Błękitni – MKS Kluczbork 1:0 (koniec) | Jastrzębie – ROW Rybnik 2:1 (koniec) | ŁKS – Rozwój 1:0 (koniec)
Warta – Garbarnia 1:0 (koniec) | Wisła Pu. – Radomiak 1:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Gryf 1:0 (koniec)
Błękitni Stargard
1:0 (0:0)
MKS Kluczbork
Sobota 04.11.2017, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 16. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:52:04)

Przełamanie Błękitnych na koniec domowych zmagań w rundzie jesiennej. Pierwsza, bezbramkowa połowa była wyrównana. Po przerwie sytuacje strzeleckie stwarzali praktycznie tylko gospodarze aż wreszcie trafili do siatki. W 83. minucie impas przerwał Mateusz Węsierski. Błękitni oddalili się od dna tabeli. Pozostaje w niebezpiecznym miejscu MKS Kluczbork, który w drugiej połowie oddał pole rywalom.

90+4

90
    Doliczone minimum 4 minuty do regulaminowego czasu.

89
    Kartka dla Kubiaka za przewinienie taktyczne na rozpędzonym Fadeckim.

89
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Węsierski, na boisku pojawia się Karmański.

88
    Węsierski nie umie, a drybluje. Napastnik Błękitnych raczej nie krzepi partnerów swoimi szarżami na finiszu spotkania.

86
    Zmiana w drużynie MKS Kluczbork: z boiska schodzi Glanowski, na boisku pojawia się Reisch.

85
    Szaleje trener Krzysztof Kapuściński. Gospodarze zrobią wszystko, żeby utrzymać skromne prowadzenie i uciec z okolic strefy spadkowej.

83
    Gol dla Błękitnych!
    Strzelcem bramki MATEUSZ WĘSIERSKI.

Przełom w Stargardzie! W 83. minucie padła bramka dla Błękitnych. Po płaskim dośrodkowaniu piłka minęła prawie całe towarzystwo w polu karnym, jednak na zamknięciu znalazł się Węsierski. Młodzieżowiec miał trochę czasu i wykorzystał go na przymierzenie do siatki!

82
    Próba Szymusika po rajdzie z okolic narożnika pola karnego. Majchrowski nie musiał interweniować po pudle młodzieżowca. Czas mija.

80
    Kościelniak minął jednego przeciwnika, ale odbił się od drugiego. Szybki kontratak zakończony nieporozumieniem Fadeckiego z Węsierskim.

78
    Żółta kartka za przewinienie na lewym skrzydle dla Górkiewicza.

77
    Wiśniewski był kilka sekund za późno w polu karnym MKS Kluczbork. Spóźnił się w ten sposób do dośrodkowania Fadeckiego i Błękitni zmarnowali następną szansę na zdobycie gola.

76
    Próbował Niemczyk i spróbował strzału z dystansu kolejny zmiennik. Próba Kubiaka odprowadzona wzrokiem przez bramkarza Błękitnych.

75
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Burzyński, na boisku pojawia się Magnuski.