Termalica – Cracovia 2:0 (koniec) | Górnik Z. – Sandecja 2:2 (koniec) | Korona – Lechia 1:0 (koniec)
Arka – Legia 1:0 (koniec)
Arka Gdynia
1:0 (1:0)
Legia Warszawa
Sobota 31.03.2018, 20:30 • Stadion Miejski, Gdynia • PKO Ekstraklasa • 29. kolejka
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!
    Legia kończy mecz bez celnego strzału!

Spotkanie kończy się skromnym triumfem Arki Gdynia. Jedynego gola w dniu dzisiejszym zainkasował Bohdanow. Przypomnijmy, że w 34. minucie ten zawodnik wpisał się na listę strzelców po ładnym uderzeniu z rzutu wolnego. Legia próbowała gonić, ale była bezradna w ofensywie. Podopieczni Romeo Jozaka zagrali dziś bez pomysłu i zasłużenie przegrali. (22:27:38)

90+5

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Enrique Esqueda (Arka Gdynia).

90+1
    Spotkanie zostało przedłużone o cztery minuty.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Grzegorz Piesio (Arka Gdynia).

90
    Zarandia posłał futbolówkę obok bramki strzeżonej przez Malarza. Pomysł może i był całkiem niezły, jednak wykonanie pozostawiło wiele do życzenia.

88
    Trochę chaosu i mało konkretów w tych ostatnich minutach.
    87.

85
    Przed nami ostatnie pięć minut rywalizacji w ramach regulaminowego czasu gry. Obecnie futbolówką operują goście.

83
    Tempo rywalizacji wciąż nie porywa. Legia niby próbuje, szuka szansy na zaskoczenie przeciwników, ale Arkowcy nie popełniają najmniejszych błędów.

82
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Maciej Jankowski, na boisku pojawia się Luka Zarandia.