GKS K. – Odra O. 1:1 (koniec) | Chojniczanka – Ruch 4:3 (koniec) | Olimpia G. – Stomil 1:1 (koniec)
Górnik Ł. – Bytovia 1:1 (koniec) | Miedź – Stal M. 0:0 (koniec)
Miedź Legnica
0:0 (0:0)
Stal Mielec
Niedziela 27.08.2017, 20:00 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • Fortuna 1 Liga • 6. kolejka

Dziękuje za śledzenie relacji oraz zapraszam na kolejne. (21:55:21)

No niestety nie doczekaliśmy się dziś bramek na stadionie w Legnicy i obie drużyny podzielili się punktami. Więcej gry mieli gospodarze, ale brakowało ostatniego podania. Na pewno bardziej z tego rezultatu zadowoleni są goście, choć i oni mieli swoje okazję.

90+3
    Korner dla Miedzi! Cały stadion na stojąco ogląda tą koncówkę.

90+2
    Na spalonym Piasecki.

90+1
    Z rzutu wolnego uderzał Bartulovic lecz strzał leciał prosto w Majeckiego , a ten pewnie złapał piłkę.

90
    Za kontuzjowanego Bartkowiaka Żyliński.

90
    Leży na murawie Bartkowiak. Będzie konieczna zmiana.

90
    Będzie wolny z okolicy 18 metra. Najpewniej uderzyć spróbuje Garguła.

89
    Miedź od paru minut oblęża bramkę Stali! Ciekawe co z tego wyniknie.

88
    Ależ akcja!! Kapitalne podanie w pole karne zanotował Bartkowiak lecz strzał głową Piaseckiego minął bramkę. Tylko jęk zawodu na trybunach.

86
    Ostatnia zmiana u gości! Janota za Wrońskiego.

86
    Korner dla gospodarzy. Ożywiły się trybuny w Legnicy.

85
    Powalczył do końca Bartkowiak i wywalczył aut dla swojej drużyny.

83
    Popracował w defensywie Augustyniak i przy piłce Miedź.

82
    Świetne podanie ze skrzydła zanotował Bartczak do Augustyniaka lecz jego mocny strzał zza pola karnego zdołał odbić Majecki. To była dobra okazja dla gospodarzy!

80
    Kolejny za słaby strzał z okolicy 18 metra. Tym razem próbował Piasecki lecz ten strzał nie mógł zaskoczyć Majeckiego.

79
    Kolejna zmiana u Stali! Banaszewski za Djermanovicia.

77
    Ależ ważna interwencja wślizgiem de Amo! Hiszpan przeciął krzyżowe podanie na które czekał Wroński.

76
    Dośrodkowanie de Amo na bramkę strzałem głową próbował zamienić Bozic, ale Majecki pewnie złapał futbolówkę.

74
    Miedz od dobrych paru minut jest z piłką na połowie gości lecz za wolno rozgrywają piłkę i Stal pewnie radzi sobie w defensywie.

73
    Faulowany na 25 metrze był Kwame. Strzełał Garguła lecz Majecki sparował na korner.

72
    Konieczna jest zmiana. Wchodzi Lech.

71
    Na murawie leży Waldemar Gancarczyk. Chwilowa przerwa w grze.

70
    Dobrze do akcji podłączył się Kwame, ale podanie Bartulovicia było za mocne.

69
    Druga zmiana u gospodarzy! Piasecki za Vojtusa.

68
    Nieudane zagranie w pole karne Bartczaka i do piłki dopadł Majecki.

67
    Waldemar Gancarczyk centrował w pole karne lecz tam nie było nikogo kto mógłby zamknąć tą akcje i przy piłce Miedź.

65
    Bartkowiak pognał z piłką na bramkę lecz przegrał pojedynek z obrońcą i od autu goście.

64
    Dobrze z piłką pobiegł Getinger lecz podanie do Cholewiaka było za mocne i zahamowało kontrę Stali.

62
    Centra w pole karne Kwame lecz strzał Augustyniaka nie sprawił problemów Majeckiemu.

61
    Kolejna nieudana akcja na skrzydle Bartkowiaka. Przy piłce goście.

60
    Źle przyjmował piłke od Augustyniaka Vojtus i ta wylądowała na aucie. Ma pretensje Słowak o kierunek tego podania do kolegi.

59
    Pierwsza zmiana w ekipie trenera Nowaka! Bartulovic za Marqutiosa.

58
    Świetnie na przedpolu do piłki wyszedł Kapsa. To była ważna interwencja.

58
    Na murawie leży Egerszegi. Mamy chwilę przerwy.

57
    Strzał z dalekiej odległości oddał Waldemar Gancarczyk lecz piłka poszybowała daleko od bramki.

56
    Indywidualna akcja Vojtusa zakończyła się na obrońcach gości i mamy aut dla gospodarzy.

55
    Zagranie ręką Egerszegiego. Szkoda, bo atak zapowiadał się ciekawie.

53
    Faulował w polu karnym Getinger i od wolnego rozpocznie Kapsa.

53
    Korner dla Stali.

52
    Obie jedenastki wyszły bardzo zdeterminowane na drugą połowę. Trenerzy musieli się napracować w przerwie.

50
    Dośrodkowanie z rożnego Marquitosa minęła wszystkich w polu karnym i od bramki Majecki.

49
    Dobry przerzut do Marquitosa zanotował Vojtus lecz Hiszpan nie opanował tej piłki.

48
    Na spalonym złapany Marquitos.

47
    Korner dla Miedzi. Rozpocznie Garguła.

46
    Drugą połowę rozpoczęli gospodarze. Obie drużyny bez zmian.

46

Zawodnicy są już na murawie. Za chwilę rozpocznie się druga połowa.

Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis. Gospodarze częściej utrzymywali się przy piłce lecz mają problemy z dobrze zorganizowaną obroną Stali. Z kolei goście przeprowadzili kilka ciekawych akcji, ale brakowało wykończenia. Obaj trenerzy mają teraz kwadrans na rozmowę ze swoimi podopiecznymi.

45
    Kartka również dla Krzysztofa Kiercza.

45
    Zrobiło się nerwowo w polu karnym i sędzia ukarał Kapsę żółtą kartkę.

45
    Zamieszanie w polu karnym Stali lecz na posterunku był Majecki i pewnie wyłapał piłkę.

44
    Niestety dla gospodarzy strzał zatrzymał się na murze, ale gospodarze ciągle przy piłce.

43
    Za faul na Gargule żółtą kartkę zobaczył Górka.

43
    Faulowany był Garguła i będzie okazja do strzału z okolicy 25 metra.

41
    Uderzenie zza pola karnego zanotował Bartkowiak, ale jego strzał pewnie złapał Majecki.

40
    Fatalne zagranie Bozicia i od bramki rozpocznie Majecki.

38
    Dobry cross zaliczył Mateusz Gancarczyk lecz strzał głową Cholewiaka wyłapał Kapsa. To była dobra okazja dla gości!

36
    Znów to Miedź kontroluje grę lecz gospodarze nie potrafią skonstruować stuprocentowej okazji.

34
    Niezła indywidualna akcja Cholewiaka lecz pewnie wyłapał futbolówkę Kapsa.

33
    Wysoki pressing gospodarzy lecz Stal pewnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

31
    Dobre zgranie do boku gdzie był Augustyniak lecz jego dośrodkowanie przeciął obrońca. Korner dla Miedzi.

30
    Dośrodkowanie Getingera zamykał Cholewiak lecz jego strzał minął bramkę Kapsy.

29
    To podanie Augustyniaka do Garguły było za mocne i były reprezentant Polski nie mógł jej opanować. Od bramki Majecki.

28
    Żółta kartka za kwestionowanie decyzji arbitra dostał Grodzicki.

26
    Próba centry z około 40 metrów Bozicia i piłka pewnie wylądowała w rękach Majeckiego.

25
    Próba zgrania głową Djermanovicia lecz najbliżej do piłki miał Kapsa i pewnie ją złapał.

24
    Pierwsza żółta kartka w meczu dla Adu Kwame.

23
    Kapitalne zagranie ze środka pola do skrzydła zanotował Vojtus lecz Augustyniak nie opanował tego podania.

21
    Wroński świetnie wbiegł w pole karne minął obrońce , ale strzelił bardzo źle i od bramki Kapsa.

20
    Świetne podanie do boku zanotował Garguła tam opanował ją Bartkowiak lecz dwie próby strzału na bramkę Majeckiego były nieudane.

18
    Faul Cholewiaka na Boziciu.Miedź rozpocznie od rzutu wolnego w środku pola.

17
    Po początkowej fazie gdzie grę prowadzili gospodarze ostro do pracy wzięli się goście, lecz ich akcję nie przyniosły okazji do strzelenia gola.

16
    Dośrodkowanie Getingera sparował Kapsa i od autu goście.

15
    Dobrze we własnym polu karnym zachował się Bartkowiak i mamy korner dla gości.

14
    Dobry cross lecz na spalonym Waldemar Gancarczyk.

13
    Faulowany Djermanovic. Będzie okazja do dośrodkowania dla Stali.

11
    To Miedź w tych 10 minutach ma inicjatywę i utrzymuje się przy piłce, a goście przyczajeni na własnej połowie czekają na okazję do kontry.

10
    Dobrze w obronie interweniował Augustyniak i spokojnie wycofał piłkę do Kapsy.

9
    Cholewiak w pojedynku z Agustyniakiem i piłkarz Stali faulował.

8
    Bramka dla gospodarzy lecz sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Spalony!

7
    Seria fauli gości, którzy zaczęli ten mecz z ogromnym zaangażowaniem.

6
    Dobre podanie do Vojtusa wykonał Garguła i obrońcy uratowali sytuacje wybiciem w aut.

4
    Strzał z dystansu oddał Jakub Vojtus lecz wykonanie pozostawiło wiele do życzenia.

3
    Odbiór piłki zaliczył Kwame, ale faul Wrońskiego zastopował kontrę gospodarzy.

2
    Faul Augustyniaka w środku pola.

1
    Z animuszem rozpoczęła Stal lecz na spalonym złapany został Wroński.

1
    Rozpoczęli goście.

1

W drużynie gospodarzy brakuje Łobodzińskiego i Santany. Ciekawe jak Miedź poradzi sobie bez tych zawodników.

Obie jedenastki zameldowały się już na murawie, za chwile rozpocznie się widowisko.

Bardzo przyjemna pogoda przywitała w ten niedzielny wieczór kibiców jak i piłkarzy obu drużyn. Zapowiada sie ciekawy mecz!

Z kolei goście po dość nieoczekiwanej porażce w ostatniej kolejce z Pogonią Siedlce 2:3 muszą powalczyć o punkty. Zapowiada się więc ciekawy pojedynek!

Gospodarze mogą się pochwalić serią 3 zwycięstw z rzędu i na pewno będą chcieli podtrzymać tą passę przed własną publicznością.

Już dzisiaj w ramach 6 kolejki Nice 1 ligi na stadionie w Legnicy zmierzą się drużyny Stali Mielec oraz miejscowej Miedzi.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.