New Jersey – Columbus | 3:5 (koniec) | | | Washington – NY Rangers | 4:2 (koniec) | | | Nashville – Vegas | 3:4 (0:1 po rz. karnych) |
Chicago – Buffalo | 3:2 (po dogrywce) | | | Anaheim – Minnesota | 2:3 (po dogrywce) | | | Detroit – St. Louis | 1:6 (koniec) |
Chabarowsk – Władywostok | 2:1 (koniec) | | | Czelabińsk – Barys | 4:0 (koniec) | | | Jekaterynburg – Omsk | 3:2 (koniec) |
Magnitogorsk – Novosibirsk | 3:2 (3:0 po rz. karnych) | | | Czerepowiec – Podolsk | 3:2 (po dogrywce) | | | Niżniekamsk – Dyn. Moskwa | 1:2 (koniec) |
Niżny Nowogród – Helsinki | 3:2 (koniec) | | | Din. Mińsk – Din. Ryga | 1:3 (koniec) | | | Sp. Moskwa – HC Slovan | 8:2 (koniec) |
koniec po dogrywce
Severstal Czerepowiec
3:2
(0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Witiaź Podolsk
52:32
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Igor Saprykin – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
39:06
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Pavel Lukin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
36:35
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Alexej Kopejkin – 2 min., zatrzymywanie krążka ręką).
|
|
34:29
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Maxim Verjovkin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
38. Vovčenko, 55. Trubačjov (Masuhr), 61. P. Černov (Jevsejenkov) – 13. Myttynen, 35. D. Sjomin (Mozík, Myttynen)
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Severstal Czerepowiec:
J. Hudáček (Magarilov) – Jevsejenkov, Verjovkin, Kornějev, Višněvskij, V. Vasiljev, Masuhr, Kudako – Kagarlickij, Bumagin, P. Černov – Mereskin, Ugarov, Rybin – Geraškin, Vovčenko, Trubačjov – Kazakovcev, Monachov, Ščerbina – Zemčenko.
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk: Saprykin (Todykov) – Golovkov, S. Romanov, Mozík, P. Lukin, Gimajev, Pautov, Jepišin – A. Nikulin, Afinogenov, Makejev – Horák, Myttynen, Rendulić – Kopejkin, A. Lazarev, D. Sjomin – Švec-Rogovoj, Vyglazov, Vorošilo – Dvurečenskij.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk: Saprykin (Todykov) – Golovkov, S. Romanov, Mozík, P. Lukin, Gimajev, Pautov, Jepišin – A. Nikulin, Afinogenov, Makejev – Horák, Myttynen, Rendulić – Kopejkin, A. Lazarev, D. Sjomin – Švec-Rogovoj, Vyglazov, Vorošilo – Dvurečenskij.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia: