Columbus – Florida | 3:2 (3:2 po rz. karnych) | | | Detroit – Tampa | 2:5 (koniec) | | | Montreal – Vancouver | 5:2 (koniec) |
Pittsburgh – Boston | 6:5 (po dogrywce) | | | Vegas – NY Rangers | 2:1 (koniec) |
Czerepowiec – Bars | 5:2 (koniec) | | | Niżny Nowogród – Saławat | 3:4 (1:2 po rz. karnych) | | | Sp. Moskwa – Niżniekamsk | 3:2 (koniec) |
Din. Ryga – Soczi | 3:4 (0:3 po rz. karnych) |
koniec po rz. karnych (1:2)
Torpedo Niżny Nowogród
3:4
(2:0, 0:2, 1:1 - 0:0)
Saławat Jułajew Ufa
Składy i statystyki:
4. Galuzin (Sabolič), 13. S. Kosticyn (Stoljarov), 58. S. Kosticyn (Krasnoslobodcev, Barancev) – 22. Sajustov (Zubov, Tkačov), 29. Lisin (Loginov, Bartulis), 59. Larsen, kar. Burdasov
Sędziowie: Belov, Beljajev – Ponamarenko, Savenkov
Widownia: 5530
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:0 Sergej Kosticyn (NNO)
0:1 Maxim Majorov (UFA)
2. stan:
0:1 Vladimir Galuzin (NNO)
0:2 Anton Burdasov (UFA)
3. stan:
0:2 Denis Paršin (NNO)
0:2 Vladimir Tkačov (UFA)
4. stan:
1:2 Kaspars Daugavinš (NNO)
1:2 Ilja Zubov (UFA)
5. stan:
1:2 Jegor Dugin (NNO)
Torpedo Niżny Nowogród:
S. Galimov (36. Tichomirov) – Grigorev, Barancev, Sergijenko, Kundrátek, Beljakov, Želdakov, Meljakov – Žukov, Daugavinš, Dugin – Galuzin, Paršin, Sabolič – Krasnoslobodcev, Stoljarov, S. Kosticyn – Mozer, Makarenko, I. Zacharčuk – Verjajev.
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Nalimov (Karejev) – Larsen, Panin, Arzamascev, Gončarov, Bartulis, Loginov, Petrišev – Omark, Kemppainen, Hartikainen – Zubov, Lisin, I. Makarov – Sajustov, Burdasov, Tkačov – M. Majorov, Busarov, Korotkov – Soloduchin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Nalimov (Karejev) – Larsen, Panin, Arzamascev, Gončarov, Bartulis, Loginov, Petrišev – Omark, Kemppainen, Hartikainen – Zubov, Lisin, I. Makarov – Sajustov, Burdasov, Tkačov – M. Majorov, Busarov, Korotkov – Soloduchin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Belov, Beljajev – Ponamarenko, Savenkov
Widownia: 5530
Strzelcem zwycięskiej bramki jest ANTON BURDASOV.
Strzelcem bramki PHILIP LARSEN.
Strzelcem bramki SERGEJ KOSTICYN. Asysta Vadim Krasnoslobodcev, Denis Barancev.
Strzelcem bramki ENVER LISIN. Asysta Alexandr Loginov, Oskars Bartulis.
Strzelcem bramki DMITRIJ SAJUSTOV. Asysta Ilja Zubov, Vladimir Tkačov.
Strzelcem bramki SERGEJ KOSTICYN. Asysta Gennadij Stoljarov.
Strzelcem bramki VLADIMIR GALUZIN. Asysta Robert Sabolič.