Azoty – Energa MKS 27:22 (koniec) | Zagłębie – Pogoń 31:31 (po rz.) | Stal – Chrobry 29:17 (koniec)
MMTS – KPR 27:24 (koniec) | Gwardia – PGE Vive 21:43 (koniec) | Piotrkowianin – Arka 39:32 (koniec)
Meble Wójcik – Górnik 17:28 (koniec) | Wybrzeże – Orlen Wisła 26:31 (koniec)
Energa Wybrzeże Gdańsk
26:31 (12:15)
Orlen Wisła Płock
Środa 06.12.2017, 19:00 • Ergo Arena, Gdańsk • Orlen Superliga mężczyzn • 13. kolejka

To już wszystko z Ergo Areny. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na pozostałe relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu! (20:24:22)

Orlen Wisła Płock zasłużenie zwycięża w Gdańsku! Goście lepiej się zaprezentowali i nieprzypadkowo zapisują wygraną na swoim koncie. Wybrzeże mimo wszystko postraszyło rywali – w pierwszej połowie przez znaczny czas prowadzili, jednak przez słaby początek drugiej odsłony goście zbudowali sobie znaczną przewagę, której nie roztrwonili do końcowego gwizdka.

Koniec meczu. (26:31)
    60
    Jeszcze w końcówce trafia Przemysław Krajewski! (26:31)
    60
    Mateusz Wróbel celnie po rzucie z dystansu! (26:30)

58
    W sytuacji sam na sam rzut Wróbla broni Wichary! (24:29)
    57
    Michał Daszek pewnie trafia. Wisła raczej już pewna zwycięstwa! (24:29)

57
    Wróbel chciał rozrzucić piłkę na prawe skrzydło. Zrobił to jednak niedokładnie i ta znalazła się na aucie. (24:28)

56
    Timeout dla gospodarzy. (24:28)

56
    Trafia w słupek jeden z gości! (24:28)
    55
    Pewnie z siedmiu metrów Łukasz Rogulski! (24:28)

55
    Ciągnięty za koszulkę Rogulski. Dwie minuty dostał za to Mateusz Piechowski i karny dla Wybrzeża! (23:28)