Toronto – New Jersey | 3:6 (koniec) | | | Washington – Pittsburgh | 2:3 (koniec) | | | Colorado – Boston | 6:3 (koniec) |
Anaheim – NY Islanders | 3:2 (koniec) | | | Los Angeles – Calgary | 3:4 (po dogrywce) |
Novosibirsk – Władywostok | 2:4 (koniec) | | | Jekaterynburg – HC Slovan | 6:3 (koniec) | | | Chanty-Mansyjsk – Barys | 2:5 (koniec) |
Czelabińsk – Podolsk | 2:1 (koniec) | | | Toljatti – Helsinki | 0:4 (koniec) |
finał
Traktor Czelabińsk
2:1
(0:1, 1:0, 1:0)
Witiaź Podolsk
59:48
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Maxim Afinogenov – 2 min., uderzanie).
|
|
50:42
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Alexandr Kulagin – 2 min., symulacja).
|
|
50:42
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexandr Černikov – 2 min., zahaczanie).
|
|
36:10
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Jevgenij Katičev – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
20:28
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Ivan Višněvskij – 2 min., zahaczanie).
|
|
18:42
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Nikita Nikitin.
|
|
16:02
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexej Petrov – 2 min., zahaczanie).
|
|
10:04
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Maxim Afinogenov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
38. Kručinin (Jakuceňa, Kolcov), 42. Bailen (Szczechura) – 17. Vyglazov (Horák, D. Sjomin)
Sędziowie: Bondar, Akuzovskij – Ponamarenko, Palej
Widownia:
Spudłowany karny!:
Traktor Czelabińsk:
Francouz (Děmčenko) – Kolcov, A. Petrov, Bailen, I. Višněvskij, Borodkin, Mamajev, Nikitin – Rybakov, Jakuceňa, Kokujov – Gynge, Szczechura, Šarov – Peňkovskij, Polygalov, Kručinin – Gubarev, Černikov, Šipin – Šolochov.
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk: M. Birjukov (Saprykin) – Golovkov, Mozík, S. Romanov, Katičev, Burström, A. Semjonov, Voronkov – Afinogenov, A. Nikulin, Makejev – Horák, Denežkin, Švec-Rogovoj – Kopejkin, Vyglazov, D. Sjomin – Petrakov, Kulagin, Moisejev – Vorošilo.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk: M. Birjukov (Saprykin) – Golovkov, Mozík, S. Romanov, Katičev, Burström, A. Semjonov, Voronkov – Afinogenov, A. Nikulin, Makejev – Horák, Denežkin, Švec-Rogovoj – Kopejkin, Vyglazov, D. Sjomin – Petrakov, Kulagin, Moisejev – Vorošilo.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bondar, Akuzovskij – Ponamarenko, Palej
Widownia: