AZS UŚ – Jagiellonia 3:6 (koniec) | FC Toruń – Wieliczka 3:1 (koniec) | AZS Gdańsk – Red Dragons 3:4 (koniec)
AZS UG Gdańsk
3:4 (0:1)
Red Dragons Pniewy
Sobota 04.11.2017, 19:00 • Hala GCS, Gdynia. • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 6

Koniec spotkania w Gdyni. Po zaciętym meczu goście wygrywają i zapisują trzy punkty w ligowej tabeli. Pojedynek był bardzo zacięty i do samego końca nie było wiadomo kto wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji. To już wszystko z tego spotkania. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na pozostałe relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (20:42:55)

39:48
    Wesserling tuż zza pola karnego uderza nad poprzeczką!

38:58
    Wachoński uderzał ze środka pola do pustej bramki i minimalnie chybił!

38:14
    Gol dla AZS-u UG!
    Strzelcem bramki WOJCIECH PAWICKI.

Mamy trzecią bramkę dla AZS-u! Piłka wstrzelona w pole karne gości i z najbliższej odległości pakuje ją do siatki Pawicki! Gdańszczanie mają niecałe dwie minuty na wyrównanie!

36:50
    Gospodarze z lotnym bramkarzem!

36:46
    Gol dla Red Dragons!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ FRAJTAG.

Cóż za trafienie Frajtaga! Schodził on z lewego skrzydła, zdecydował się na strzał ze znacznej odległości i trafił tuż przy spojeniu! 2:4 w Gdyni!

36:22
    Horbacz przechwycił piłkę i szybko zagrał do Cymana. Ten przedłużył do Osińskiego, który próbował dryblować, ale stracił futbolówkę.

36:06
    Burglin zbyt długo był przy piłce. Mamy rzut wolny dla gości.

35:50
    Co raz mniej czasu do końca, a goście na jednobramkowym prowadzeniu. Czy takim rezultatem zakończy się ten pojedynek?

34:30
    Strzelcem bramki ADRIAN SKRZYPEK.

Goście ponownie obejmują prowadzenie! Tym razem bramkę zdobywa Skrzypek i na nieco ponad 5 minut przed końcem to Red Dragons ma trzy punkty!

34:17
    Kostecki uderza z dziesięciu metrów, ale broni Burglin! Mamy korner dla gości!

34:15
    Ręka Cymana na połowie rywala. Oznacza to, że będziemy mieli przedłużony rzut karny dla Red Dragons!

33:30
    Kontra gospodarzy. W jej końcowej fazie Horbacz zagrywał w pole karne do Krefta, jednak wślizgiem przeciął podanie jeden z gości.

33:04
    Piąte przewinienie gospodarzy. Każde następne będzie skutkować przedłużonym rzutem karnym dla gości!

32:43
    Teraz faulował Kreft po stracie piłki. Remis w przewinieniach!

32:00
    Kolejny faul ze strony gości. To już czwarte przewinienie przy trzech gospodarzy.

31:38
    Strzelcem bramki MATEUSZ KOSTECKI.

W Gdyni mamy wyrównanie! Szybkie zagranie do Kosteckiego, a ten umieścił piłkę w siatce! 2:2 i wszystko zaczyna się od nowa!

31:25
    Frajtag ostro faulował w środku pola Cymana, za co obejrzał żółtą kartkę. Z decyzją nie zgadzał się Błaszyk, który za pretensje również obejrzał kartonik koloru żółtego.

Kamil Kazmierczak

Gole: 26. Poźniak, 27. Wesserling, 39. Pawicki – 13. Skrzypek, 32. Kostecki, 35. Skrzypek, 37. Frajtag

Kartki:   29. Poźniak (GDA) – 29. Stankowiak (PNI), 32. Frajtag (PNI), 32. Błaszyk (PNI)

AZS UG Gdańsk: Burglin (Sasiak, Bucholc) – Olszewski, Horbacz, Pawicki, Cyman – Osiński, Kreft, Wesserling, Poźniak, Domżalski, Wiśniewski.
    Red Dragons Pniewy: Dymek (Fleischer) – Frajtag, Skrzypek, Hoły, Błaszyk – Piasek, Wachoński, Kostecki, Stankowiak, Kijak, Urtnowski.

Sędziowie: Koloczek, Chowaniec – Behmke.