PŚ w Kuusamo: Drużynowy | Norwegia (koniec) |
wydarzenie zakończone
Puchar Świata w Kuusamo: Drużynowy
Norwegia
(Niemcy, Japonia)
Kamil Stoch
|
||
Maciej Kot
|
||
Dawid Kubacki
|
||
Piotr Żyła
|
||
Kamil Stoch
|
||
Maciej Kot
|
||
Dawid Kubacki
|
||
W składzie najbardziej interesującego nas zespołu, czyli biało-czerwonego team-u, pojawią się sprawdzeni i doświadczeni zawodnicy, drużynowi mistrzowie świata. Jako pierwszy skakać będzie Piotr Żyła. Potem na belce zasiądzie Dawid Kubacki. W trzeciej grupie wystąpi Maciej Kot, a w ostatniej – czwartej, Kamil Stoch.
|
Wyniki konkursu drużynowego w Kuusamo:
1. Norwegia 1184,2 pkt
2. Niemcy 1116,9 pkt
3. Japonia 1108,2 pkt
4. Austria 1095,4 pkt
5. Słowenia 1009,2 pkt
6. Polska 985,5 pkt
7. Szwajcaria 966,6 pkt
8. Rosja 863,3 pkt
9. Włochy 368,3 pkt
10. Finlandia 365,6 pkt
11. Czechy 322,9 pkt
12. Kazachstan 221,4 pkt
Wyniki po 1. serii:
1. Norwegia 578,7 pkt
2. Niemcy 552,8 pkt
3. Japonia 541,1 pkt
4. Austria 523,5 pkt
5. Słowenia 482,8 pkt
6. Szwajcaria 463,5 pkt
7. Polska 414,2 pkt
8. Rosja 406,7 pkt
9. Włochy 368,3 pkt
10. Finlandia 365,6 pkt
11. Czechy 322,9 pkt
12. Kazachstan 221,4 pkt
Lista startowa
1.) Kazachstan
1. Aleksiej Korolew
2. Nikołaj Karpienko
3. Marat Żaparow
4. Siergiej Tkaczenko
2.) Włochy
1. Davide Bresadola
2. Zeno di Lenardo
3. Alex Insam
4. Sebastian Colloredo
3.) Czechy
1. Viktor Polasek
2. Tomas Vancura
3. Vojtech Stursa
4. Roman Koudelka
4.) Finlandia
1. Andreas Alamommo
2. Jarkko Määttä
3. Janne Ahonen
4. Antti Aalto
5.) Rosja
1. Michaił Nazarow
2. Roman Siergiejewicz Trofimow
3. Jewgienij Klimow
4. Denis Korniłow
6.) Szwajcaria
1. Gregor Deschwanden
2. Andreas Schuler
3. Kilian Peier
4. Simon Ammann
7.) Słowenia
1. Anże Semenić
2. Anże Lanisek
3. Jernej Damjan
4. Peter Prevc
8.) Japonia
1. Taku Takeuchi
2. Ryoyu Kobayashi
3. Noriaki Kasai
4. Junshiro Kobayashi
9.) Niemcy
1. Markus Eisenbichler
2. Pius Paschke
3. Andreas Wellinger
4. Richard Freitag
10.) Austria
1. Michael Hayboeck
2. Manuel Fettner
3. Daniel Huber
4. Stefan Kraft
11.) Norwegia
1. Robert Johansson
2. Anders Fannemel
3. Daniel Andre Tande
4. Johann Andre Forfang
12.) Polska
1. Piotr Żyła
2. Dawid Kubacki
3. Maciej Kot
4. Kamil Stoch
1. Norwegia 1184,2 pkt
2. Niemcy 1116,9 pkt
3. Japonia 1108,2 pkt
4. Austria 1095,4 pkt
5. Słowenia 1009,2 pkt
6. Polska 985,5 pkt
7. Szwajcaria 966,6 pkt
8. Rosja 863,3 pkt
9. Włochy 368,3 pkt
10. Finlandia 365,6 pkt
11. Czechy 322,9 pkt
12. Kazachstan 221,4 pkt
Wyniki po 1. serii:
1. Norwegia 578,7 pkt
2. Niemcy 552,8 pkt
3. Japonia 541,1 pkt
4. Austria 523,5 pkt
5. Słowenia 482,8 pkt
6. Szwajcaria 463,5 pkt
7. Polska 414,2 pkt
8. Rosja 406,7 pkt
9. Włochy 368,3 pkt
10. Finlandia 365,6 pkt
11. Czechy 322,9 pkt
12. Kazachstan 221,4 pkt
Lista startowa
1.) Kazachstan
1. Aleksiej Korolew
2. Nikołaj Karpienko
3. Marat Żaparow
4. Siergiej Tkaczenko
2.) Włochy
1. Davide Bresadola
2. Zeno di Lenardo
3. Alex Insam
4. Sebastian Colloredo
3.) Czechy
1. Viktor Polasek
2. Tomas Vancura
3. Vojtech Stursa
4. Roman Koudelka
4.) Finlandia
1. Andreas Alamommo
2. Jarkko Määttä
3. Janne Ahonen
4. Antti Aalto
5.) Rosja
1. Michaił Nazarow
2. Roman Siergiejewicz Trofimow
3. Jewgienij Klimow
4. Denis Korniłow
6.) Szwajcaria
1. Gregor Deschwanden
2. Andreas Schuler
3. Kilian Peier
4. Simon Ammann
7.) Słowenia
1. Anże Semenić
2. Anże Lanisek
3. Jernej Damjan
4. Peter Prevc
8.) Japonia
1. Taku Takeuchi
2. Ryoyu Kobayashi
3. Noriaki Kasai
4. Junshiro Kobayashi
9.) Niemcy
1. Markus Eisenbichler
2. Pius Paschke
3. Andreas Wellinger
4. Richard Freitag
10.) Austria
1. Michael Hayboeck
2. Manuel Fettner
3. Daniel Huber
4. Stefan Kraft
11.) Norwegia
1. Robert Johansson
2. Anders Fannemel
3. Daniel Andre Tande
4. Johann Andre Forfang
12.) Polska
1. Piotr Żyła
2. Dawid Kubacki
3. Maciej Kot
4. Kamil Stoch
Maria Pawlak