Chrobry – Gwardia 23:24 (koniec) | MMTS – Pogoń 32:29 (koniec) | Wybrzeże – Energa MKS 22:32 (koniec)
Azoty – Arka 40:25 (koniec) | Stal – Piotrkowianin 28:29 (koniec)
Energa Wybrzeże Gdańsk
22:32 (10:15)
Energa MKS Kalisz
Sobota 11.11.2017, 18:00 • Hala AWFiS, Gdańsk • Orlen Superliga mężczyzn • 6. kolejka

To już wszystko z Gdańska. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na inne relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (19:27:41)

Pewna i przekonywująca wygrana gości w Gdańsku. Kluczem do zwycięstwa MKS-u była przewaga z pierwszej połowy i pewna gra w drugiej części. Ostatecznie w końcówce kaliszanie zaliczyli jeszcze kilka trafień przeciwko kompletnie rozsypanemu Wybrzeżu i mecz zakończył się wynikiem 22:32.

Koniec meczu. (22:32)
    60
    Wojdak umieścił piłkę tuż przy słupku! (22:32)
    59
    Misiejuk z siedmiu metrów podwyższa wynik. (22:31)

59
    Jeszcze fauluje Kondratiuk. Dwie minuty kary i rzut karny dla gości. (22:30)
    59
    Kniazeu efektownie zakręcił i zdobywa trzydziestą bramkę dla MKS-u! (22:30)

58
    Adamczyk otrzymał dwie minuty kary. Praktycznie do końca spotkania gdańszczanie będą grać w osłabieniu. (22:29)
    57
    Jeden z gospodarzy trafia po wznowieniu gry z rzutu wolnego. Mimo wszystko goście i tak prowadzą siedmioma bramkami. (22:29)

57
    Adamczyk rzuca mocno i trafia w spojenie. Sędzia odgwizduje jednak rzut wolny. (21:29)

56
    Adamczyk niecelnie ze znacznej odległości. Przyjezdnym nie spieszy się ze wznowieniem gry. (21:29)
    55
    Po chwili z celnym trafieniem Podobas. (21:29)
    54
    Szybko odpowiadają goście. (20:29)
    54
    Z trafieniem Kondratiuk. (20:28)

54
    Bożek mocno z dystansu, ale piłka leci nad poprzeczką. (19:28)
    53
    Odpowiedź gospodarzy, jednak na pogoń jest już chyba za późno. (19:28)
    52
    Chwilę później ma miejsce bliźniacza sytuacja i tym razem Drej się nie myli! (18:28)