Washington – Carolina | 1:3 (koniec) | | | Buffalo – Columbus | 3:1 (koniec) | | | Tampa – Calgary | 1:5 (koniec) |
Szwajcaria – Niemcy | 3:0 (koniec) | | | USA – Kanada | 4:3 (2:1 po rz. karnych) | | | Szwecja – Rosja | 2:1 (koniec) |
Czechy – Finlandia | 1:2 (koniec) |
finał
Szwecja
2:1
(0:0, 1:0, 1:1)
Rosja
59:22
|
Kara dla Szwecja (Lina Ljungblomová – 2 min., niedozwolone uderzenie (kobiety)).
|
|
53:03
|
Kara dla Szwecja (Selina Ahová – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
51:57
|
Kara dla Szwecja (Nathalie Lindmanová – 2 min., rzucenie na bandę).
|
|
51:09
|
Kara dla Szwecja (Lina Ljungblomová – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
50:25
|
Kara dla Rosja (Vita Ponjatovská – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
49:31
|
Kara dla Rosja (Oxana Bratiševová – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
47:54
|
Kara dla Szwecja (Jenny Antonssonová – 2 min., niedozwolone uderzenie (kobiety)).
|
|
44:27
|
Kara dla Szwecja (Maja Nylenová-Petersenová – 2 min., trzymanie).
|
|
43:51
|
Kara dla Szwecja (Antonssonová – 2 min., trzymanie).
|
|
37:18
|
Kara dla Rosja (Vita Ponjatovská – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
29:45
|
Kara dla Rosja (Vita Ponjatovská – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
26:30
|
Kara dla Szwecja (Fanny Brolinová – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
23:33
|
Kara dla Rosja (Polina Lučnikovová – 2 min., trzymanie).
|
|
22:14
|
Kara dla Szwecja (A. Wilhemssonová – 2 min., niedozwolone uderzenie (kobiety)).
|
|
09:43
|
Kara dla Szwecja (Estelle Forsberg – 2 min., trzymanie).
|
|
07:24
|
Kara dla Rosja (Polina Lučnikovová – 2 min., uderzanie).
|
Składy i statystyki:
31. Bouvengová (Ljungblomová, Waxinová), 51. Antonssonová (Nylenová-Petersenová, Ljungblomová) – 49. Markovová (Lučnikovová)
Sędziowie: Gugliettaová (GBR), Rapinová (USA) – Kainbergerová (AUT), Priceová (USA(
Widownia: 2718
Spudłowany karny!:
Szwecja:
Amholtová (Dahlgrenová) – Nylenová-Petersenová (C), Berggrenová, Lidmanová, Waxinová, Ahová, Olssonová, Beverinová – L. Johanssonová, Lundinová (A), Forsbergová – Bouvengová, Ljungblomová, T. Johanssonová – Antonssonová (A), Brolinová, A. Wilhemssonová – Mogrenová, Blomová, E. Wilhemssonová – Carlssonová.
Zmiany:
Trener:
Rosja: Farchutdinovová (Treťjaková) – Orlovová (C), Provorovová, Ponjatovská, Medveděvová (A), Savoninová, Golovkinová, Cacynová, Kulaginová – Alexandrovová, Bratiševová (A), Běloglazovová – Lučnikovová, Markovová, Pestovová – Budanovová, Mezencevová, Loburová – Škalevová, Jakubivová, Serovová.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Rosja: Farchutdinovová (Treťjaková) – Orlovová (C), Provorovová, Ponjatovská, Medveděvová (A), Savoninová, Golovkinová, Cacynová, Kulaginová – Alexandrovová, Bratiševová (A), Běloglazovová – Lučnikovová, Markovová, Pestovová – Budanovová, Mezencevová, Loburová – Škalevová, Jakubivová, Serovová.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gugliettaová (GBR), Rapinová (USA) – Kainbergerová (AUT), Priceová (USA(
Widownia: 2718