Błękitni – ROW Rybnik 2:2 (koniec) | Stal S. W. – Legionovia 1:0 (koniec) | Jastrzębie – Rozwój 3:1 (koniec)
Gryf – Gwardia K. 1:2 (koniec) | ŁKS – Garbarnia 1:0 (koniec) | Olimpia E. – Radomiak 1:2 (koniec)
Warta – Wisła Pu. 3:1 (koniec)
Błękitni Stargard
2:2 (1:1)
ROW 1964 Rybnik
Sobota 21.10.2017, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 14. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:59:20)

Remis w Stargardzie. ROW 1964 Rybnik musiał dwukrotnie gonić Błękitnych i wystarczyło mu energii tylko do dopadnięcie gospodarzy. Wynik na 2:2 ustalił Jary w 82. minucie i był to drugi obrońca gości, który wpisał się w tym spotkaniu na listę strzelców. ROW 1964 grał ponad połowę spotkania z przewagą zawodnika, ale nie potrafił zdobyć zwycięskiego gola. W pewnym fragmencie spotkania wydawało się nawet, że stargardzianie zapewnią sobie komplet punktów w osłabieniu, jednak nic z tego. ROW 1964 doprowadził do kompromisowego wyniku, pozostaje wyżej w tabeli, a Błękitni podbudowali się tylko połowicznie przed derbami z Gwardią Koszalin.

90+5

90+2
    Strzał z półwoleja w kierunku bramki Błękitnych został zatrzymany w ostatnim momencie. ROW 1964 Rybnik musi się zadowolić rzutem rożnym, choć miał szansę na zdobycie zwycięskiego gola!

90
    Doliczone minimum 5 minut do regulaminowego czasu.

89
    Ciekawe rozegranie rzutu rożnego i płaskie wstrzelenie w pole bramkowe zostało zatrzymane w ostatnim momencie przez zawodnika z Rybnika.

87
    ROW 1964 Rybnik oddał piłkę gospodarzom po niebezpiecznym zderzeniu. Pomimo nerwów w końcówce spotkania, jest miejsce na elegancki gest.

85
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Fadecki, na boisku pojawia się Magnuski.

82
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
    Strzelcem bramki SZYMON JARY.

Bramki dla przyjezdnych strzelają nie napastnicy, a obrońcy! ROW 1964 Rybnik wyrównał po raz drugi w tym spotkaniu, a piłkę wepchnął z bliska do siatki Jary.

80
    Nieprzygotowany strzał na uwolnienie Fadeckiego. Rosa nie mógł mieć jakiegokolwiek problemu z zatrzymaniem piłki.

79
    Nie mogą być z siebie zadowoleni rybniczanie. W drugiej połowie grają gorzej niż przeciwnik i gorzej od siebie w pierwszej połowie. Przecież mają przewagę liczebną.

77
    Jeszcze jedno podanie w kierunku aktywnego Więcka. Obrońca już nie zamierzał patyczkować się w pojedynku ze zmiennikiem i wyekspediował piłkę na korner.

76
    Brzydki atak Tkocza od tyłu w nogi przeciwnika i zmiennik został upomniany żółtą kartką.

75
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Muszalik, na boisku pojawia się Spratek.

73
    Futbolówka na połowie ROW 1964 Rybnik. Walczył o nią blisko chorągiewki Wojtasiak, po czym dostał sygnał od trenera Kapuścińskiego, że czas na powrót.

72
    Jeszcze 20 minut muszą wytrzymać Błękitni w osłabieniu, by fetować zwycięstwo. ROW 1964 Rybnik testuje chyba wszystkie sposoby na przedostanie się w pole karne.

70
    Potężna próba Fadeckiego z rzutu wolnego! Rosa wyszedł w powietrze, jednak nie musiał interweniować. Futbolówka przeleciała metr ponad poprzeczką jego bramki.

68
    Bardzo ostre wejście w jednego z gospodarzy i jest żółta kartka dla Kalisza.

68
    Płaska próba zaskoczenia bramkarza Błękitnych zza pola karnego. Ufnal nie dał się zaskoczyć zagraniem Musiolika, choć piłka niebezpiecznie przed nim kozłowała.

Gole: 2. Wojtasiak, 61. Więcek – 22. Bober, 82. Jary

Kartki:   14. Fadecki (BSS), 22. Karmański (BSS) – 23. Siwek (ROW), 54. Koch (ROW), 68. Kalisz (ROW), 76. Tkocz (ROW)   44. Mosiejko (BSS)

Błękitni Stargard: Ufnal – Szymusik, Burzyński, Pustelnik, Gutowski – Fadecki (85. Magnuski), Mosiejko, Wojtasiak, Karmański (46. Więcek) – Skórecki – Węsierski (60. Włóka).

Zmiany: Rzepecki – Orłowski, Więcek, Magnuski, Rogala, Wiśniewski, Włóka.

ROW 1964 Rybnik: Rosa – Krotofil (66. Tkocz), Jary, Bober, Gojny – Zganiacz, Muszalik (75. Spratek) – Kalisz, Siwek (45. Jaroszewski), Koch – Brychlik (62. Musiolik).

Zmiany: Łubik – Janik, Jaroszewski, Tkocz, Spratek, Dudzic, Musiolik.

Sędziowie: Marcin Liana (Bydgoszcz)