Borussia D. – Werder 1:2 (koniec) | RB Lipsk – Mainz 2:2 (koniec) | Eintracht – Bayern 0:1 (koniec)
Hamburg – Wolfsburg 0:0 (koniec) | Borussia M. – Schalke 04 1:1 (koniec)
Eintracht Frankfurt
0:1 (0:1)
Bayern Monachium
Sobota 09.12.2017, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Niemiecka Bundesliga • Runda 15

84
    No i doczekaliśmy się Polaka! Na sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry Comana zastępuje Lewandowski.

82
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Aymen Barkok, na boisku pojawia się Marc Stendera.

78
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Jetro Willems, na boisku pojawia się Taleb Tawatha.

74
    Zmienia decyzję arbiter po videoweryfikacji! Sporna decyzja sędziego. Obie drużyny w komplecie!

71
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Gélson Fernandes, na boisku pojawia się Luka Jović.

68
    Zmiana w drużynie Bayern Monachium: z boiska schodzi Franck Ribéry, na boisku pojawia się David Alaba.

67
    Zdaniem arbitra Muller faulował rywala na połowie Eintrachtu. Sędzia sięga po kartkę choć jak pokazują powtórki, gracz Bayernu słusznie mógł mieć pretensje.

55
    Zmiana w drużynie Bayern Monachium: z boiska schodzi Arturo Vidal, na boisku pojawia się Corentin Tolisso.

52
    Rafinha ze spóźnioną interwencją i arbiter sięga po kartkę.
    40. Jetro Willems (FRN)

40
    Niesamowite rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy! Akcję zakończył mocnym uderzeniem Willems, ale prosto w golkipera Bayernu.

34
    Martinez dopadł do piłki w okolicach czternastego metra, ale trafił prosto w jednego z defensorów Eintrachtu! Gdyby nie to, z pewnością padłby gol!

33
    Rebić zakończył błyskotliwą kontrę gospodarzy, jednak jego strzał z obrębu pola karnego został zablokowany!

25
    Rebić po krótkim dryblingu uderzył z narożnika boiska uderzył na bramkę Bayernu, ale znakomicie interweniował Starke! Tylko korner dla gospodarzy.
    20. Arturo Vidal (BAY) - 0:1

20
    Gol dla Bayernu!

Co nie udało się przed chwilą, doszło do skutku teraz! ARTURO VIDAL znakomicie złożył się do strzału głową po dośrodkowaniu z prawego skrzydła i pokonał Hradecky'ego!

20
    Nie ma gola! Ribery wystawił piłkę Vidalowi, a ten zdecydował się na strzał z dystansu! Piłka odbiła się od jednego z defensorów Eintrachtu i mogła zmylić golkipera gospodarzy!

17
    Fernandes w nieprzepisowy sposób przerwał kontrę rywali i arbiter słusznie upomniał go żółtym kartonikiem.

7
    Rebić zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego, ale świetnie jego strzał wybronił Starke!

6
    Vidal popełnia prosty błąd w defensywie i musiał naprawić go faulem! Żółta kartka dla gracza Bayernu i rzut wolny z okolic dwudziestego metra dla ekipy z Frankfurtu.

Gole: 20. Arturo Vidal

Kartki:   17. G. Fernandes (FRN), 74. M. Wolf (FRN) – 6. Arturo Vidal (BAY), 52. Rafinha (BAY), 67. Müller (BAY)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 3:1. Strzały niecelne: 3:1. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 2:4. Foule: 16:14.
    Eintracht Frankfurt: Hradecky – Salcedo, D. Abraham, Falette – M. Wolf, Boateng, G. Fernandes (71. Jović), Willems (78. Tawatha) – Barkok (82. Stendera), Haller, Rebić.
    Zmiany: Zimmermann – Jović, Gaćinović, Stendera, Russ, Hrgota, Tawatha.

Bayern Monachium: Starke – Kimmich, Boateng, Süle, Rafinha – James Rodríguez, Javi Martínez, Arturo Vidal (55. Tolisso) – Coman (84. Lewandowski), Müller, Ribéry (68. Alaba).
    Zmiany: Hoffmann – Hummels, Lewandowski, Rudy, Tolisso, Alaba, Wriedt.

Sędzia główny: Harm Osmers
    Asystenci: Sven Waschitzki, Thomas Gorniak
    Sędzia techniczny: Christian Gittelmann