PŚ w Bad Mitterndorf | Andreas Stjernen (NOR) (koniec) |
wydarzenie zakończone
Puchar Świata w Bad Mitterndorf
Andreas Stjernen (NOR)
(Tande, Ammann)
Maria Pawlak
Wyniki konkursu w Bad Mitterndorf:
1. Andreas Stjernen 229m/226m/407,6pkt
2. Daniel Andre Tande 210,5m/240,5m/405,1pkt
3. Simon Ammann 218m/227,5m/399,9pkt
4. Robert Johansson 211,5m/230m/399pkt
5. Noriaki Kasai 216m/227m/395pkt
6. Peter Prevc 219m/214m/392,4pkt
7. Clemens Aigner 215,5m/216,5m/388,3pkt
8. Anże Semenić 211,5m/220,5m/386pkt
9. Stefan Kraft 205,5m/223,5m/385,5pkt
10. Markus Eisenbichler 204m/217m/376,6pkt
...
14. Stefan Hula 208m/210,5m/367,3pkt
17. Piotr Żyła 210,5m/200m/354,5pkt
21. Kamil Stoch 193,5m/193m/343,5pkt
23. Maciej Kot 196m/193m/341,9pkt
...
33. Dawid Kubacki 187m/156,6pkt
37. Jakub Wolny 175,5m/144,6pkt
Wyniki konkursu po 1. serii:
1. Andreas Stjernen 229m/205,6pkt
2. Simon Ammann 218m/199,4pkt
3. Peter Prevc 219m/198,3pkt
4. Jernej Damjan 218,5m/195,4pkt
5. Clemens Aigner 215,5m/193,1pkt
6. Robert Johansson 211,5m/190,8pkt
7. Daniel Andre Tande 210,5m/190,5pkt
8. Noriaki Kasai 216m/189,9pkt
9. Anże Semenić 211,5m/189,2pkt
10. Johann Andre Forfang 209m/187,6pkt
...
14. Piotr Żyła 210,5m/183pkt
17. Stefan Hula 208m/179,8pkt
22. Maciej Kot 196m/167,8pkt
23. Kamil Stoch 193,5m/164,6pkt
...
33. Dawid Kubacki 187m/156,6pkt
37. Jakub Wolny 175,5m/144,6pkt
Lista startowa
1. Michaił Nazarow
2. Władimir Zografski
3. Alex Insam
4. Cestmir Kozisek
5. Janne Ahonen
6. Andreas Wank
7. Sebastian Colloredo
8. Kevin Bickner
9. Domen Prevc
10. Manuel Poppinger
11. Jakub Wolny
12. Ziga Jelar
13. Noriaki Kasai
14. Ryoyu Kobayashi
15. Clemens Aigner
16. Gregor Schlierenzauer
17. Taku Takeuchi
18. Pius Paschke
19. Anże Semenić
20. Tilen Bartol
21. Michael Hayboeck
22. Halvor Egner Granerud
23. Simon Ammann
24. Maciej Kot
25. Peter Prevc
26. Stephan Leyhe
27. Stefan Hula
28. Piotr Żyła
29. Andreas Stjernen
30. Jernej Damjan
31. Dawid Kubacki
32. Robert Johansson
33. Markus Eisenbichler
34. Johann Andre Forfang
35. Anders Fannemel
36. Stefan Kraft
37. Junshiro Kobayashi
38. Daniel Andre Tande
39. Andreas Wellinger
40. Kamil Stoch
1. Andreas Stjernen 229m/226m/407,6pkt
2. Daniel Andre Tande 210,5m/240,5m/405,1pkt
3. Simon Ammann 218m/227,5m/399,9pkt
4. Robert Johansson 211,5m/230m/399pkt
5. Noriaki Kasai 216m/227m/395pkt
6. Peter Prevc 219m/214m/392,4pkt
7. Clemens Aigner 215,5m/216,5m/388,3pkt
8. Anże Semenić 211,5m/220,5m/386pkt
9. Stefan Kraft 205,5m/223,5m/385,5pkt
10. Markus Eisenbichler 204m/217m/376,6pkt
...
14. Stefan Hula 208m/210,5m/367,3pkt
17. Piotr Żyła 210,5m/200m/354,5pkt
21. Kamil Stoch 193,5m/193m/343,5pkt
23. Maciej Kot 196m/193m/341,9pkt
...
33. Dawid Kubacki 187m/156,6pkt
37. Jakub Wolny 175,5m/144,6pkt
Wyniki konkursu po 1. serii:
1. Andreas Stjernen 229m/205,6pkt
2. Simon Ammann 218m/199,4pkt
3. Peter Prevc 219m/198,3pkt
4. Jernej Damjan 218,5m/195,4pkt
5. Clemens Aigner 215,5m/193,1pkt
6. Robert Johansson 211,5m/190,8pkt
7. Daniel Andre Tande 210,5m/190,5pkt
8. Noriaki Kasai 216m/189,9pkt
9. Anże Semenić 211,5m/189,2pkt
10. Johann Andre Forfang 209m/187,6pkt
...
14. Piotr Żyła 210,5m/183pkt
17. Stefan Hula 208m/179,8pkt
22. Maciej Kot 196m/167,8pkt
23. Kamil Stoch 193,5m/164,6pkt
...
33. Dawid Kubacki 187m/156,6pkt
37. Jakub Wolny 175,5m/144,6pkt
Lista startowa
1. Michaił Nazarow
2. Władimir Zografski
3. Alex Insam
4. Cestmir Kozisek
5. Janne Ahonen
6. Andreas Wank
7. Sebastian Colloredo
8. Kevin Bickner
9. Domen Prevc
10. Manuel Poppinger
11. Jakub Wolny
12. Ziga Jelar
13. Noriaki Kasai
14. Ryoyu Kobayashi
15. Clemens Aigner
16. Gregor Schlierenzauer
17. Taku Takeuchi
18. Pius Paschke
19. Anże Semenić
20. Tilen Bartol
21. Michael Hayboeck
22. Halvor Egner Granerud
23. Simon Ammann
24. Maciej Kot
25. Peter Prevc
26. Stephan Leyhe
27. Stefan Hula
28. Piotr Żyła
29. Andreas Stjernen
30. Jernej Damjan
31. Dawid Kubacki
32. Robert Johansson
33. Markus Eisenbichler
34. Johann Andre Forfang
35. Anders Fannemel
36. Stefan Kraft
37. Junshiro Kobayashi
38. Daniel Andre Tande
39. Andreas Wellinger
40. Kamil Stoch
1. Andreas Stjernen 229m/226m/407,6pkt
2. Daniel Andre Tande 210,5m/240,5m/405,1pkt
3. Simon Ammann 218m/227,5m/399,9pkt
4. Robert Johansson 211,5m/230m/399pkt
5. Noriaki Kasai 216m/227m/395pkt
6. Peter Prevc 219m/214m/392,4pkt
7. Clemens Aigner 215,5m/216,5m/388,3pkt
8. Anże Semenić 211,5m/220,5m/386pkt
9. Stefan Kraft 205,5m/223,5m/385,5pkt
10. Markus Eisenbichler 204m/217m/376,6pkt
...
14. Stefan Hula 208m/210,5m/367,3pkt
17. Piotr Żyła 210,5m/200m/354,5pkt
21. Kamil Stoch 193,5m/193m/343,5pkt
23. Maciej Kot 196m/193m/341,9pkt
...
33. Dawid Kubacki 187m/156,6pkt
37. Jakub Wolny 175,5m/144,6pkt
1. Andreas Stjernen 229m/205,6pkt
2. Simon Ammann 218m/199,4pkt
3. Peter Prevc 219m/198,3pkt
4. Jernej Damjan 218,5m/195,4pkt
5. Clemens Aigner 215,5m/193,1pkt
6. Robert Johansson 211,5m/190,8pkt
7. Daniel Andre Tande 210,5m/190,5pkt
8. Noriaki Kasai 216m/189,9pkt
9. Anże Semenić 211,5m/189,2pkt
10. Johann Andre Forfang 209m/187,6pkt
...
14. Piotr Żyła 210,5m/183pkt
17. Stefan Hula 208m/179,8pkt
22. Maciej Kot 196m/167,8pkt
23. Kamil Stoch 193,5m/164,6pkt
...
33. Dawid Kubacki 187m/156,6pkt
37. Jakub Wolny 175,5m/144,6pkt