Philadelphia – NY Islanders | 6:4 (koniec) | | | Pittsburgh – Carolina | 0:4 (koniec) | | | Toronto – San Jose | 3:2 (2:1 po rz. karnych) |
Montreal – Tampa | 2:1 (1:0 po rz. karnych) | | | Minnesota – Buffalo | 6:2 (koniec) | | | St. Louis – Vegas | 2:1 (koniec) |
Dallas – New Jersey | 4:3 (koniec) | | | Arizona – Nashville | 3:2 (po dogrywce) | | | Edmonton – Anaheim | 2:1 (2:1 po rz. karnych) |
Calgary – Los Angeles | 4:3 (koniec) | | | Colorado – Columbus | 2:0 (koniec) |
Chabarowsk – Omsk | 0:4 (koniec) | | | Władywostok – Novosibirsk | 2:3 (po dogrywce) | | | Czelabińsk – Sankt Petersburg | 2:6 (koniec) |
Jekaterynburg – Din. Mińsk | 2:0 (koniec) | | | Magnitogorsk – Jarosław | 4:1 (koniec) | | | Toljatti – Dyn. Moskwa | 3:1 (koniec) |
Podolsk – CSKA Moskwa | 0:7 (koniec) |
Szwecja – USA | 4:2 (koniec) | | | Kanada – Czechy | 7:2 (koniec) | | | Czechy – USA | 3:9 (koniec) |
finał
Traktor Czelabińsk
2:6
(0:4, 1:1, 1:1)
SKA Sankt Petersburg
59:21
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexandr Rybakov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
51:30
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Sergej Plotnikov – 2 min., uderzanie + 10 min. kara indywidualna, niesportowe zachowanie). Penalty served by Nikita Gusev.
|
|
44:06
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Ilja Kovalčuk – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
39:44
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Igor Isajev – 2 min., zatrzymywanie krążka ręką).
|
|
33:58
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Nikolaj Prochorkin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
30:38
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Nikita Nikitin – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
28:11
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexandr Rybakov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
27:52
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Vjačeslav Vojnov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
19:21
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Patrick Thoresen – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
09:51
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Mikko Koskinen – 2 min., niesportowe zachowanie). Penalty served by Vladislav Gavrikov.
|
Składy i statystyki:
36. Szczechura (Gynge, Bailen), 45. Polygalov (Nikitin, Bailen) – 4. Šipačov (S. Plotnikov, N. Gusev), 5. Karpov (Zub, Rykov), 12. Širokov (Kalinin, Hersley), 16. N. Gusev (Chafizullin, Šipačov), 33. Thoresen (Kalinin, Kovalčuk), 44. Thoresen (Širokov, Prochorkin)
Sędziowie: Morozov, Sidorenko – Ponamarenko, Biťjukov
Widownia: 7500 (vyprodáno)
Spudłowany karny!:
Traktor Czelabińsk:
Děmčenko (12. Francouz) – Nikitin, I. Višněvskij, Šinin, Bailen, Rjasenskij, Mamajev, A. Petrov, Isajev – Videll, Jakuceňa, Polygalov – Gynge, Szczechura, Kručinin – J. Petrov, Černikov, Peňkovskij – Rybakov, Šarov, Kravcov.
Zmiany:
Trener:
SKA Sankt Petersburg: Koskinen (Šesťorkin) – Gavrikov, Vojnov, Hersley, Chafizullin, A. Bělov, J. Jakovlev, Rykov, Zub – Kovalčuk, Dacjuk, Kalinin – S. Plotnikov, Šipačov, N. Gusev – Thoresen, Širokov, Prochorkin – Kablukov, Karpov, Barabanov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
SKA Sankt Petersburg: Koskinen (Šesťorkin) – Gavrikov, Vojnov, Hersley, Chafizullin, A. Bělov, J. Jakovlev, Rykov, Zub – Kovalčuk, Dacjuk, Kalinin – S. Plotnikov, Šipačov, N. Gusev – Thoresen, Širokov, Prochorkin – Kablukov, Karpov, Barabanov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Morozov, Sidorenko – Ponamarenko, Biťjukov
Widownia: 7500 (vyprodáno)