Japonia – Haiti | 3:3 (koniec) | | | Rosja – Iran | 1:1 (koniec) |
Francja – Białoruś | 2:1 (koniec) | | | Luksemburg – Bułgaria | 1:1 (koniec) | | | Holandia – Szwecja | 2:0 (koniec) |
Węgry – Wyspy Owcze | 1:0 (koniec) | | | Łotwa – Andora | 4:0 (koniec) | | | Portugalia – Szwajcaria | 2:0 (koniec) |
Belgia – Cypr | 4:0 (koniec) | | | Estonia – Bośnia i Herc. | 1:2 (koniec) | | | Grecja – Gibraltar | 4:0 (koniec) |
Polska U-19 – Niemcy U-19 | 0:2 (koniec) |
Kazachstan – Bułgaria | 1:1 (koniec) | | | Bośnia i Herc. – Portugalia | 3:1 (koniec) | | | Armenia – Austria | 0:5 (koniec) |
Cypr – Belgia | 0:2 (koniec) | | | Gibraltar – Macedonia Płn. | 1:0 (koniec) | | | Turcja – Węgry | 0:0 (koniec) |
Łotwa – Szkocja | 0:2 (koniec) | | | Ukraina – Holandia | 1:1 (koniec) | | | Finlandia – Dania | 0:5 (koniec) |
Liechtenstein – Szwajcaria | 0:2 (koniec) | | | Serbia – Rosja | 3:2 (koniec) | | | Andora – Anglia | 0:1 (koniec) |
Litwa – Polska | 0:2 (koniec) | | | Białoruś – Mołdawia | 3:1 (koniec) | | | Wyspy Owcze – Gruzja | 3:1 (koniec) |
Szwecja – Malta | 3:0 (koniec) | | | Norwegia – Niemcy | 3:1 (koniec) | | | Albania – Islandia | 0:0 (koniec) |
Słowacja – Hiszpania | 1:4 (koniec) | | | Irlandia Północna – Estonia | 4:2 (koniec) | | | San Marino – Grecja | 0:5 (koniec) |
Australia – Syria | 2:1 (po dogrywce) |
finał
Norwegia
3:1
(1:1)
Niemcy
Gole:
45. Thorsby, 56. Odegaard, 71. Thorsby – 32. Teuchert
Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 6:9. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 7:6. Spalone: 2:3. Foule: 7:12.
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 27. Risa (NOR), 88. Jenssen (NOR) – 88. Passlack (GER), 90. Tah (GER)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 6:9. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 7:6. Spalone: 2:3. Foule: 7:12.
Norwegia:
Rossbach – Reitan, Olsen, Ajer, Jenssen, Risa – Odegaard, Fossum (C), Ryerson – Thorsby, Bjordal
Zmiany: Wichne, Hoff, Johnsen, Knudsen, Svendsen, Utvik, Zekhnini
Trener:
Niemcy: Nubel – Stenzel, Tah (C), Baumgartl, Henrichs – Ochs, J. Eggestein, Kehrer, Hartel – Platte, Teuchert
Zmiany: Passlack, Moritz, Anton, M. Eggestein, Serra, Waldschmidt
Trener:
Zmiany: Wichne, Hoff, Johnsen, Knudsen, Svendsen, Utvik, Zekhnini
Trener:
Niemcy: Nubel – Stenzel, Tah (C), Baumgartl, Henrichs – Ochs, J. Eggestein, Kehrer, Hartel – Platte, Teuchert
Zmiany: Passlack, Moritz, Anton, M. Eggestein, Serra, Waldschmidt
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Strzelcem bramki TEUCHERT.
Strzelcem bramki THORSBY.
Strzelcem bramki ODEGAARD.
Strzelcem bramki THORSBY.
Żółtą kartkę otrzymuje Jenssen (Norwegia).