Piątek 08.09.2017, 19:10 • Stadion Widzewa, Łódź • 3 liga, grupa I • 7. kolejka

90+3
    Prosto w bramkarza uderzył ze skrzydła Kozłowski.

90+2
    Gol dla Widzewa!

Zamieszanie w polu karnym wykorzystuje KACPER FALON i rzutem na taśmę możliwe, że da zwycięstwo gospodarzom!

90+1
    Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Fauluje w ofensywie jeden z graczy gospodarzy.

89
    Na korner wybijają piłkę goście.

88
    Rzut wolny dla Widzewa.

87
    Jeden z graczy Olimpii leży na murawie. Dopiero bramkarz gości wybił piłkę na aut.

83
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Radwański, na boisku pojawia się Falon.

82
    Kolejna próba z dystansu. Pomylił się Kazimierowicz.

80
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Miller, na boisku pojawia się Kamiński.

79
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Hryszko, na boisku pojawia się Butkiewicz.

77
    Prostopadłe podanie do Michalskiego, ten zgrywa do środka, ale nie zamknął akcji Świderski.

76
    Prosto w bramkarza uderzył z dystansu Radwański.

75
    Łodzianie próbują centrować piłki w pole karne. Nic z tego nie wynika.

71
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Domański, na boisku pojawia się Gryko.

68
    Dobra okazja w polu karnym gości. Pomylił się jednak Kazimierowicz.

Dzisiejsze spotkanie ogląda 16555 widzów.

66
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Jackiewicz, na boisku pojawia się Babul.

66
    Bardzo zła próba z dystansu Sylwestrzaka.

63
    Dośrodkowanie pewnie łapie Wolański.

62
    Rzut wolny z prawego sektora boiska dla Olimpii.

60
    Wysoko nad bramką huknął z dystansu Kazimierowicz.

56
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Jastrzębski, na boisku pojawia się Prolejko.

55
    Spokojne kolejne minuty. Olimpia czujnie broni swojej bramki i zatrzymuje zapędy łodzian.

50
    Dośrodkowuje z lewego skrzydła Pigiel. Wybiją zagranie goście.

48
    Serpentyny pod bramką gości. Sędzia przerywa grę.

46
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Kostkowski, na boisku pojawia się Kazimierowicz.

46
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Kwiek, na boisku pojawia się Świderski.

46

Bez bramek do przerwy w Łodzi. Łodzianie dłużej utrzymują się przy piłce, lecz nie przekłada się to na pewne okazje bramkowe. Najbliżej zdobycia gola był jednak gracz gości, Kamil Jackiewicz, przegrał jednak pojedynek z Patrykiem Wolańskim. Przerwa.

45+1

45
    Na jeden kontakt pograli łodzianie, na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Mąka i strzelił nad bramką.

45
    Tym razem również z zagrożeniem radzą sobie zawodnicy trenera Dymka.

41
    Bomba z dystansu Zielenieckiego. Broni na róg Czapliński.

40
    Pięć minut pozostało do końca pierwszej połowy. Obraz gry nie ulega zmianie, chociaz to Olimpia miała najlepszą do tej pory sytuację.

36
    Zablokowane uderzenie z dystansu Radwańśkiego.

34
    Na uderzenie z dystansu zdecydował się Mąka. Piłka powędrowała nad bramką.

32
    Kapitalne prostopadłe podanie do Kamila Jackiewicza, ten staje oko w oko z Patrykiem Wolańskim i uderza obok bramki! To był wyśmienita okazja gości!

32
    Dośrodkowaniem w Czaplińskiego odpowiadają łodzianie.

31
    Nic nie wyniknęło z tego stałego fragmentu gry.

30

29
    Sylwestrzak dopadł do strzału głową, a na linii świetnie broni Czapliński. Próował dobijać Zieleniecki, ale zbyt słabo.

29

28
    Spotkanie wygląda podobnie do poprzednich na stadionie Widzewa. Gospodarze prowadzą grę i czekają na błąd po stronie Olimpii.

24
    Wpadł w pole karne Kozłowski i zagrałpłasko prosto w ręce Czaplińskiego.

23
    Mijają kolejne minuty, a na obiekcie w Łodzi nie dzieje się za wiele. Czyżby i tym razem Widzew przebudził się w drugiej połowie?

20
    Obok bramki uderzył głową Jastrzębski.

19
    Długie zagranie w kierunku Hryszki, ten zbiegł w pole karne i oddał strzał, który zablokował Sylwestrzak. Po chwili goście wywalczyli korner.

18
    Dośrodkowanie w pole karne Widzewa. Na aut wybija Zieleniecki.

17
    Faulowany w środku pola Mąka. Widzewiacy dłużej utrzymują się przy piłce, lecz nic z tego nie wynika.

16
    Zbyt mocne zagranie do boku Michalskiego do Kozłowskiego. Ten próbował centrować wślizgiem, lecz była to zbyt słaba próba.

13
    Tym razem ponownie powietrzny pojedynek wygrali zawodnicy z Zambrowa.

12
    Kolejny rzut wolny dla łodzian, tym razem z lewego sektora boiska.

11
    Michalski szukał zagrnaia w uliczkę do Millera. Przecięli jednak podanie goście.

8
    Pod piłkę wyskoczył Kwiek i uderzył nad poprzeczką. Rozpocznie Czapliński.

7
    Faulowany na prawym skrzydle Michalski. Rzut wolny dla łodzian.

5
    Spokojne pierwsze minuty na stadionie w Łodzi. Oglądamy wiele gry w środku pola, sytuacji bramkowych jednak jak na lekarstwo.

1
    Piłkarze już na murawie.

Widzew Łódź: Wolański – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pigiel – Kostkowski, Radwański – Michalski, Kwiek, Mąka – Miller

Rezerwowi: Humerski, Kazimierowicz, Świderski, Rakowski, Kamiński, Niedziela, Falon

Olimpia Zambrów: Czapliński, Szymorek, Zalewski, Kuczałek, Jastrzębski, Domański, Piłatowski, Hryszko, Grzybowski, Jackiewicz, Jastrzębski

Rezerwowi: Marzec, Łupiński, Gryko, Koncewicz, Butkiewicz, Babul, Prolejko

Sędziowie: Piotr Rzucidło (MZPN).

Faworytem z pewnością są łodzianie, oba zespoły są jednak na fali wznoszącej i o wyniku może zadecydować dyspozycja dnia. Na pewno nie zabraknie emocji.

Łodzianie po słabym początku sezonu, wygrali pięć kolejnych spotkań i są tuż za plecami lidera z Tomaszowa Mazowieckiego. Ostatnio pokonali na wyjeździe innego kandydata do awansu Legię II Warszawę 2:1.

Olimpia przyjeżdza do Łodzi po serii trzech ligowych zwycięstw. Podopieczni Mirosława Dymka mają obecnie na swoim koncie dwanaście punktów i plasują się na piątej lokacie w tabeli. W drużynie gości zaszło wiele zmian kadrowych, a głównie przybyli do drużyny byli zawodnicy MKS-u Ełk, jak Michał Hryszko, Mateusz Butkiewicz, czy Patryk Malinowski.

Kolejny raz wybieramy się na najnowocześniejszy obiekt w III lidze, a mianowicie stadion Widzewa Łódź. Czerwono-biało-czerwoni podejmą spadkowicza z II lgi Olimpię Zambrów.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:10.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.