Japonia – Brazylia | 1:3 (koniec) | | | Ukraina – Słowacja | 2:1 (koniec) | | | Belgia – Meksyk | 3:3 (koniec) |
Polska – Urugwaj | 0:0 (koniec) | | | Francja – Walia | 2:0 (koniec) | | | Anglia – Niemcy | 0:0 (koniec) |
Portugalia – Arabia Saud. | 3:0 (koniec) |
Szwecja – Włochy | 1:0 (koniec) |
Armenia – Rosja | 1:2 (koniec) | | | Malta – Turcja | 0:1 (koniec) | | | Gruzja – Finlandia | 2:2 (koniec) |
Ukraina – Anglia | 0:2 (koniec) | | | Węgry – Szwecja | 2:2 (koniec) | | | Wyspy Owcze – Polska | 2:2 (koniec) |
Albania – Irlandia Północna | 1:1 (koniec) | | | Rumunia – Portugalia | 1:1 (koniec) | | | Holandia – Andora | 8:0 (koniec) |
Austria – Serbia | 1:3 (koniec) | | | Walia – Bośnia i Herc. | 0:4 (koniec) | | | Szkocja – Łotwa | 1:1 (koniec) |
Vik. Pilzno – Slovacko | 2:3 (po dogrywce) |
RPA – Senegal | 0:2 (koniec) | | | Algieria – Nigeria | 1:1 (koniec) |
Honduras – Australia | 0:0 (koniec) |
Craiova – Slavia | 0:4 (koniec) |
finał
Gruzja
2:2
(0:1)
Finlandia
Gole:
59. Berizde, 86. Tchanturia – 9. Kallman, 84. Kallman
Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
Strzały celne: 6:3. Strzały niecelne: 9:2. Rzuty rożne: 6:4. Spalone: 2:1. Foule: 9:19.
Sędziowie: Oleksandr Derdo – Igor Alokhin, Sergii Prystupa (vš. UKR)
Widownia:
Kartki: 67. Kiteishvili (GRU) – 55. Kairinen (FIN), 79. Dahlstrom (FIN)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
Strzały celne: 6:3. Strzały niecelne: 9:2. Rzuty rożne: 6:4. Spalone: 2:1. Foule: 9:19.
Gruzja:
Kupatadze – Shulaia, Margvelashvili, Tabidze, Chabradze – Mamuchashvili, Chikviladze – Zarandia, Kiteishvili (C), Mikeltadze – Tchanturia
Zmiany: Goshadze – Arabidze, Arveladze, Basheleishvili, Beridze, Kobouri, Kokhreidze
Trener:
Finlandia: Keto – Vaisanen, Pirttijoki, Jensen (C), Hamalainen – Lappalainen, Dahlstrom, Kairinen, Hostikka – Nissila – Kallman
Zmiany: Nordqvist – Ahde, Ala-Myllymaki, Jarvenpaa, Jarvinen, Malolo, Niskanen
Trener:
Zmiany: Goshadze – Arabidze, Arveladze, Basheleishvili, Beridze, Kobouri, Kokhreidze
Trener:
Finlandia: Keto – Vaisanen, Pirttijoki, Jensen (C), Hamalainen – Lappalainen, Dahlstrom, Kairinen, Hostikka – Nissila – Kallman
Zmiany: Nordqvist – Ahde, Ala-Myllymaki, Jarvenpaa, Jarvinen, Malolo, Niskanen
Trener:
Sędziowie: Oleksandr Derdo – Igor Alokhin, Sergii Prystupa (vš. UKR)
Widownia:
Zmiana w drużynie Gruzja: z boiska schodzi Chikviladze, na boisku pojawia się Beridze.