Brighton – Crystal Palace 0:0 (koniec) | Leicester – Tottenham 2:1 (koniec) | Watford – Man Utd 2:4 (koniec)
West Bromwich – Newcastle 2:2 (koniec)
Watford F.C.
2:4 (0:3)
Manchester United
Wtorek 28.11.2017, 21:00 • Vicarage Road, Watford • Angielska Premier League • Runda 14

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:57:57)

Posiadanie piłki: 59% : 41%.
    Strzały na bramkę: 3:7.
    Strzały niecelne: 5:3.
    Rzuty rożne: 12:5.
    Spalone: 0:0.
    Faule: 12:10.

Manchester United prowadził po 45 minutach 3:0, ale czy jego zwycięstwo było spokojne? Watford zerwał się, odpowiedział dwiema bramkami i faworyt musiał się nagle obudzić, żeby zamknąć mecz golem Lingarda. Zarówno trafienie młodziana, jak i bramki Younga z pierwszej części zasługiwały na głośne brawa. Ostatecznie 4:2 dla United i drużyna Jose Mourinho umocniła się na pozycji wicelidera Premier League. Dość sinusoidalne spotkanie, ale sześć goli wystawia mu pozytywną recenzję. Wygrała drużyna skuteczniejsza, równiejsza, a dla gospodarzy brawa za walkę.
    Trzy punkty dla Manchester United!

90+4

90+2
    Rashford pogoniony przez Jose Mourinho. Portugalczyk dopiero co wprowadził młodego Anglika na boisko, a ten już relaksuje się blisko linii bocznej. Generalnie drużyna Mourinho kontroluje sytuację w doliczonym czasie.

90
    Doliczone minimum 4 minuty do regulaminowego czasu.

88
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Jesse Lingard, na boisku pojawia się Zlatan Ibrahimović.
    86. Jesse Lingard (MAN) - 2:4

86
    Gol dla United!
    Strzelcem bramki JESSE LINGARD.

Pięciu obrońców to za mało na powstrzymanie Lingarda. Jednego wymanewrował na samym początku akcji indywidualnej, a pozostały kwartet nie uniemożliwił mu uderzenia. Na koniec młodzian strzelił płasko do bramki i Manchester United odzyskał dwubramkowe prowadzenie!
    84. Abdoulaye Doucouré (WAT) - 2:3

84
    Gol dla Watford!
    Strzelcem bramki ABDOULAYE DOUCOURÉ.

Po dośrodkowaniu Carillo gospodarze zapomnieli o jednym z najważniejszych zawodników Watford. Doucoure nie miał obok siebie przeciwnika i przymierzył z kilkunastu metrów do bramki. Trafienie kontaktowe i ostatnie minuty tego spotkania będą interesujące!

82
    Lingarda trochę poniosły emocje. Próba przelobowania Gomesa była efektowna, ale szansa na jej powodzenie minimalna.

80
    10 minut regulaminowego czasu pozostało gospodarzom. Deeney trochę osłodził mecz miejscowym kibicom, jednak nie natchnął partnerów z zespołu do huraganowego ataku.
    77. Roberto Pereyra (WAT) - 1:3
    77. Troy Deeney (WAT) - 1:3

77
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa TROY DEENEY.

Pewne uderzenie z rzutu karnego do bramki. Troy Deeney ma bardzo dobre statystyki indywidualne w meczach z Manchester United i jeszcze je poprawia!

76
    Nie ma ludzi nieomylnych. Rojo faulował we własnym polu karnym Perreyrę i będzie jedenastka dla Watford!

75
    Romelu Lukaku wciąż bez gola! Miał obok siebie defensora, który blokował w pierwszym tempie. Po chwili Belg jednak oddał uderzenie, tyle że w Mariappę, który naprawił swój błąd sprzed kilkudziesięciu sekund.

Gole: 77. Deeney (kar.), 84. Doucouré – 19. Young, 25. Young, 32. Martial, 86. Lingard

Kartki:   24. Doucouré (WAT), 41. Mariappa (WAT) – 38. Rojo (MAN)

Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
    Strzały celne: 3:7. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 12:5. Spalone: 0:0. Foule: 12:10.
    Watford F.C.: Gomes (C) – Mariappa, Kabasele, Prödl (58. Carillo) – Femenía, Doucouré, Cleverley, Zeegelaar – Hughes (58. Pereyra), Gray (72. Deeney), Richarlison.
    Zmiany: Karnézis – Wagué, Janmaat, Capoue, Pereyra, Carillo, Deeney.

Manchester United: de Gea – Lindelöf, Smalling, Rojo – A. Valencia (C), P. Pogba, N. Matić (54. A. Herrera), Young – Lingard (88. Ibrahimović), Martial (65. Rashford) – Lukaku.
    Zmiany: Romero – Darmian, A. Herrera, Mata, McTominay, Ibrahimović, Rashford.

Sędziowie: Jonathan Moss