36 25 26
Kanada
0
34 20 24
Sobota 12.08.2017, 15:00 • Tauron Arena, Kraków • Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

0:0
    Jeśli chodzi o mecz Polski na dziś to wszystko. O 18 pojedynek Rosjan z Francuzami. Dziękuję bardzo za wspólnie spędzony czas i emocje. Zapraszam do śledzenia innych relacji w serwisie Lajfy.com. Życzę miłego, sobotniego popołudnia! (17:07:54)
    0:0 Ważne, choć niełatwe zwycięstwo Polaków. Było sporo nerw i stresu, ale pomimo tego biało-czerwoni pokonali Kanadę 3:0!

26:24
    Trzeci set skończony.

26:24
    Atomowy serwis Kubiaka. Zmuszeni przebić piłkę na polską stronę Kanadyjczycy i dobre rozegranie Drzyzgi wykorzystał Michał Kubiak, który uderzył po bloku rywali, bardzo mocno w aut. 26:24 w trzecim secie i Polska zwycięża 3:0!

25:24
    Bardzo mocno i daleko w aut serwuje Arthur Szwarc. Piłka meczowa dla biało-czerwonych!

24:24
    Pogubili się Polacy. Kanada zdobywa trzeci punkt z rzędu. Świetnie z drugiej linii w narożnik parkietu trafił Marshall i gramy na przewagi.

24:23
    Wykorzystał przechodzącą piłkę Nicholas Hoag.

24:22
    Bronią się jeszcze Kanadyjczycy. Atak z lewego skrzydła Hoaga ląduje w boisku.

24:21
    Fatalnie, daleko w aut serwuje Steven Marshall. Przesadził ewidentnie z siłą Kanadyjczyk. Piłka meczowa dla Polski!

23:21
    Krótką kończy Arthur Szwarc w wolnej strefie.

23:20
    Skuteczny serwis Bartłomieja Lemańskiego. Świetnie gra zagrywką nasz środkowy i Polska zdobywa bezpośredni punkt po zagrywce!

22:20
    Przeciska się przez potrójny blok Kanadyjczyków – Michał Kubiak na lewej flance.

21:20
    Taylor Sanders serwuje w siatkę.

20:20
    Po bloku Polaków uderza daleko w aut Steven Marshall.

20:19
    Uderza idealnie w linię końcową boiska Nicholas Hoag.

20:18
    Bez problemu kończy w narożniku boiska, na lewym skrzydle atak po prostej Dawid Konarski.

19:18
    Autowy serwis w wykonaniu Fabiana Drzyzgi.

19:17
    Bardzo duże zamieszanie i w końcu na lewej stronie siatki trafia w wolną strefę Bartosz Kurek.

18:17
    Bartłomiej Lemański świetnie, pojedynczym blokiem zatrzymuje uderzenie ze środka Daniela Jansena Van Doorna. O czas poprosił trener Kanadyjczyków – Stephane Antiga.

17:17
    Autowy atak jednego z Kanadyjczyków na prawej stronie siatki.

16:17
    Z drugiej linii bardzo mocno uderza Michał Kubiak i rozbija defensywę Kanadyjczyków.

15:17
    Świetnie serwuje Nicholas Hoag! Atomowa zagrywka nie do obrony i o przerwę prosi trener polskiej reprezentacji – Ferdinando De Giogi.

15:16
    Dobry serwis Hoaga. Piłka podbita przez Polaków przechodzi na stronę Kanadyjczyków i spada na aucie. Druga przerwa techniczna w trzeciej partii i prowadzenie Kanady!

15:15
    Odpowiada na lewej stronie siatki Nicholas Hoag i piłka po bloku Polaków wypada na aut.

15:14
    Skutecznie uderza na lewym skrzydle Bartosz Kurek w wolne pole.

14:14
    Daniel Jansen Van Doorn kończy akcję skutecznym uderzeniem ze środka w boisko.

14:13
    Teraz w polu zagrywki staje Szwarc i serwuje na aut.

13:13
    Arthur Szwarc kończy akcję przez środek.

13:12
    A teraz Nicholas Hoag uderza bardzo mocno nad blokiem Polaków w aut. O przerwę prosi trener reprezentacji Kanady – Stephane Antiga.

12:12
    W siatkę atakuje na lewej flance Nicholas Hoag.

11:12
    Ładnie nabiegł z szóstej strefy Bartosz Kurek i huknął w okolice linii dziewiątego metra.

10:12
    Zepsuli serwis Polacy.
    10:11 Miłe zachowanie polskich kibiców wobec byłego selekcjonera reprezentacji Polski, a aktualnego trenera Kanady!

10:11
    Bardzo dobrze atakuje na prawym skrzydle Dawid Konarski. Piłka szybuje po skosie, ociera o blok rywali i spada na aut.

9:11
    Przez podwójny blok Kanadyjczyków przedziera się na lewej stronie siatki Michał Kubiak.

8:11
    Na lewej flance Steven Marshall uderza z wykorzystaniem polskiego bloku na aut.

8:10
    Teraz Daniel Jansen Van Doorn kieruje zagrywkę na aut.

7:10
    Krótka na środek do Daniela Jansena Van Doorna i piłka ląduje w boisku.

7:9
    Zdecydowanie, bardzo mocno po bloku rywala uderza na środku Bartłomiej Lemański.

6:9
    Zagrywka idealnie w linię boczną boiska w wykonaniu Nicholasa Hoaga!

6:8
    Kontratak Kanady i z drugiej linii nie do obrony huknął Nicholas Hoag. Prowadzenie podopiecznych Antigi na pierwszej przerwie technicznej w secie trzecim 8:6!

6:7
    Kolejny ładny serwis Bieńka, ale minimalny aut tym razem.

6:6
    Bardzo ładna zagrywka Mateusza Bieńka i nie obronili tej piłki Kanadyjczycy!

5:6
    Zablokowany jeden z Kanadyjczyków. Dobrze pograli blokiem Polacy.

4:6
    Z lewego skrzydła uderza po bloku rywala na aut Bartosz Kurek.

3:6
    Bardzo mocno na środku, po dłoniach Mateusza Bieńka uderza na aut Daniel Jansen Van Doorn.

3:5
    Taylor Sanders znalazł się w nieodpowiednim miejscu na boisku i to nie umknęło uwadze polskiemu, damskiego duetowi sędziowskiemu.

2:5
    Skutecznie na środku wprowadzony w trzeciej partii Arthur Szwarc.

2:4
    Świetnie na lewej flance kończy atak po prostej mocnym uderzeniem Michał Kubiak.

1:4
    Pogubili się w defensywie Polacy po tym jak Hoag przebił piłkę na stronę biało-czerwonych. Ferdinando De Giorgi – trener reprezentacji Polski nie czeka i prosi o pierwszy czas.

1:3
    Ze środka pewnie trafia w boisko Arthur Szwarc.

1:2
    Szarpana akcja w wykonaniu Kanadyjczyków i to oni zdobywają punkt.

1:1
    Kiwa nad blokiem rywali w wolne pole na lewej flance Michał Kubiak.

0:1
    Zablokowany na prawej flance Dawid Konarski przez Arthura Szwarca.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.
    0:0 Początek drugiej partii nie było obiecujący i do połowy tej partii widoczna była przewaga Kanadyjczyków, ale w końcówce Polacy wzięli się do pracy i potrafili ograć Kanadyjczyków. W całym spotkaniu jest już 2:0!

25:20
    Drugi set skończony.

25:20
    Podwójne odbicie jednego z Kanadyjczyków i mamy punkt dla Polski co oznacza, że biało-czerwoni wygrywają drugiego seta 25:20 i w całym meczu prowadzą już 2:0!

24:20
    Wpadają w siatkę Kanadyjczycy przy skutecznym ataku Michała Kubiaka na lewej flance. Piłka setowa dla Polski!

23:20
    Sharone Evans Vernon kończy długą wymianą mocnym uderzeniem na lewym skrzydle. Piłka obita o polski blok wraca na stronę Kanady i spada na aut.

23:19
    Z prawego skrzydła po dłoniach Evansa w aut uderza Konarski.

22:19
    W taśmę serwuje teraz Taylor Sanders.

21:19
    Z prawego skrzydła po polskim bloku w aut huknął z całej siły Sharone Evans Vernon.

21:18
    Bardzo długa wymiana. Na lewym skrzydle uderza Steven Marshall i zostaje on trzeci raz z rzędu zatrzymany blokiem.

20:18
    I znów na lewej flance zablokowany Steven Marshall przez Dawida Konarskiego. Dwupunktowa przewaga Polski.

19:18
    Siatkarska czapa! Świetnie Dawid Konarski na prawej stronie siatki blokuje atak Stevena Marshalla.

18:18
    Atomowy atak Bartosza Kurka na lewym skrzydle. Piłka ląduje w narożniku parkietu.

17:18
    Dobrze na lewej flance uderza Marshall. Piłka po bloku Polaków spada w wolne pole.

17:17
    I znów na prawej stronie siatki Sharon Evans Vernon zablokowany przez duet Fabian Drzyzga – Bartłomiej Lemański. Po 17, a o czas prosi trener Kanadyjczyków – Stephane Antiga.

16:17
    Świetnym blokiem Bartłomiej Lemański zatrzymuje na prawej stronie siatki Sharone Evansa Vernona.

15:17
    Przekroczył linię dziewiątego metra przy swoim serwisie Hoag.

14:17
    Bardzo dobrze i nie do obrony zagrywa Nicholas Hoag. As serwisowy!

14:16
    Teraz Michał Kubiak zepsuł swoją zagrywkę. Dwupunktowa przewaga Kanadyjczyków na drugiej przerwie technicznej w secie drugim!

14:15
    Daniel Jansen VanDoorn mocno serwuje, ale w aut.

13:15
    Z drugiej linii atakuje w okolice narożnika boiska Bartosz Kurek. Piłka jednak spada na aucie.

13:14
    Nie myli się Hoag, który z lewej strony siatki uderza po prostej nie do obrony.

13:13
    Po taśmie atakuje na lewej stronie siatki Michał Kubiak. Piłka wskakuje szczęśliwie w pole Kanadyjczyków.

12:13
    Na prawym skrzydle atakuje po prostej w wolne pole Michał Kubiak.

11:13
    Ładna akcja po stronie Kanady i znów dwa punkty przewagi.

11:12
    Teraz myli się w polu zagrywki środkowy reprezentacji Polski – Bartłomiej Lemański.

11:11
    Po czasie znów trafia Lemański serwisem!

10:11
    Bardzo dobra zagrywka Bartłomieja Lemańskiego. Nie radzi sobie w obronie Blair Bann! O przerwę prosi trener Kanadyjczyków – Stephane Antiga!

9:11
    Sharone Evans Vernon serwuje w siatkę.

8:11
    Teraz psuje serwis Kurek.

8:10
    Ciężka zagrywka Bartosza Kurka i nie poradzili sobie Kanadyjczycy!

7:10
    Na czystej siatce, z drugiej linii uderza w wolną strefę Michał Kubiak.

6:10
    Pewnie Lucas Van Berkel obija na środku dłonie Polaka i piłka wychodzi poza boisko.

6:9
    Trafia na lewej stronie siatki w wolną strefę Bartosz Kurek.

5:9
    Pewnie kończy akcję Kanadyjczyków Steven Marshall.

5:8
    Przedostał się na lewej flance Bartosz Kurek w przepychance z Taylorem Sandersem.

4:8
    Odrzucony od siatki Hoag kończy mimo wszystko atak na lewej flance. Na pierwszej przerwie technicznej w secie drugim prowadzenie Kanadyjczyków 8:4!

4:7
    Kolejny serwis zepsuty przez Kanadyjczyków.

3:7
    Skutecznie na środku trafia w linię końcową boiska Daniel Jansen Van Doorn.

3:6
    Na siatce ląduje teraz zagrywka Lucasa Van Berkela.

2:6
    Przechodzącą piłkę wykorzystał Sharone Evans Vernon.

2:5
    Technicznym plasem uderza w polski blok Nicholas Hoag i piłka razem z blokującymi spada w boisko. Trener reprezentacji Polski – Ferdinando De Giogi prosi o przerwę.

2:4
    Zablokowany Konarski na prawej flance przez Hoaga.

2:3
    Pewnie na lewym skrzydle uderza po skosie w boisko Nicholas Hoag.

2:2
    Skutecznie uderza na środku w wolne pole Bartłomiej Lemański.

1:2
    Z prawej strony siatki uderza po przekątnej w boisko Steven Marshall.

1:1
    Bardzo mocno po prostej w wolne pole atakuje na prawym skrzydle Bartosz Kurek.

0:1
    Skutecznie atakuje na prawej flance Steven Marshall.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.
    0:0 Za nami niesamowicie emocjonujący pierwszy set. Polska wygrywa jednak z Kanadą 36:34. Ważne było to, aby tak wyczerpujący set zwyciężyli biało-czerwoni!

36:34
    Pierwszy set skończony.

36:34
    Po bardzo ciasnym skosie trafia z prawego skrzydła w wolne pole Dawid Konarski! Polska prowadzi po zaciętej pierwszej partii 1:0!

35:34
    Bardzo dobrze obija na lewej stronie siatki blok Kanadyjczyków Dawid Konarski i piłka ląduje na aucie. Kolejny setbol dla biało-czerwonych!

34:34
    Skutecznie trafia po prostej Hoag na lewej flance.

34:33
    Bardzo mocno na lewym skrzydle uderza Bartosz Kurek. Piłka na szczęście dla Polaków zahaczyła o kanadyjski blok. Piłka setowa dla Polski!

33:33
    Nicholas Hoag serwuje daleko w aut.

32:33
    Zablokowany na prawej flance Dawid Konarski przez Daniela Jansena Van Doorna i Kanada ma piłkę setową!

32:32
    Przechodząca piłka wykorzystana przez Daniela Jansena Van Doorna.

32:31
    Na prawej stronie siatki trafia w ładnym stylu po prostej w narożnika parkietu Dawid Konarski. Kolejna piłka setowa dla reprezentacji Polski!

31:31
    Atakuje z lewego skrzydła, po ostrym skosie w boisko Nicholas Hoag.

31:30
    Sharone Evans Vernon atakuje na prawym skrzydle, nad blokiem, po przekątnej w aut. Setbol dla Polski!

30:30
    Wyratował piłkę Fabian Drzyzga i wystawił na środek, a tam w wolną strefę huknął Mateusz Bieniek.

29:30
    As serwisowy notuje Lucas Van Berkel. Teraz to Kanada ma piłkę setową!

29:29
    Zepsuta zagrywka przez Dawida Konarskiego.

29:28
    Evans walczy o piłkę z Kubiakiem i reprezentant Kanady wpada w siatkę. Piłka setowa dla Polski!

28:28
    Szybka akcja na środku i kończy atak w boisku Lucas Van Berkel.

28:27
    Świetny serwis w wykonaniu Bartłomieja Lemańskiego. Błąd przyjęcia kanadyjskiego libero i Polska ma piłkę setową!

27:27
    Zablokowany przez Polaków na lewej flance Steven Marshall.

26:27
    Nieprawdopodobne. Bartłomiej Lemański przegrał walkę na siatce z o wiele niższym Kanadyjczykiem. Piłka setowa dla rywali!

26:26
    Zderzyli się przy próbie bloku Kanadyjczycy i dotknęli przez to siatki. Po 26.

25:26
    Wykorzystali Kanadyjczycy przechodzącą piłkę. O drugi czas prosi trener reprezentacji Polski – Ferdinando De Giorgi.

25:25
    Zepsuta zagrywka Fabiana Drzyzgi.

25:24
    Nieczyste odbicie po stronie Kanadyjczyków. Piłka setowa dla Polski!

24:24
    Skutecznie na prawym skrzydle uderza po bloku rywali w boisko Maciej Muzaj.

23:24
    Zepsuty serwis przez Mateusza Bieńka. Piłka setowa dla Kanady!

23:23
    Z drugiej linii bardzo dobrze i nie do obrony uderza Michał Kubiak.

22:23
    Dobrze ze środka trafia w wolne pole Mateusz Bieniek.

21:22
    Bardzo dobrze atakuje na prawej stronie siatki Sharone Evans Vernon i Polacy nie zdołali się obronić.

21:21
    Teraz już dobrze na prawej flance zachował się Konarski, który zaatakował obok pojedynczego bloku, po prostej w róg boiska.

20:21
    Trzeci z rzędu punkt Kanadyjczyków. Podwójnym blokiem zatrzymany na prawej stronie siatki Dawid Konarski.

20:20
    Trafia ze środka w wolne pole Lucas Van Berkel.

20:19
    Psuje po czasie zagrywkę Lemański.

20:18
    Kolejny świetny serwis na koncie Bartłomieja Lemańskiego. Dwa punkty przewagi i o drugą przerwę prosi trener Kanady – Stephane Antiga!

19:18
    As serwisowy w wykonaniu Bartłomieja Lemańskiego. Piłka trafie idealnie w narożnik boiska!

18:18
    Skutecznie ze środka uderza w wolną strefę Bartłomiej Lemański.

17:18
    Zepsuł teraz swoją zagrywkę Bartosz Kurek.

17:17
    Bardzo mocno uderza na lewej stronie siatki Dawid Konarski. Piłka szybuje na aut, ale zahacza o blok.

16:17
    Wpadają w siatkę Polacy przy ataku Marshalla. Kanada na prowadzeniu.

16:16
    Szkoda tej akcji. Krótkie i szybkie zagranie na środku wybronili Polacy, ale nie zdołali tego przebić na drugą stronę.

16:15
    Przekroczył linię 9. metra przy próbie zagrywki Nicholas Hoag. Druga przerwa techniczna w tym pojedynku i Polska prowadzi z Kanadą 16:15!

15:15
    Rozbija obronę Polaków na lewej stronie siatki Nicholas Hoag, który huknął bardzo mocno po przekątnej.

15:14
    Serwis w siatkę Sharone Evansa Vernona.

14:14
    Błąd Polaków. Atak w aut i mamy po 14.

14:13
    Dobra akcja Kanadyjczyków. Atak po skosie i piłka wpada w boisko.

14:12
    Sharone Evans Vernon uderza z całej siły, a piłka szybuje wysoko nad blokiem i trafia daleko w aut.

13:12
    Kieruje swoją zagrywkę w siatkę Dawid Konarski.

13:11
    Znów na dwa punkty uciekają Polacy po dobrym ataku ze środka Mateusza Bieńka.

12:11
    Bardzo ładnie z lewej strony siatki uderza nie do obrony Steven Marshall.

12:10
    Przedarł się na prawym skrzydle Dawid Konarski. Obił on skutecznie blok Kanadyjczyków i piłka spadła na aut.

11:10
    Skuteczny atak ze środka po raz kolejny wykonuje Lucas Van Berkel.

11:9
    Po czasie serwis w siatkę kieruje VanDoorn.

10:9
    W wolne pole ze środka uderza Lucas Van Berkel i o pierwszy czas w tym spotkaniu prosi selekcjoner Polaków – Ferdinando De Giorgi.

10:8
    Punktowa zagrywka w wykonaniu Daniela Jansena VanDoorna!

10:7
    Zablokowany na prawym skrzydle Bartosz Kurek.

10:6
    Sharone Evans Vernon przedziera się przez podwójny blok Polaków na prawej stronie siatki.

10:5
    Bardzo ciekawy atak Kurka. Mocno huknął na lewym skrzydle reprezentant Polski i nie poradzili sobie z obroną na 9. metrze Kanadyjczycy.

9:5
    Autowy serwis w wykonaniu Mateusza Bieńka.

9:4
    Bardzo długa wymiana. Świetnie Polacy bronią atomowe uderzenie Evansa. Po chwili piłka przechodziła z jednej strony na drugą i w końcu Bartosz Kurek kiwnął piłkę nad blokiem w boisko.

8:4
    Teraz już bardzo dobrze na lewej flance uderza pod górę, po bloku Polaków w aut Nicholas Hoag.

8:3
    Bardzo dobra piłka na lewą stronę siatki do Michała Kubiaka, który pewnie uderza po przekątnej w narożnik boiska. Pierwsza w tym secie jak i meczu przerwa techniczna i Polska prowadzi 8:3!

7:3
    Nieudany skrót w wykonaniu Konarskiego i piłka trafia w siatkę.

7:2
    Blokowany na lewym skrzydle Nicholas Hoag przez Fabiana Drzyzgę i Mateusza Bieńka.
    6:2 W takich zestawieniach na parkiet wybiegli Polacy i Kanadyjczycy!

6:2
    As serwisowy autorstwa Dawida Konarskiego. To co wczoraj kulało w reprezentacji Polski dziś od początku wychodzi! Czas dla szkoleniowca Kanady – Stephane'a Antigi!

5:2
    Dobre rozegranie Fabiana Drzyzgi i wbija się na prawej flance w wolne pole Dawid Konarski.

4:2
    Teraz na szczęście dla Kanadyjczyków w siatkę zaserwował Bartłomiej Lemański.

4:1
    Kolejna zagrywka Lemańskiego ląduje w wolnej strefie!

3:1
    As serwisowy Bartłomieja Lemańskiego!

2:1
    Bardzo dobrze przedziera się na prawym skrzydle przez kanadyjski blok Dawid Konarski.

1:1
    Wrzucony na siatkę Michał Kubiak nieczysto odbija piłkę.

1:0
    Efektownie wykorzystuje przechodzącą piłkę Dawid Konarski.

0:0
    0:0 Ojj my również to lubimy!

0:0
    W krakowskiej Tauron Arenie rozbrzmiały przed momentem hymny narodowe. Niebawem na parkiet wybiegną pierwsze szóstki i ten pojedynek lada chwila się rozpocznie.
    0:0 Przywitanie obydwu reprezentacji!

0:0

Polska: Drzyzga, Kurek, Lemański, Konarski, Kubiak, Bieniek, Zatorski (libero).

Kanada: Sanders, Marshall, Evans, Hoag, VanDoorn, Van Berkel, Bann (libero).

Główny: Katarzyna Sokół.
    Drugi: Agnieszka Michlic.
    0:0 Oto kadra Polaków na to spotkanie!

0:0 Polacy już w Tauron Arenie Kraków!

0:0

0:0
    Na relację live ze spotkania Polska – Kanada zapraszamy do naszego serwisu Lajfy.com w sobotnie wczesne popołudnie od godziny 15:00. Emocji z pewnością brakować nie powinno, bowiem wiemy jak dobrze Polacy potrafią zadbać o odpowiednią atmosferę na trybunach.

0:0
    W grupie liderem jest Rosja, która na koncie ma 3 punkty. Za nimi na 2. pozycji plasuje się Francja z dwoma oczkami na koncie. 3. miejsce należy do Polaków z jednym punktem w swoim dorobku, a ostatnią – 4. pozycję zajmuje reprezentacja Kanady.

0:0
    W ośmiu pojedynkach w historii pomiędzy Polską, a Kanadą wszystkie osiem spotkań wygrywali biało-czerwoni, a żeby było ciekawiej tylko raz w tych meczach był rozgrywany tie-break. Tym razem liczymy na powtórkę i zwycięstwo za trzy punkty polskiej reprezentacji.
    0:0 W trakcie starcia Kanady z Rosją trybuny nie były szczelnie wypełnione, a więc to pokazuje, że ludzie interesują się najbardziej pojedynkami z udziałem Polaków!

0:0

Kanada to podopieczni Stephane'a Antigi, którzy po występie w Lidze Światowej są już postrzegani jako groźna drużyna, choć nie potwierdzili tego w piątkowym starciu z Rosją przegrywając 1:3. Po tej porażce są oni zdecydowanie uważani za zespół, który w tym Memoriale nie będzie raczej za mocno mieszał i Polska jak i Francja powinna w potyczce z Kanadą zgarnąć pełną pulę.
    0:0 Jak na polskich kibiców przystało zabawa na trybunach była przednia, a w sobotniej potyczce z Kanadą powinno być jeszcze lepiej!

0:0

Polska ten turniej traktuje jako próbę generalną przed zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostwami Europy w siatkówce mężczyzn rozgrywanymi właśnie na terenie naszego kraju. Biało-czerwoni w piątek w przegranym 2:3 starciu z Trójkolorowymi pokazali się w niektórych momentach z dobrej strony, ale czasem bywało również nie najlepiej. Podopieczni Ferdinando De Giorgiego spisują się na pewno z meczu na mecz co raz porządniej, ale do idealnej gry brakuje jeszcze wiele.
    0:0 Tak prezentuje się pełny terminarz tej imprezy. W piątek Rosjanie pokonali Kanadyjczyków 3:1, a z kolei Francuzi po zaciętym boju wygrali z Polakami 3:2!

0:0
    W sobotnie wczesne popołudnie w krakowskiej Tauron Arenie dojdzie do pojedynku w którym zmierzy się reprezentacja Polski z Kanadyjczykami. Mecz ten rozgrywany jest w ramach kolejnego już Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. To będzie szczególne starcie ze względu na to, że na ławce trenerskiej Kanady zasiądzie były selekcjoner reprezentacji Polski – Stephane Antiga.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Adam Ka

Polska: Muzaj, Konarski, Kurek, Lemański, Drzyzga, Łomacz, Kubiak (C), Śliwka, Kochanowski, Wiśniewski, Bieniek, Buszek.

Libero: Popiwczak, Zatorski.

Kanada: Sanders (C), Marshall, Hoag, Evans, VanDoorn, Van Berkel, Barnes, Duquette, Vigrass, Guntes, Szwarc, Wlsh.

Libero: De Rocco, Bann.