Termalica – Wisła Pł. 1:2 (koniec) | Zagłębie L. – Lechia 0:0 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
1:2 (1:0)
Wisła Płock
Piątek 02.03.2018, 18:00 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • PKO Ekstraklasa • 26. kolejka
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

To nie był zbyt porywający mecz. Ostatecznie kończy się on triumfem Wisły Płock. W 83. minucie Merebaszwili perfekcyjnie wykorzystał błąd Toivio i pokonał Muchę. To było trafienie na wagę trzech punktów. Mają o czym myśleć w Niecieczy. Z taką grą nie są w stanie zbyt wiele zwojować. Żeby być jednak w pełni obiektywnym, trzeba również przyznać, że postawa płocczan też pozostawiła dużo do życzenia. (19:53:28)

90+4

90+3
    Tutaj już raczej nic się nie zmieni. Za moment sędzia Gil zagwiżdże po raz ostatni.

90+2
    Bramkarz Wisły Płock ociągał się ze wznowieniem rywalizacji, co nie umknęło uwadze arbitra Pawła Gila. Jak najbardziej zasłużony żółty kartonik.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Thomas Dähne (Wisła Płock).

90
    Spotkanie zostało przedłużone o trzy minuty.

87
    Śpiączka zmarnował rewelacyjną szansę na doprowadzenie do wyrównania. Inicjatywa ponownie po stronie płocczan, którzy z pewnością będą teraz szanować czas.

86
    Znów zrobiło się gorąco! Tym razem poprzeczkę ostemplował Śpiączka. Wydaje się, że mógł lepiej przymierzyć.
    83. Giorgi MEREBASZWILI - 1:2

83
    Gol dla Wisły Płock!
    Strzelcem bramki GIORGI MEREBASZWILI. Toivio popełnił fatalny błąd, co zostało bezlitośnie wykorzystane przez przeciwnika. Płocczanie wysforowali się na prowadzenie!

82
    Strzały: 8-7.
    Strzały celne: 3-2.

81
    Duże zamieszane w polu karnym gospodarzy! Uderzał Semir Stilić, ale piłka trafiła jedynie w boczną siatkę bramki strzeżonej przez Muchę.

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Grzelak (Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

79
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Vlastimir Jovanović, na boisku pojawia się Florin Purece.

78
    Michalak doskonale podał do Stilicia, który tym razem fatalnie spudłował.
    76. Bośniak jest jednym z aktywniejszych ogniw po stronie płocczan.

75
    Nie ma co ukrywać, widowisko jest dość bezbarwne. Ani jedni, ani drudzy nie potrafią pokazać niczego szczególnego. Niechętnie ogląda się takie spotkania.

74
    Nie brakuje natomiast szarpanych ataków. Szarpanych i mało składnych. Kiepsko to wygląda. Chyba nie doczekamy się już kolejnej zmiany wyniku i spotkanie zakończy się podziałem punktów.

73
    "Walczyć Bruk-Bet, walczyć" – takie głosy można teraz usłyszeć z trybun. Zmarznięci kibice oczekują większej ilości emocji. Tych wciąż jak na lekarstwo...

72
    Gergel ucierpiał w starciu z Furmanem i po tym incydencie opuścił murawę. Miejmy nadzieję, że zawodnik drużyny spod Tarnowa nie nabawił się jakiegoś groźnego urazu.

71
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Roman Gergel, na boisku pojawia się Bartosz Śpiączka.

68
    W dalszym ciągu mamy do czynienia z częstymi prostymi błędami. Wygląda to lepiej, niż w trakcie pierwszej połowy, jednak nadal można mieć sporo uwag.

67
    Faule: 14-11.

66
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Nico Varela, na boisku pojawia się Konrad Michalak.

65
    Niecelnie centrował Grzelak. Inicjatywa znów znalazła się w posiadaniu płockiej Wisły. Zobaczymy, czy któraś z ekip powalczy jeszcze o kolejne bramki.

64
    Nieudany atak "Nafciarzy". Odpowiedziec próbują niecieczanie.

63
    Strzały: 7-5.

62
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi David Guba, na boisku pojawia się Martin Miković.

61
    Mocno przymierzył Szymon Pawłowski. W końcu zaatakowali gospodarze, ale jednak strzał był niecelny. Inicjatywa znów po stronie przyjezdnych.

59
    Kolejna nieudana akcja gości z Płocka. Przytomnie zaprezentowała się defensywa Bruk-Bet Termaliki.

58
    Zakładamy, że to temperatura wpływa na niezbyt wysoki poziom rywalizacji. Niebawem mrozy mają puścić, więc pogoda nie będzie już przeszkadzać zawodnikom grającym w naszych rodzimych rogrywkach.

57
    Gra toczy się dalej. Furman dość długo dyskutował z arbitrem, ale ten pozostał nieugięty. Faktycznie, kartka dość kontrowersyjna. Powtórki nie potwierdziły jednoznacznie werdyktu arbitra.

56
    Kolejna żółta kartka. Tym razem sędzia Gil postanowił ukarać Furmana. Ta kara oznacza, że tego zawodnika zabraknie w następnym meczu płocczan.

54
    Alan Uryga wprowadził futbolówkę do siatki, ale trafienie nie zostało uznane, bo sędzia liniowy dopatrzył się pozycji spalonej. Jak najbardziej właściwa sygnalizacja.
    53. Semir ŠTILIĆ - 1:1

53
    Strzelcem bramki SEMIR ŠTILIĆ. Małe zamieszanie. Sędzia zawahał się z odgwizdaniem trafienia. Stilić oddał mocne uderzenie, po którym piłka odbiła się od poprzeczki, a następnie przekroczyła linię bramkową i wróciła na boisko. Ładna próba Bośniaka!

52
    Ożywili się kibice. Słyszymy głośne przyśpiewki zarówno fanów miejscowej ekipy, jak i sympatyków płockiej Wisły.

51
    Całkiem obiecująco przebiega ta druga połowa. Początek może napawać optymizmem. Miejmy nadzieję, że dalsze losy tego spotkania pójdą w dobrą stronę i emocji nie braknie.
    49. Niebezpiecznie ukąsił Gergel.

49
    Ależ zaskakująco uderzył teraz Gergel! To był niesygnalizowany strzał z trudnej pozycji. Dahne był jednak na miejscu i skutecznie sparował futbolówkę!

48
    Druga połowa zaczęła się dość dynamicznie. Płocczanie szybko rzucili się do ataku. Widać, że są zdeterminowani, by możliwie jak najprędzej doprowadzić do wyrównania.

47
    Płocczanie znów przyspieszyli, ale nic z tego nie wynikło. Kante trafił nie tylko w piłkę, ale również i w Toivio. Koniec konćów akcja spaliła na panewce.

46
    Rywalizacja wznowiona! W trakcie przerwy w szeregach gości doszło do jednej zmiany. Niezbyt dobrze grającego w tym spotkaniu Rasaka zastąpił Stilić. Gospodarze w niezmienionym składzie.

46
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Damian Rasak, na boisku pojawia się Semir Štilić.

46

Premierowa odsłona dzisiejszego spotkania w Niecieczy już za nami. Póki co mamy jednobramkowe prowadzenie gospodarzy. Przypomnijmy, że jedynego gola zdobył w dziewiątej minucie Stefanik. Miejmy nadzieję, że druga połowa dostarczy nam większych emocji. Zostańcie z nami!

45+2

45+1
    Pierwsza połowa przedłużona o dwie minuty.

45
    Ten mecz jest mało płynny. Zarówno po jednej, jak i drugiej stronie obserwujemy dużo strat. Ponadto nie brakuje przewinień. Nie tak wyobrażaliśmy sobie dzisiejszy mecz.

44
    Piłka w posiadaniu niecieczan. "Słonie" nie spieszą się zbytnio z przeprowadzaniem kolejnych akcji.
    42. Mała ciekawostka.

41
    Mamy kolejną żółtą kartkę. Tym razem upomniany został Merebaszwili, który kompletnie niepotrzebnie sfaulował jednego z zawodników przeciwnej drużyny.

40
    Dźwigała uderzał głową, ale futbolówka nie zmierzyła do siatki. Płocczanie sygnalizują, że jeden z gospodarzy zagrywał piłkę ręką. Sędzia Gil jest innego zdania.

39
    Mało jest sensownych rozwiązań. Za dużo dryblingów i przesadnych elementów taktycznych. Przed momentem płocczanom udało się wywalczyć wznowienie z narożnika boiska. Zobaczymy, czy przyniesie im ono jakieś profity.

38
    Za niespełna dziesięć minut sędzia Paweł Gil zakończy premierową odsłonę dzisiejszej potyczki w Niecieczy. Wszystko wskazuje na to, że do przerwy będziemym mieli jednobramkowe prowadzenie gospodarzy.

36
    Podania: 120-114
    Celność podań: 73-68%

35
    Żółtą kartkę otrzymuje Joona Toivio (Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

35
    Kolejny faul. Tym razem przewinił Toivio.

34
    Furman mocno centrował w pole karne przeciwników, ale nic z tego nie wynikło. Inicjatywa błyskawicznie wróciła w posiadanie niecieczan. Za moment grę wznowi Mucha.

33
    Przewinił teraz Jovanović. Sędzia Gil momentalnie chwycił za gwizdek i odgwizdał rzut wolny.

32
    Strzały: 4-1.
    Strzały celne: 2-1.

30
    Ponownie fatalnie zaprezentował się Dźwigała, ale na jego szczęście przeciwnicy nie zdołali wykorzystać tej niefrasobliwości. Inicjatywa szybko wróciła w posiadanie płockiej Wisły.

29
    Znów próbowali przyspieszyć płocczanie, jednak tym razem trochę przedobrzyli. Nie zdołał opanować futbolówki Nico Varela. Inna kwestia jest taka, że podanie było po prostu za mocne.

28
    Powoli rozkręcają się płocczanie. Chcą grać to, co potrafią najlepiej, a więc szybki futbol. Przed chwilą ten styl pozwolił wykreować groźną sytuację.
    27. Strzał Vareli i parada Muchy.

27
    W końcu zrobiło się ciekawiej! Varela dostał dobre podanie, jednak nie zdołał tego przełożyć na zbyt groźne uderzenie. Skutecznie interweniował Mucha.

26
    Guba zdecydował się na strzał. To nie zrobiło większego wrażenia na bramkarzu Wisły Płock. Bardzo pewna interwencja w wykonaniu Dahne. Nie pozostawił złudzeń.

25
    Za około dwadzieścia minut pierwsza połowa zostanie zakończona. Na razie poziom spotkania pozostawia sporo do życzenia. Przede wszystkim rażą te proste błędy.

24
    Sporo chaosu w szeregach obu ekip. Ani jedni, ani drudzy nie potrafią uporządkować swoich poczynań.

23
    Sporo nieczystych interwencji, zarówno po jednej, jak i drugiej stronie. Sędzia Paweł Gil ma dziś dużo pracy. Trzeba jednak przyznać, że perfekcyjnie wywiązuje się ze swoich obowiązków.

22
    Posiadanie piłki: 53-47%.

21
    Czekamy, czekamy na rozwój wydarzeń.

20
    Dwadzieścia minut gry już za nami. Nie jest to jakiś porywający spektakl. Efektywniejsi są niecieczanie, o czym świadczy obecny rezultat. "Nafciarze" mają kłopot ze stworzeniem groźnej sytuacji.

19
    Niedobrze dla płocczan rozpoczyna się ten dzisiejszy mecz w Niecieczy. Już w pierwszych dziesięciu minutach stracili bramkę, a teraz stracili również zawodnika.

18
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Igor Łasicki, na boisku pojawia się Damian Byrtek.

17
    Niestety, nie wygląda to dobrze, bo Igor Łasicki opuszcza boisko na noszach... Niezbędna będzie zmiana. Za kilka chwil na placu gry zamelduje się Damian Byrtek.

16
    Tymczasem Igor Łasicki leży na murawie i potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Wobec tego gra została przerwana.

15
    Ładnie próbował podawać Jovanović, ale w to wszystko jeszcze lepiej wmieszał się Łasicki. To właśnie on uprzedził Stefanika.

14
    Kolejna nieudana próba ataku w wykonaniu reprezentantów Wisły Płock. Nie błyszczą póki co "Nafciarze". Większą jakość pokazują miejscowi.

13
    Merebawszili rozpędził się na lewej flance, ale później nie zdołał dośrodkować futbolówki w pole karne Bruk-Bet Termaliki. Inicjaywa znalazła się na koncie gospodarzy.

12
    Murawa nie sprzyja płynnej wymianie podań. Piłka raz po raz ucieka zawodnikom.

11
    Szymon Pawłowski był faulowany przez Adama Dźwigałę. Kolejny rzut wolny dla miejscowych.

10
    Niecieczanie błyskawicznie wysforowali się na prowadzenie. Zobaczymy, jaka będzie odpowiedź zawodników Wisły Płock.
    9. Samuel STEFANIK - 1:0

9
    Gol dla Termaliki!
    Strzelcem bramki SAMUEL STEFANIK. Gergel miał stuprocentową szansę na zdobycie trafienia, ale nie zdołał jej wykorzystać. Po chwili dobił Stefanik, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Dahne nie miał już nic do powiedzenia, a na dodatek nie wyręczył go Uryga.

8
    Rasak ładnie uwolnił Varelę, ale ten nie miał szans, by oddać uderzenie do pustej bramki.

8
    Niezła próba Grzelaka. Zdecydował się na uderzenie z półwoleja, ale futbolówka nie zmierzyła w światło bramki, szybując ponad poprzeczką.

7
    Faul w środku pola. Piłka wraca w posiadanie miejscowych.

6
    "Słonie" chciały zaatakować, lecz nic z tego nie wynikło. Inicjatywa wróciła w posiadanie płocczan. Za moment grę od własnej bramki wznowi Dahne.

5
    Pięć minut gry już za nami. Póki co nie mieliśmy większych emocji. Obecnie futbolówką operują niecieczanie. Gospodarze wymieniają podania na własnej części boiska. Nie ma jakiegokolwiek pośpiechu.

4
    Stefanik centrował w pole karne, gdzie czujnie zaprezentował się jeden z przeciwników. Zagrożenie zostało zneutralizowane.

3
    Pozostaje tylko wierzyć, że te mroźne podmuchy powietrza będą mobilizujące dla zawodników obu ekip i sprawią, że zarówno jedni, jak i drudzy będą dawać z siebie więcej niż 100 procent.

2
    Tłumów na trybunach dzisiaj nie ma. Nic w tym jednak dziwnego. Pogoda daje się we znaki, co nie zachęca do licznego przybywania na mecze.

1
    Spotkanie rozpoczęte! Gospodarze tradycyjnie w pomarańczowych strojach, natomiast goście zaprezentują się dziś w niebiesko-białych kompletach. Miejmy nadzieję, że to będzie emocjonująca potyczka!

1
    Statystyki:

Tak prezentują się składy obu ekip:

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Mucha – Matei, Toivio, Putiwcew, Grzelak – Jovanović, Kupczak – Guba, Stefanik, Pawłowski – Gergel.

Rezerwowi: Trela – Maksimenko, Miković, Szeliga, Śpiączka, Ł. Piątek, Purece.

Wisła Płock: Dähne – Stefańczyk, Łasicki, Dźwigała, Uryga – Rasak, Furman – Varela, Szymański, Merebaszwili – Kante.

Rezerwowi: Kiełpin – Zawada, Byrtek, Rogalski, Štilić, Michalak, Łukowski.

Sędziowie: Paweł Gil.
    Znamy już składy obu ekip.

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji ze spotkani Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Płock. Rozpoczniemy ją punktualnie z pierwszym gwizdkiem arbitra, a więc o godzinie 18:00. Najpóźniej dwa kwadranse wcześniej zaprezentujemy Państwu składy obu drużyn. Nie zabraknie także zdjęć prosto ze stadionu, ciekawostek, gifów z bramek oraz groźniejszych akcji, a także obszernych opisów poszczególnych wydarzeń boiskowych. Koniecznie bądźcie z nami. Do usłyszenia!
    Dzisiejszy mecz poprowadzi...
    Czy dziś ten rezultat zostanie powiększony?

Jak już zostało wspomniane, Wisła Płock znajduje się w lepszym położeniu aniżeli ekipa Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. "Nafciarze" plasują się w pierwszej ósemce ligowej tabeli, konkretniej są siódmym zespołem ekstraklasowego zestawienia. Dotychczas płocczanie zapisali na swoim koncie jedenaście zwycięstw, zaledwie trzy remisy i jedenaście porażek.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza nie błyszczy w trwającym sezonie ekstraklasowych zmagań. "Słonie" są aktualnie czternastym zespołem najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Jak więc łatwo zauważyć, zajmują ostatnie miejsce gwarantujące utrzymanie na tym poziomie zmagań. Dotychczas niecieczanie zgromadzili sześć zwycięstw, siedem remisów, a także dwanaście porażek. Czy dziś zdołają pokonać wyżej notowaną Wisłę Płock? Czas pokaże.
    Tak prezentuje się tabela LOTTO Ekstraklasy:

Rozpoczynamy 26. kolejkę LOTTO Ekstraklasy. Podczas tej relacji gościć będziemy w Niecieczy, gdzie Bruk-Bet Termalica zmierzy się z Wisłą Płock. Miejmy nadzieję, że to będzie ciekawy pojedynek.