Środa 13.12.2017, 18:00 • RCSW Podpromie, Rzeszów • Liga Mistrzyń

Po udanym ataku Blagojević będziemy oglądać piłki meczowe dla rzeszowianek!

23:17
    Z serwisem Adeli Helić nie poradziły sobie przeciwniczki!

18:14
    Z zagrywką Anny Kaczmar nie poradziły sobie rywalki. Przerwa dla francuskiego zespołu.

16:13
    Decyzja utrzymana. Druga przerwa techniczna.

16:13
    W aut atakuje jedna z przyjezdnych. Sprawdzają mistrzynie Francji.

13:10
    Wyraźnie w aut atakuje Spelman. Przerwa dla mistrzyń Francji.

8:5
    Atak w siatkę Bojany Marković. Pierwsza przerwa techniczna.

25:14
    Siatki dotykają przyjezdne. Developres wychodzi na prowadzenie 2:1 w całym meczu.

24:13
    Helene Rousseaux atakuje po bloku rywalek. Piłki setowe dla Developresu.

23:13
    Dłuższa akcja! Ostatecznie z prawego skrzydła po prostej skutecznie atakuje Adela Helić. Sprawdzają jeszcze przyjezdne.

16:12
    Atak w aut Herbots. Druga przerwa techniczna.

14:8
    Autowy atak Spelman na prawym skrzydle. Sprawdzają przyjezdne.

12:8
    Pod górę po bloku rywalek atakuje Jelena Blagojević. Przerwa dla mistrzyń Francji.

9:5
    Z zagrywką Anny Kaczmar nie poradziły sobie rywalki! Przerwa dla mistrzyń Francji.

8:5
    Świetna kiwka z szóstej strefy Rousseaux. Pierwsza przerwa techniczna.

6:4
    Jednak bardzo słusznie mamy powtórkę akcji.

20:25
    Spelman udanym atakiem kończy drugą partię.

19:24
    Fatalne rozegranie w wykonaniu Gajewskiej. Piłki setowe!

18:21
    Dłuższa akcja, którą ostatecznie zakończyła udanym atakiem Rousseaux. Przerwa dla przyjezdnych.

14:19
    W aut z prawego skrzydła atakuje Adela Helić. Przerwa dla Lorenzo Micellego.

14:18
    Autowy atak z lewego skrzydła po skosie Jeleny Blagojević. Sprawdza Lorenzo Micelli.

14:16
    Było po bloku. Punkt dla rzeszowianek.

13:17
    Autowy atak Rousseaux. Sprawdzają jednak zawodniczki Developresu.

13:16
    W siatkę wpadają gospodynie. Druga przerwa techniczna.

11:15
    Przejście linii trzeciego metra przez Jelenę Blagojević. Sprawdza Lorenzo Micelli.

11:13
    Świetnie w obronie gospodynie, ale ostatecznie po ataku Herbots punkt trafia na konto mistrzyń Francji. Przerwa dla Lorenzo Micellego.

6:8
    Zatrzymana na lewym skrzydle została Jelena Blagojević. Pierwsza przerwa techniczna!

6:7
    Jeszcze raz nie poradziły sobie z serwisem Rousseaux przyjezdne!

5:7
    Z serwisem Rousseaux nie poradziły sobie mistrzynie Francji!

3:5
    As serwisowy w wykonaniu Anny Kaczmar!

1:5
    Dobra zagrywka Abrhamovej i w przyjęciu nie poradziły sobie rzeszowianki.

25:18
    Asem serwisowym popisała się Adela Helić! Pierwszy set dla Developresu!

24:18
    Blok-aut po ataku z prawego skrzydła Adeli Helić. Piłki setowe dla rzeszowianek.

16:12
    Z serwisem Abrhamovej nie poradziła sobie Agata Sawicka.

16:10
    Ponownie skutecznie Rousseaux i mamy drugą przerwę techniczną.

11:5
    Tym razem na środku siatki punktuje Katarzyna Żabińska. Przerwa dla mistrzyń Francji.

9:5
    Na kontrze skutecznie z szóstej strefy atakuje Rousseaux. O challenge poprosiły zawodniczki ekipy przyjezdnej.

8:5
    Z lewego skrzydła w aut atakuje Marković. Pierwsza przerwa techniczna.

6:3
    Na prawym skrzydle Adela Helić atakuje pod górę po bloku przeciwniczek. Przerwa dla mistrzyń Francji.

Tomek

PGE Rysice Rzeszów: Rousseaux, Ptak, Gajewska, Żabińska, Żak, Kaczmar, Helić, Ganszczyk, Kaczorowska, Andruszka, Blagojević, libero: Sawicka, Nowakowska.
    Mulhouse Alsace: Marković, Dannemiller, Trach, Herbots, Michel, Divoux, Jeanpierre, Spelman, Abrhamova, Davidović, Cotito, libero: Soldner.

Sędziowie: Konstantin Yovchev – Aleksander Sikanjić.