0
24 22 26
Czwartek 09.11.2017, 18:00 • Hala Energia, Bełchatów • PlusLiga • 9. kolejka

28:26
    Bardzo dobra zagrywka Bartosza Bednorza. Piłka zatańczyła na taśmie i spadła tuż za siatką w wolne pole. 3:0 dla PGE Skry Bełchatów!

27:26
    Zepsuty serwis przez Vernona-Evansa. Piłka meczowa dla Skry po raz kolejny!

25:24
    Ze środka uderza Karol Kłos. Piłka po bloku rywali wypada poza boisko. Kolejny meczbol dla gospodarzy!

24:23
    Antoine Brizard fatalnie serwuje po przerwie daleko w aut. Piłka meczowa dla Skry, a na zagrywce Nikołaj Penczew!

17:17
    Antoine Brizard notuje na swoim koncie asa serwisowego!

13:13
    Świetny serwis Kwolka i bez szans byli bełchatowianie!

11:9
    Punktowy serwis Karola Kłosa!

25:22
    Przedziera się przez blok rywali Bartosz Bednorz i kończy tą partię. 25:22 i mamy 2:0 dla bełchatowian!

18:15
    As serwisowy Andrzeja Wrony i odrabiają straty goście!

8:8
    Skuteczny serwis Mariusza Wlazłego i nie radzi sobie z obroną Bartosz Kwolek!

6:6
    Asem serwisowym popisuje się Mariusz Wlazły. Kapitan gospodarzy trafia idealnie w narożnika parkietu!

4:4
    Punktowy serwis Srećko Lisinaca!

0:2
    As serwisowy na koncie Jana Nowakowskiego!

26:24
    Świetny blok postawili teraz bełchatowianie na prawej stronie siatki. Dokładniej to Patryk Czarnowski zatrzymał rywala. Jest 26:24 i mamy koniec pierwszej partii!

25:24
    Z szóstej strefy świetnie uderza Milad Ebadipour nie mieli szans na obronę warszawianie. Kolejny setbol dla gospodarzy!

24:23
    Fatalna zagrywka Sebastiana Wardy ledwo co trafia w dolną część siatki. Piłka setowa dla PGE Skry Bełchatów, a drugą przerwę wykorzystuje szkoleniowiec ONICO – Stephane Antiga!

23:21
    As serwisowy na koncie Srećko Lisinaca! Bardzo ważny serwis i bardzo ważny punkt Serba. W samej końcówce Skra wychodzi na dwupunktowe prowadzenie, a o pierwszy w tym meczu czas prosi trener ONICO Warszawa – Stephane Antiga!