Bańska Bystrzyca – Tampere | 5:2 (koniec) | | | Stavanger – Kuopio | 4:6 (koniec) | | | Växjö – Cardiff | 3:2 (koniec) |
Salzburg – Wolfsburg | 4:3 (koniec) | | | Davos – Liberec | 3:2 (koniec) | | | Zürich – EC-KAC | 3:0 (koniec) |
NY Rangers – St. Louis | 1:3 (koniec) | | | Carolina – Columbus | 1:2 (po dogrywce) | | | Montreal – Chicago | 1:3 (koniec) |
Nashville – Philadelphia | 6:5 (koniec) | | | Dallas – Detroit | 4:2 (koniec) | | | Vegas – Arizona | 5:2 (koniec) |
Vancouver – Ottawa | 2:3 (1:2 po rz. karnych) |
Czerepowiec – Sp. Moskwa | 3:2 (po dogrywce) | | | Niżniekamsk – Jarosław | 1:3 (koniec) | | | Niżny Nowogród – Din. Ryga | 3:1 (koniec) |
Din. Mińsk – Saławat | 2:4 (koniec) | | | Dyn. Moskwa – Bars | 3:2 (2:1 po rz. karnych) | | | Sankt Petersburg – Soczi | 2:3 (po dogrywce) |
finał
HK Dinamo Mińsk
2:4
(0:3, 0:1, 2:0)
Saławat Jułajew Ufa
Składy i statystyki:
57. Šarangovič, 58. Skille (Znacharenko, Fontaine) – 4. Lisin (Larsen, Fjodorov), 7. Juňkov (Fjodorov, Lisin), 20. Omark (Hartikainen, Kemppainen), 22. I. Makarov (A. Lazarev, M. Osipov)
Sędziowie: Belov, Beljajev – Sadovnikov, Sivov
Widownia: 12 606
Spudłowany karny!:
HK Dinamo Mińsk:
Enroth (21. M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, Chenkel, Korobov, Šinkevič, Znacharenko, Ustiněnko – Skille, Howden, Fontaine – Pavlovič, Kitarov, A. Volkov – Linglet, Kovyršin, Kogalev – Kulakov, An. Stěpanov, Šarangovič – Bujnickij.
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Scrivens (Karejev) – Loginov, Larsen, Gončarov, Arzamascev, M. Osipov, S. Garejev, Jelizarov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Lisin, Juňkov, Fjodorov – A. Lazarev, Busarov, I. Makarov – M. Majorov, Kokarev, Kuzmin – Korotkov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Scrivens (Karejev) – Loginov, Larsen, Gončarov, Arzamascev, M. Osipov, S. Garejev, Jelizarov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Lisin, Juňkov, Fjodorov – A. Lazarev, Busarov, I. Makarov – M. Majorov, Kokarev, Kuzmin – Korotkov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Belov, Beljajev – Sadovnikov, Sivov
Widownia: 12 606
Strzelcem bramki JACK SKILLE. Asysta Dmitrij Znacharenko, Justin Fontaine.
Strzelcem bramki JEGOR ŠARANGOVIČ.
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Igor Makarov – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
Strzelcem bramki IGOR MAKAROV. Asysta Anton Lazarev, Maxim Osipov.