Resovia – ZAKSA 1:3 (koniec) | Indykpol – BBTS 3:1 (koniec) | Cuprum – Dafi Społem 3:0 (koniec)

24:26
    W niełatwej sytuacji na podwójnym bloku zatrzymany został Aleksander Śliwka.

24:24
    Aleksander Śliwka na pojedynczym bloku zatrzymuje Torresa!

23:24
    Decyzja utrzymana. Przerwa dla Andrei Gardiniego.

23:24
    Ambitnie zawalczyli rzeszowianie. Torres atakuje w aut. Sprawdzają kędzierzynianie.

21:24
    Decyzja utrzymana. Piłki meczowe dla ZAKSY.

17:18
    Niemiec ponownie atakuje w aut. Przerwa dla Roberto Serniottiego. Za Schopsa wchodzi na parkiet Jarosz.

16:15
    Fatalne nieporozumienie w szeregach zawodników gospodarzy. Punkt dla ZAKSY. Przerwa dla Roberto Serniottiego.

15:13
    Zafunkcjonował podwójny blok gospodarzy! Przerwa dla Andrei Gardiniego! Sama Deroo zmienia Szymura.

14:13
    Lukas Tichacek trafił serwisem Sama Deroo!

9:9
    Asem serwisowym popisuje się Jochen Schops!

23:25
    Sprytnie blok rzeszowian obił Deroo! Koniec trzeciej partii.

22:24
    Mateusz Bieniek pewnie na środku siatki. Piłki setowe dla kędzierzynian! Na podwyższenie bloku wchodzi Jungiewicz.

20:21
    Było po bloku! Punkt dla Asseco Resovii. Na zagrywkę za Tichacka wchodzi Kędzierski.

19:22
    W aut na kontrze atakuje Aleksander Śliwka. Sprawdza Roberto Serniotii.

16:18
    Autowy atak Maurice Torresa z prawego skrzyła. Przerwa dla Andrei Gardiniego.

12:17
    Maurice Torres ustrzelił serwisem Aleksandra Śliwkę!

7:10
    Na podwójnym bloku w trudnej sytuacji został zatrzymany Jochen Schops! Przerwa dla Roberto Serniottiego.

4:3
    Bartłomiej Lemański popisuje się asem serwisowym!

3:3
    Zmiana decyzji. Było po bloku kędzierzynian.

2:4
    Autowy atak Śliwki. Sprawdza Roberto Serniotti.

18:25
    Seta kończy skutecznym atakiem na środku siatki Mateusz Bieniek.

16:24
    Po udanym ataku Rafała Buszka będziemy oglądać piłki setowe dla ZAKSY.

13:19
    Atak w siatkę Bartłomieja Lemańskiego. Przerwa dla Roberto Serniottiego.

9:14
    Z serwisem Sama Deroo nie poradził sobie Thibault Rossard.

5:9
    Świetna kontra ZAKSY. Ze środka Mateusz Bieniek. Czas dla Roberto Serniottiego.

5:8
    Atak po prostej w aut Aleksandra Śliwki. Sprawdzają tę akcję rzeszowianie.

3:2
    Przechodząca piłka po zagrywce Rossarda! Wykorzystał ją Bartłomiej Lemański.

35:33
    Ależ kończy tego seta Kuba Jarosz! As serwisowy atakującego Asseco Resovii!

30:29
    Z serwisem Lemańskiego nie radzą sobie kędzierzynianie! Teraz to Asseco Resovia ma piłkę setową. Sprawdzał Gardini, ale decyzja została utrzymana.

29:29
    Był aut! Gramy dalej.

28:30
    Łukasz Wiśniewski popisuje się asem serwisowy, ale sprawdzają jeszcze rzeszowianie!

25:26
    Asem serwisowym popisał się Mateusz Bieniek! Piłka setowa dla ZAKSY!

24:23
    Ależ akcja rzeszowian, którzy szczęśliwie obronili piłkę, a później popisali się skutecznym blokiem!

23:23
    Maurice Torres zablokowany na prawym skrzydle! Mamy remis. Przerwa dla Andrei Gardiniego. Na zagrywkę za Tichacka wchodzi Kędzierski.

21:23
    Pewny atak Sama Deroo z szóstej strefy! O challenge poprosił Roberto Serniotti.

19:19
    Fantastyczny atak Sama Deroo na kontrze w trudnej sytuacji! Przerwa dla Roberto Serniottiego.

19:16
    Asem serwisowym popisał się Jakub Jarosz!

14:14
    Asem serwisowym popisuje się Maurice Torres! Sprawdzają jednak rzeszowianie.

14:13
    Nerwowo po stronie Assecco Resovii. Skuteczny atak z prawego skrzydła Torresa. Przerwa dla Roberto Serniottiego.

14:11

14:11
    Przełożył rękę na drugą stronę siatki przy rozegraniu Toniutti. Sprawdza Andrea Gardini.

5:7
    Zmiana decyzji. Punkt dla przyjezdnych.

6:6
    W aut atakuje Mateusz Bieniek. Mamy remis, ale o challenge poprosili kędzierzynianie.

Tomek

Asseco Resovia Rzeszów: Kędzierski, Lemański, Tichacek, Depowski, Jarosz, Krastins, Rossard, Schops, Śliwka, Perłowski, Możdżonek, Dryja, libero: Rusek, Masłowski.
    G. A. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Bieńkowski, Szymura, Rejno, Toniutti, Buszek, Jungiewicz, Wiśniewski, Bieniek, Torres, Semeniuk, Deroo, libero: Zatorski, Zapłacki.

Sędziowie: Lagierski Marek – Maroszek Wojciech