takim ciosie Radionowa i w tak krótkim czasie.

90
    Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.
    ŁKS Łódź blisko zwycięstwa!

89
    Deja już po zakończeniu występu dostał żółty kartonik. Poniosły nerwy pomocnika MKS Kluczbork.

88
    Zmiana w drużynie MKS Kluczbork: z boiska schodzi Deja, na boisku pojawia się Nykiel.

88
    Faul na Kococie i trudno oczekiwać od środkowego pomocnika, że będzie spieszyć się z wprowadzeniem futbolówki do gry.

86
    Ponownie Radionow! Jeszcze raz dośrodkowanie dociera do napastnika, a jego uderzenie głową minęło minimalnie bramkę Kleemanna. To mógł być decydujący cios dla MKS Kluczbork.

85
    Wrzawa na trybunach. Kibice skandowali również personalia Jewhena Radionowa, który może po raz drugi z rzędu zapewnić ŁKS Łódź komplet punktów.

84
    Najlepszą obroną jest atak, więc Pyciak nadal decyduje się na odważne rajdy w okolicę pola karnego MKS Kluczbork.

82
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Margol, na boisku pojawia się Kocot.

80
    Grał defensywnie w ostatnich minutach MKS Kluczbork i nie utrzymał czystego konta do ostatniego gwizdka. Teraz przyjezdni mają niewiele czasu na wyrównanie.

78
    Gol dla ŁKS-u!
    Strzelcem bramki JEWHEN RADIONOW.

Przełamanie w Łodzi! W 78. minucie gospodarze znaleźli sposób na zbudowanie akcji bramkowej. Z półobrotu przymierzył do siatki Radionow po wzorowym dośrodkowaniu Pyciaka z prawego skrzydła!

Gole: 78. Radionow

Kartki:   90+4. Bryła (LKS) – 66. Gierak (KLU), 89. Deja (KLU)

ŁKS Łódź: Kołba – Pyciak, Rozwandowicz, Juraszek, Widejko – Kostyrka, Margol (82. Kocot), Pyrdoł (65. Guzik) – Burkhardt (46. Gamrot), Bryła – Radionow.

Zmiany: Kazimierczak – Pieczara, Rozmus, Sobociński, Gamrot, Guzik, Kocot.

MKS Kluczbork: Kleemann – Górkiewicz, Gierak, Kochański, Nitkiewicz – Deja (88. Nykiel), Nakrosius – Zieliński (49. Reisch), Kubiak, Baraniak (71. Wolny) – Niemczyk (62. Fedota).

Zmiany: Majchrowski – Glanowski, Fedota, Wolny, Nykiel, Bodziony, Reisch.

Sędziowie: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)