Wybrzeże – Arka 27:23 (koniec)
Energa Wybrzeże Gdańsk
27:23 (15:11)
Arka Gdynia
Wtorek 12.12.2017, 19:00 • Ergo Arena, Gdańsk • Orlen Superliga mężczyzn • 15. kolejka

58
    Także i Sulej przewinił na dwie minuty! (27:21)

57
    Rogulski fauluje rywala i dostaje dwie minuty! (27:21)

57
    Jeszcze Kamyszek z karą dwóch minut. (27:21)

54
    Ostry faul Marszałka i on także schodzi na dwie minuty z boiska. (25:19)

53
    Wojciech Prymlewicz fauluje. Karny dla gości, a dla zawodnika dwie minuty. (24:19)

52
    Papaj fauluje rywala na skrzydle i dostaje dwie minuty kary. (24:18)

43
    Rafał Jamioł fauluje rzucającego rywala i kara dwóch minut dla zawodnika gości. Rzut karny dla Wybrzeża! (21:15)

41
    Wróbel dostaje dwie minuty kary za odkopnięcie piłki. (21:14)

35
    Kamil Adamczyk fauluje i dwie minuty kary dla tego zawodnika! (18:13)

29
    Adamczyk faulowany podczas oddawania rzutu i mamy karnego! Dwie minuty dostał Kyrylenko. (14:11)