Rosja – Korea Płd. | 4:2 (koniec) |
Szwecja – Luksemburg | 8:0 (koniec) | | | Wyspy Owcze – Łotwa | 0:0 (koniec) | | | Bośnia i Herc. – Belgia | 3:4 (koniec) |
Gibraltar – Estonia | 0:6 (koniec) | | | Białoruś – Holandia | 1:3 (koniec) | | | Bułgaria – Francja | 0:1 (koniec) |
Andora – Portugalia | 0:2 (koniec) | | | Szwajcaria – Węgry | 5:2 (koniec) | | | Cypr – Grecja | 1:2 (koniec) |
Odra O. – Bytovia | 1:0 (koniec) | | | Chojniczanka – Górnik Ł. | 0:0 (koniec) | | | Wigry – Stal M. | 2:0 (koniec) |
Stal S. W. – Siarka T. | 1:2 (koniec) | | | Błękitni – Rozwój | 1:2 (koniec) | | | Jastrzębie – Garbarnia | 1:2 (koniec) |
ŁKS – Wisła Pu. | 1:0 (koniec) | | | Olimpia E. – Warta | 1:0 (koniec) | | | MKS Kluczbork – ROW Rybnik | 2:2 (koniec) |
Znicz – Radomiak | 3:1 (koniec) |
Polska U-19 – Białoruś U-19 | 3:0 (koniec) |
Widzew – Tur Bielsk | 4:0 (koniec) |
Gorzów Wlkp. – Ślęza Wrocław | 1:2 (koniec) |
USA – Panama | 4:0 (koniec) | | | Meksyk – Trynidad i Tobago | 3:1 (koniec) |
RPA – Burkina Faso | 3:1 (koniec) | | | Uganda – Ghana | 0:0 (koniec) | | | Nigeria – Zambia | 1:0 (koniec) |
Kamerun – Algieria | 2:0 (koniec) | | | Gwinea – Tunezja | 1:4 (koniec) | | | Libia – D.R. Konga | 1:2 (koniec) |
Rep. Zielonego Przylądka – Senegal | 0:2 (koniec) | | | Maroko – Gabon | 3:0 (koniec) |
finał
Nigeria
1:0
(0:0)
Zambia
63
|
Żółtą kartkę otrzymuje Ndidi (Nigeria).
|
|
56
|
Żółtą kartkę otrzymuje Mtonga (Zambia).
|
Gole:
74. Iwobi
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 63. Ndidi (NIG) – 56. Mtonga (ZAM)
Spudłowany karny!:
Nigeria:
Ezenwa – Elderson, Balogun, Ekong, Shehu – Onazi, Ndidi – Simon, Mikel Obi, Moses – Ighalo.
Zmiany: Aina, Awziem, Ogu, Agu, Agbo, Etebo, Iwobi, Musa, Nwakaeme, Ilheanacho, Dele.
Trener:
Zambia: Mweene – Kapumbu, Tembo, Sunzu, Silwimba – Sakala, Lungu, Mtonga, Mullenga – Mwepu, Ngonga.
Zmiany: Nsabata, Mbewe, Ching"andu, Kabwe. Daka, Malama, Chama, Shamujompa, Shonga.
Trener:
Zmiany: Aina, Awziem, Ogu, Agu, Agbo, Etebo, Iwobi, Musa, Nwakaeme, Ilheanacho, Dele.
Trener:
Zambia: Mweene – Kapumbu, Tembo, Sunzu, Silwimba – Sakala, Lungu, Mtonga, Mullenga – Mwepu, Ngonga.
Zmiany: Nsabata, Mbewe, Ching"andu, Kabwe. Daka, Malama, Chama, Shamujompa, Shonga.
Trener:
Sędziowie:
Widownia: