Tychy – Jelcz-Laskowice 1:2 (koniec)
GKS Futsal Tychy
1:2 (1:1)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Niedziela 15.10.2017, 15:00 • Hala Sportowa, Tychy • I liga futsalu - gr. południowa • 4. kolejka

To już koniec tego zaciętego spotkania w tyskiej hali sportowej. GKS Futsal Tychy ostatecznie przegrywa na własnej hali z Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1:2. Bramkę dla miejscowego zespołu zdobył Filip Biernat. Gole dla gości z kolei zdobywali Dawid Witek oraz Igor Borowicz. Z pewnością kibice zgromadzeni na hali długo nie zapomną tego meczu. Emocje trzymały w napięciu do samego końca. (17:09:46)

39:22
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
    Strzelcem bramki IGOR BOROWICZ.

Cóż za końcówka spotkania w tyskiej hali sportowej! Igor Borowicz zdobywa bramkę, która już raczej zapewni jego drużynie komplet punktów! Jeszcze nadzieję na remis mają miejscowi piłkarze!

39:00
    Wkraczamy w decydującą fazę tego spotkania. Do końca meczu pozostała już tylko jedna minuta.

38:58
    Michał Słonina w końcówce spotkania otrzymuje jeszcze żółtą kartkę.

38:10
    W chwili obecnej mamy zażartą walkę w środkowej części pola gry. Obie drużyny bardzo uważnie grają w defensywie.

37:25
    Oba zespoły mają na koncie po pięć przewinien. Każde następne będzie oznaczać przedłużony rzut karny.

37:00
    To już ostatnie trzy minuty tego spotkania. Z pewnością oba zespoły będą walczyć o pełną pulę.

36:33
    Goście wyprowadzają atak prawą stroną boiska. Ostatecznie jednak nie zdołali oddać strzału na bramkę Zbigniewa Modrzika.

35:55
    Piłkę w środkowej strefie boiska rozgrywają zawodnicy miejscowego zespołu.

35:05
    Piąte przewinienie zespołu GKS Tychy. Ich rywwale mają na koncie cztery faule.

34:15
    Ależ sytuację miał Paweł Synowiec! Obrócił się on z piłką w polu karnym i uderzył mocno, jednak nad bramką Modrzika!

34:00
    Nieźle z piłką zabrał się w tej sytuacji Kacper Dudzik. Ostatecznie jego uderzenie z powietrza po rykoszecie wychodzi na korner.

33:30
    Paweł Synowiec był bliski trafienia, ale w ostatniej chwili został uprzedzony przez wybijającego piłkę gracza gospodarzy.

33:10
    Gospodarze wznawiają grę od rzutu rożnego. Ostatecznie jednak zagranie Michała Słoniny przejmują rywale.

32:40
    Marek Kołodziejczyk ma słuszne pretensje do sędziego, gdyż gracz gości zagrał wcześniej piłkę ręką. Ostatecznie od autu grę wznowią goście.

32:00
    Do końca spotkania pozostało osiem minut. Jose Gutierrez starał się uderzać z woleja po podaniu z rzutu rożnego, ale wyraźnie chybił.

31:19
    Trochę przyspieszyli rozgrywanie akcji zawodnicy obu drużyn. Więcej z gry mają jednak gracze przyjezdnego zespołu.

31:00
    Faul w środkowej strefie boiska popełnił zawodnik gospodarzy. W efekcie oba teamy mają na koncie po cztery faule.

30:20
    Dość szczęśliwie środkiem boiska przedarł się Marek Kołodziejczyk, ale ostatecznie jego strzał był zdecydowanie zbyt słaby.

30:05
    Do końca spotkania pozostało już tylko dziesięć minut. Aktualnie stan akumulowanych przewinień wygląda następująco: 3:4.

29:00
    Mamy kilka zmian w obu ekipach. W tyskim zespole pojawił się na boisku Dawid Kochanowski, a w drużynie gości Kamil Żbik.

28:43
    Bartłomiej Sitko zdaniem sędziego faulował przeciwnika na dziesiątym metrze. Będzie to dobra okazja na oddanie strzału.

28:07
    Poślizgnął się na własnej połowie Dawid Witek, ale na jego szczęście nie zdołali tego wykorzystać rywale. Po chwili Dudzik uderzył z ostrego kąta obok słupka.

27:45
    Bartłomiej Sitko mocno uderzył z lewego skrzydła, ale bez trudu łapie piłkę Foltyn. Później faulowany przez rywala był Bernat. To już czwarte przewinienie gości.

27:22
    Goście uspokoili nieco grę w środkowej strefie boiska. Finalnie jednak uciekła futbolówka Borowiczowi za linię boczną.

26:32
    Tomasz Bernat fauluje od tyłu uciekającego Jose Gutierreza. Otrzymał w pełni zasłużone napomnienie.
    Tomasz Bernat uderza obok bramki

26:06
    Ależ sytuację zmarnowali teraz gospodarze! Michał Słonina dogrywa piłkę na trzeci metr do Tomasza Bernata, a ten na wślizgu uderza tuż obok słupka!

25:45
    Sytuację strzelecką wypracował sobie na lewej stronie boiska Dawid Witek! Jego potężne uderzenie w krótki róg bramki ładnie wybronił Modrzik!

25:23
    Kombinacyjna akcja przyjezdnego teamu! Jan Rojek ostatecznie stanął sam na sam z Modrzikiem i uderzył minimalnie obok słupka!
    Marek Kołodziejczyk nie wykorzystuje okazji

25:00
    Ależ okazję marnuje tyski team! Wyszli kontrą trzech na jednego i finalnie Marek Kołodziejczyk mocnym strzałem trafia wprost w Foltyna!

24:22
    Dwa przewinienia gości w krókim odstępie czasu. Mają oni już na koncie trzy faule w tej odsłonie spotkania.

24:20
    Zdecydowanie zbyt słabe uderzenie oddał w tej sytuacji Jose Gutierrez. Później popełnił on pierwsze przewinienie gości w tej połowie.

23:51
    Tym razem pomylił się na lewej stronie boiska Przemysław Matejko i futbolówka uciekła mu za linię boczną. od autu wznowią gospodarze.

23:05
    Na boisku leży Michał Słonina. Sugeruje, że został kopnięty w twarz. Po chwili na szczęście grający trener tyskiego teamu może kontynuować grę.

22:46
    Goście starają się teraz nieco dłużej rozgrywać akcję w środkowej strefie boiska. Ostatecznie Przemysław Matejko ugrał jedynie aut.

22:02
    Bartłomiej Sitko przedarł się środkiem pola, ale jego zagranie przed bramkę rywali nie zostało przecięte przez Tomasza Bernata.

21:58
    Miejscowi piłkarze starają się zastosować wyższe podejście pressingiem i zmusili do popełnienia błędu Jana Rojka.

21:09
    Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice wykonuje już trzeci aut na wysokości pola karnego gospodarzy. Nie potrafią oddać odpowiedniego uderzenia na bramkę.

20:30
    Sędzia w poprzedniej sytuacji zastosował korzyść, więc teraz sygnalizuje, że miejscowy team ma na koncie pierwsze przewinienie.

20:16
    Mamy pierwszą okazję po przerwie dla przyjezdnego teamu. Mocne uderzenie z prawego skrzydła sparował jednak przed siebie Modrzik.

21

Za nami już pierwsza odsłona tego meczu. GKS Futsal Tychy remisuje na własnym obiekcie z Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1:1. Najpierw na prowadzenie wyszli miejscowi gracze, a do siatki piłkę skierował Filip Biernat. Chwilę później goście doprowadzili do wyrównania, a Zbigniewa Modrzika pokonał Dawid Witek. Oba zespoły grają dzisiaj bardzo uważnie w obronie, a na uwagę zasługuje również świetna dyspozycja obu golkiperów. Czekamy więc na równie szybką i efektowną drugą część tego spotkania!

20

19:30
    GKS Futsal Tychy miał okazję wyprowadzić szybką kontrę, ale w ostatniej chwili uprzedzony na lewej stronie boiska został Bernat.

19:06
    To już ostatnia minuta pierwszej połowy tego spotkania. Jeszcze jedną akcję z własnej połowy wypowadzają przyjezdni piłkarze i wywalczyli korner.
    Gol Dawida Witka

18:42
    Strzelcem bramki DAWID WITEK.

Bardzo szybko goście doprowadzają do wyrównania! Nieźle z piłką w ofensywnej akcji zabrał się Dawid Witek i celnym uderzeniem w dalszy róg bramki zaskoczył bezradnego Zbigniewa Modrzika!

18:16
    Goście starają się wyrównać jeszcze w tej części spotkania. Stwarza to jednak jeszcze okazję do kontry gospodarzom, ale podania Biernata nie mógł wykorzystać Bernat.
    Gol Filipa Biernata

17:35
    Gol dla GKS-u Futsal Tychy!
    Strzelcem bramki FILIP BIERNAT.

Gospodarze wychodzą na prowadzenie! Najpierw samotnym rajdem popisał się Paweł Synowiec, ale stracił futbolówkę na linii pola karnego. Później bardzo szybką kontrę celnym uderzeniem w krótki róg bramki finalizuje Filip Biernat!

17:00
    Trzy minuty pozostają do zakończenia pierwszej odsłony meczu w tyskiej hali sportowej. Nadal utrzymuje się bezbramkowy remis.

16:22
    Bardzo ładnie środkiem pola przedzierał się Biernat. Odegrał on ostatecznie na skrzydło do Pawła Pytla, a z uderzeniem doświadczonego gracza poradził sobie Foltyn.

16:10
    Czwarte przewinienie zespołu gości w tym meczu. Paweł Synowiec nieczysto zaatakował od tyłu Pawła Pytla.

16:05
    Dobre podanie w pole karne miejscowego zespołu. Wbiegał tam rozpędzony Paweł Synowiec, ale nie zdołał zamknąć akcji.

15:45
    Kacper Dudzik zbyt mocno odegrał futbolówkę do wychodzącego na pozycję Bartłomieja Sitko. od autu wznowią goście.

15:00
    Zbigniew Modrzik czujnie pilnował w tej sytuacji krótkiego rogu bramki i nie dał się zaskoczyć po strzale z ostrego kąta.

14:47
    Kompletnie nie zrozumieli się w tej sytuacji miejscowi zawodnicy. W efekcie grę od własnej bramki wznowi Maciej Foltyn.

14:18
    Bardzo dobrze ustawili się teraz w defensywie tyszanie. Uważają oni na przewinienia. Po niezłej akcji Dawid Witek uderza z ósmego metra obok bramki.
    Kapitalną okazję marnuje Gutierrez

13:30
    Ależ sytuację zmarnował Jose Gutierrez! Otrzymał on podanie na drugim metrze od Krajewskiego i uderzył nad poprzeczką!

13:08
    Na chwilę obecną sytuacja w akumulowanych przewinieniach wygląda następująco: 5:3.

12:50
    Bardzo dobrze rzut wolny rozegrali tyscy piłkarze! Słonina dograł na skrzydło do Dudzika, a ten obsłużył podaniem Bernata! Ostatecznie młody zawodnik uderzył nad bramką z linii pola karnego!

12:45
    Victor Coelho fauluje rozpędzonego Pawła Pytla i otrzymuje żółtą kartkę. Po chwili Michał Słonina prosi o czas.

12:29
    Kombinacyjna akcja przyjezdnej drużyny! Idealne podanie na trzecim metrze otrzymał Marcin Krajewski, ale jego strzał po rykoszecie trafił w słupek!

12:02
    Marek Kołodziejczyk dwa razy w krótkim odstępie czasu przekroczył przepisy i tyszanie mają na koncie pięć przewinień!
    Zbigniew Modrzik broni strzał Jana Rojka

11:30
    Pięknie dryblował w tej sytuacji Jan Rojek! Po minięciu kilku graczy zespołu rywali uderzał w krótki róg bramki, ale Zbigniew Modrzik kapitalnie interweniuje nogami!

11:09
    Upływają kolejne minuty tej rywalizacji. Oba teamy grają bardzo czujnie w defensywie i szukają swojego pierwszego trafienia w meczu.

10:14
    Niezłe podanie na prawym skrzydle otrzymał Jose Gutierrez, ale jego próba strzału z powietrza przeleciała wysoko nad bramką.

10:00
    Bardzo długo konstruowali swoją akcję w ataku pozycyjnym goście z Jelcz-Laskowic, ale ostatecznie piłka wyszła na aut.

9:22
    Timeout dla gości.

9:21
    Dość przypadkowo opanował piłkę Tomasz Bernat zagraną przez Modrzika, ale później młody tyszanin nie zdołał zaskoczyć strzałem Macieja Foltyna.

9:17
    Grający trener tyskiej ekipy miał okazję strzelecką na prawym skrzydle. Piłka po nogach rywala przeleciała obok słupka.

8:19
    Matejko szukał partnerów z drużyny dalekim podaniem, ale piłkę przejęli tyszanie. Później potężny strzał Bernata wybronił Foltyn.
    Zmarnowana okazja Bartłomieja Sitko

8:00
    Przejmują piłkę tyszanie na połowie rywali i Tomasz Bernat idealnym podaniem obsłużył Bartłomieja Sitko! Kapitan gospodarzy przegrał jednak pojedynek sam na sam z Foltynem!

7:22
    Kapitalne podanie na lewym skrzydle od partnera otrzymał Bartłomiej Sitko, ale jego strzał z powietrza przeleciał tuż obok słupka!

7:15
    Kacper Dudzik nie miał pomysłu na wyprowadzenie akcji krótkimi podaniami i w efekcie posyła niecelny przerzut do przodu.

6:40
    Wyższym pressingiem spróbowali teraz zaatakować swoich rywale gospodarze i zmusili do prostego błędu Kamila Dziubczyńskiego.

6:08
    Po przejęciu płiki na połowie rywala okazję strzelecką miał Jose Gutierrez, ale wyraźnie chybił celu.

5:30
    Marek Kołodziejczyk nie zdołał w czysty sposób zatrzymać swojego przeciwnika i w efekcie mamy trzy faule po stronie gospodarzy.

5:11
    Na boisku leży kontuzjowany Filip Biernat. Został on zaatakowany dość ostrym wślizgiem od tyłu przez rywala.

5:00
    No i momentalnie Orzeł stworzył zagrożenie pod drugą bramką! Dawid Witek huknął potężnie z ósmego metra i tylko refleks Modrzika ratuje tyski team!
    Paweł Pytel nie wykorzystuje okazji

4:33
    Śwetna okazja dla miejscowego zespołu! Po ładnym dograniu na piąty metr Marka Kołodziejczyka nie zdołał wślizgiem skierować futbolówki do bramki Paweł Pytel!

4:02
    Marek Kołodziejczyk fauluje swojego przeciwnika na środkowej linii boiska. Gospodarze mają już dwa akumulowane przewinienia na koncie.

3:31
    Środkiem pola przedarł się Dawid Witek. Ostatecznie jednak jego uderzenie z linii pola karnego zostało zablokowane.

3:00
    Szybka kontra zespołu gospodarzy! Po dobrym podaniu na prawe skrzydło i uderzeniu Tomasza Bernata piłka trafiła w słupek!

2:44
    Kapitalną okazję strzelecką miał Jose Santiago Gutierrez, ale nie trafił on czysto w piłkę na linii pola karnego i fatalnie skiksował.

2:17
    Kacper Dudzik nie zdołał w przepisowy sposób zatrzymać szarżującego na skrzydle Jana Rojka. Oba teamy mają po jednym przewinieniu.

2:15
    Ucierpiał w tej sytuacji Coelho, choć wcześniej faulowany był Tomasz Bernat. To upadający tyski zawodnik spowodował uraz gracza gości.

1:30
    Jan Rojek cofnął się na własną połowę i pomaga partnerom w rozegraniu. Po kombinacji Gutierreza i Coelho niecelnie uderzył ten drugi.

1:10
    Tym razem to Igor Borowicz rozpędził się na lewej stronie boiska, ale piłka jeszcze przed oddaniem strzału wyszła na aut.

0:39
    Nie udało się w tej sytuacji minąć Gutierrezowi na skrzydle Dudzika. Później po akcji młodego zawodnika z Tychów źle uderzał Bernat.

0:15
    Tyszanie rozpoczęli mecz od środka boiska. Stracili jednak dość szybko futbolówkę i akcję konstruują goście, a konkretnie Gutierrez.

1

Składy obu ekip:

GKS Futsal Tychy: Modrzik (Borowski) – Bernat, Słonina, Sitko (C), Dudzik – Fabian Biernat, Filip Biernat, Kochanowski, Krzyżowski, Kołodziejczyk, Paweł Pytel, Piotr Pytel, Józefowicz.

Pierwszy: Maciej Jagodziński (Kazimierz Biskupi)
    Drugi: Marcin Łuczak (Środa Wielkopolska)
    Czasowy: Dawid Konieczny (Pszczyna).

Zapraszamy Państwa niezwykle serdecznie na to spotkanie już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 do naszej relacji!

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice:

Z pewnością zespół ten jest w obecnym sezonie jednym z faworytów do awansu. Po trzech kolejkach gracze tego teamu mają na koncie komplet punktów i zajmują piąte miejsce w tabeli. Bilans bramkowy tej drużyny jest bardzo korzystny, szczególnie gdy zwróci się uwagę na ilość straconych goli (15:3). W ostatniej kolejce Orzeł pokonał na własnej hali 5:1 GKS Ekom Futsal Nowiny. Najskuteczniejszym piłkarzem zespołu jest Paweł Synowiec, który ma na koncie pięć trafień.

GKS Futsal Tychy:

Zespół ten w obecnym sezonie spisuje się nadspodziewanie dobrze. Po trzech rozegranych spotkaniach tyszanie mają na koncie komplet punktów. Pokonywali oni jak do tej pory drużyny z Łodzi, Nowin oraz Gliwic. W ostatniej kolejce podopieczni Michała Słoniny wygrali 5:2 z GSF Gliwice na własnej hali. Najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu jest Bartłomiej Sitko. Kapitan GKS-u ma na koncie już sześć bramek w tych rozgrywkach.
    Podsumowanie poprzedniej kolejki:

Już w najbliższą niedzielę będziemy świadkami bardzo interesującego spotkania w ramach czwartej kolejki I Ligi Futsalu. GKS Futsal Tychy na własnym obiekcie podejmować będzie Orła Futsal Jelcz-Laskowice. Ciężko jest wskazać faworyta tego meczu. Tyszanie na własnej hali są ciężkim do pokonania zespołem, natomiast goście z Jelcz-Laskowic są głównym faworytem do awansu. Z pewnością jednak kibice tyskiej drużyny będą działali na korzyść podopiecznych Michała Słoniny. Spodziewamy się więc fascynującego piłkarskiego widowiska!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.