Znicz – Gryf 3:2 (koniec) | Jastrzębie – Błękitni 0:0 (koniec) | Garbarnia – Siarka T. 3:1 (koniec)
Wisła Pu. – Legionovia 2:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
3:1 (1:0)
Siarka Tarnobrzeg
Sobota 12.08.2017, 17:30 • Stadion Garbarni, Kraków • 2. Liga • 3. runda

Spotkanie w Krakowie, wskutek dramatycznych zdarzeń związanych z jednym z kibiców, zakończyło się z ponad trzydziestominutowym opóźnieniem. Ostatecznie 3:1 zwyciężyła Garbarnia, która dzięki temu notuje pierwszą zdobycz punktową w tym sezonie. Dziękuję za uwagę! (20:09:34)

90

85
    Gol dla Garbarnii!

Ależ finisz krakowian, zapowiada się na pierwsze zwycięstwo Garbarnii w drugiej lidze!

79

Błyskawiczna odpowiedź miejscowych i beniaminek ponownie na prowadzeniu!

75
    Gol dla Siarki!
    Goście doprowadzają do wyrównania! Strzelcem bramki MATEUSZ BROŹ.

65
    Jak podaje jeden z fanów, stan kibica nieco się poprawił, obecnie znajduje się w karetce. Za moment spotkanie powinno zostać wznowione

60
    Mecz w Krakowie został przerwany. Na trybunach jeden z kibiców walczy o życie. Ciężko powiedzieć kiedy i czy w ogóle mecz zostanie wznowiony.

46
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Radulj, na boisku pojawia się Janeczko.

46

Do przerwy krakowianie minimalnie prowadzą z Siarką. Liczymy na jeszcze więcej goli w drugiej odsłonie.

45

45

Gospodarze wychodzą w tym spotkaniu na prowadzenie. Strzelcem bramki ARKADIUSZ GARZEŁ.

20
    Póki co w Krakowie utrzymuje się bezbramkowy remis.

1

Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 17:30. Składy obydwu drużyn podamy kilka minut wcześniej. Bądźcie z nami!

Nieco lepiej rozpoczęli tegoroczne rozgrywki przyjezdni. Siarka na inaugurację wygrała z Wisłą Puławy, lecz następnie także uległa Radomiakowi. Zawodnicy z Tarnobrzega wygrali również dwa mecze w Pucharze Polski, odpadając dopiero w 1/16 finału po dogrywce w starciu z klubem Ekstraklasy, Termalicą Nieciecza.

Miejscowi sezon rozpoczęli od dwóch ciężkich wyjazdów. Najpierw zawitał do Radomia, gdzie przegrali 0:1. W drugiej kolejce w Bełchatowie ulegli 1:3 GKS-owi.

Serdecznie zapraszam Państwa na zapis najważniejszych wydarzeń jednego z meczów polskiej drugiej ligi. W Krakowie miejscowa Garbarnia podejmie Siarkę Tarnobrzeg.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:30 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 45. Garzeł, 79. ., 85. . – 75. Broź