Stal M. – GKS K. 3:2 (koniec) | GKS T. – Olimpia G. 2:1 (koniec)
Stal Mielec
3:2 (3:0)
GKS Katowice
Niedziela 17.09.2017, 12:30 • Stadion MOSiR, Mielec • Fortuna 1 Liga • 9. kolejka

Ależ mecz! GKS Katowice ambitnie walczyło o remis. Choć po słabej połowie zakończonej wynikiem 0-3 wydawało się, że Stal Mielec wygra pewnie. Po trafieniach Łekasza Zejdlera i Armina Cerimagicia zrobiło się nerwowo i do końca GKS miał szansę na remis. Trzy punkty zostają jednak w Mielcu. Stal pnie się w górę tabeli. Klub z Katowic trwa w złej passie. Dziękujemy za dzisiaj! (14:26:02)

90+6

90+6
    Michał Janota na czas. Rzut rożny dla Stali.

90+5
    Majecki wychodzi z bramki i uprzedza Cerimagicia!

90+4
    Getinger wychodził z kontrą, ale zwolnił grę, aby grać na czas.

90+3
    Majecki leźy na murawie.

90+3
    Frańczak dośrodkowywał w światło bramki. Majecki wybija do boku.

90+2
    Stal ma rzut rożny po akcji Janoty i Mateusza Gancarczyka.

90+1
    Chwila wytchnienia dla Stai. To gospodarze mają piłkę. 4 minuty dolicza sędzia główny.

90
    Przemysław Lech na ostatnie minuty w miejsce Maksymiliana Banaszewskiego.

90
    Gorąco pod polem karnym Stali po dośrodkowaniu Cerimagicia. Leandro wybija!

89
    Radosław Majecki paruje strzał Pawła Mandrysza do boku! Mógł być remis!

88
    Sadzawicki nie spieszy się ze wznowieniem gry. Znów emocje w meczu między oboma klubami!

87
    Szarżował lewym skrzydłem w drużynie GKSu Adrian Frańczak.

86
    Gol dla GKS-u Katowice!
    Strzelcem bramki ARMIM CERIMAGIC. Kiks Grodzickiego w polu karnym. Wychodzącego ratować sytuację Majeckiego przelobował główką Cerimagic. Zapowiada się nam ciekawa końcówka!

85
    Próbuje GKS Katowice, ale ich próby ataków spalają na panewce.

84
    Sędzia odgwizduje faul Gancarczyka na bramkarzu. Midzierski podał zbyt lekko do swojego bramkarza, a Mateusz Gancarczyk dopadł do piłki jako pierwszy, ale zahaczył o nogi Abramowicza. Kibice i trener niezadowoleni z decyzji arbitra. Gdyby puścił grę, Stal miała by pustą bramkę.

83
    Odbiór Getingera i natychmiastowa próba strzału z 30 metrów. Zauważył wysuniętego z bramki Abramowicza. Strzał niecelny, ale pomysł ciekawy.

Wiktor Strzelczyk

Gole: 2. Kiercz, 33. Janota, 38. Djermanović – 50. Zejdler, 86. Cerimagic

Kartki:   72. Banaszewski (SMI), 74. Janota (SMI) – 75. Kalinkowski (KAT)

Stal Mielec: Majecki – Leandro, Grodzicki, Kiercz, Sadzawicki – Górka, Getinger, Janota, Banaszewski (90. Lech), Wroński (61. M. Gancarczyk) – Djermanović (73. Marciniec)

Zmiany: Strączek, Przystalski, Bernhardt, Swędrowski, M. Gancarczyk, Lech, Marciniec

GKS Katowice: Abramowicz – Frańczak, Kamiński, Midzierski, Pleva – Skrzecz (46. Mandrysz), Prokić (46. Błąd), Goncerz (75. Cerimagić), Kalinkowski, Zejdler – Kędziora

Zmiany: Nowak, Klemenz, Mandrysz, Plizga, Cerimagić, Błąd, Yunis

Sędziowie: Sebastian Tarnowski – Marcin Hnatkiewicz, Adam Karasewicz – Damian Sylwestrzak