Polska – Brazylia | 29:27 (koniec) | | | Rosja – Korea Płd. | 36:35 (po 2. dogr.) | | | Rumunia – Czechy | 27:28 (koniec) |
Japonia – Holandia | 24:26 (po 2. dogr.) | | | Hiszpania – Norwegia | 23:31 (koniec) |
po 2. dogrywce
Rosja
36:35
(16:13)
Korea Południowa
52
|
Kara dla Rosja (Anna Vjachirevová). (27:25)
|
|
47
|
Kara dla Rosja (Karina Sabirova). (25:22)
|
|
44
|
Kara dla Korea Południowa (Eun-hee Ryu). (24:21)
|
|
42
|
Kara dla Rosja (Daria Dmitrieva). (24:20)
|
|
30
|
Czerwona kartka dla Rosja (Victoriya Kalinina). (16:11)
|
|
10
|
Kara dla Rosja (Daria Samokhina). (6:4)
|
Rosja | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
88 | B | W. Kalinina | 0/0 | 0 | 0 | ||
29 | B | E. Utkina | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | ŚR | D. Dmitriewa | 4/0 | 0 | 1 | ||
66 | LR | A. Kochetova | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | K | K. Makiejewa | 6/0 | 0 | 0 | ||
97 | PS | A. Makina | 0/0 | 0 | 0 | ||
34 | ŚR | E. Malashenko | 0/0 | 0 | 0 | ||
36 | PS | J. Managarowa | 0/0 | 0 | 0 | ||
98 | LS | J. Markowa | 0/0 | 0 | 0 | ||
ŚR | E. Matlashova | 0/0 | 0 | 0 | |||
70 | K | M. Petrova | 1/0 | 0 | 0 | ||
93 | PR | A. Punko | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | ŚR | K. Sabirowa | 3/0 | 0 | 1 | ||
18 | LS | D. Samochina | 6/3 | 0 | 1 | ||
27 | LR | P. Wedechina | 9/0 | 0 | 0 | ||
13 | PR | A. Wjachirewa | 7/0 | 0 | 1 | ||
Ławka | 1 | 0 | 0 | ||||
Łącznie | 36/3 | 0 | 3 | 4 | 1 | ||
Korea Południowa | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
36 | B | J. Jeong | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | H. Ju | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | S. Park | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | LS | S. Choi | 2/0 | 0 | 0 | ||
7 | LS | H. Jo | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | K | E. Kang | 1/0 | 0 | 0 | ||
18 | LR | H. Kim | 0/0 | 0 | 0 | ||
28 | K | P. Kim | 3/0 | 0 | 0 | ||
2 | PS | S. Kim | 1/0 | 0 | 0 | ||
23 | ŚR | M. Lee | 11/5 | 0 | 0 | ||
11 | PR | E. Ryu | 10/0 | 0 | 1 | ||
17 | LR | H. Sim | 2/0 | 0 | 0 | ||
9 | ŚR | H. Song | 1/0 | 0 | 0 | ||
21 | ŚR | J. Song | 0/0 | 0 | 0 | ||
22 | PS | J. Song | 0/0 | 0 | 0 | ||
29 | PS | S. Yu | 4/3 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 35/8 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Rosja:
Utkina, Kalinina – Dmitrieva, Vjachirevová, Samokhina, Makeevová, Vedekhina, Sabirova, Malashenko, Managarova, Kochetova, Petrova, Punko, Makina, Markova, Matlashova.
Zmiany:
Trener:
Korea Południowa: Hui Ju, Sae-young Park, Jin-hui Jeong – Seon-hwa Kim, Ha-rang Jo, Hye-soo Song, Eun-hee Ryu, Su-min Choi, Hae-in Sim, Hee-jin Kim, Eun-hye Kang, Jie-un Song, Ji-young Song, Mi-gyeong Lee, So-jeong Yu, Boe-un Gim.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Korea Południowa: Hui Ju, Sae-young Park, Jin-hui Jeong – Seon-hwa Kim, Ha-rang Jo, Hye-soo Song, Eun-hee Ryu, Su-min Choi, Hae-in Sim, Hee-jin Kim, Eun-hye Kang, Jie-un Song, Ji-young Song, Mi-gyeong Lee, So-jeong Yu, Boe-un Gim.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Arntsen, Rön (NOR)
Widownia: 1 132