Raków – Wigry 0:1 (koniec) | Górnik Ł. – Stomil 1:1 (koniec) | Puszcza – Stal M. 0:0 (koniec)
Pogoń Sdl. – Bytovia 1:1 (koniec) | Miedź – Chrobry 1:1 (koniec) | Chojniczanka – Odra O. 2:1 (koniec)
GKS T. – Ruch 2:0 (koniec) | Olimpia G. – Podbeskidzie 0:0 (koniec) | GKS K. – Zagłębie S. 1:0 (koniec)
Raków Częstochowa
0:1 (0:0)
Wigry Suwałki
Sobota 31.03.2018, 12:00 • Miejski Stadion Piłkarski, Częstochowa • Fortuna 1 Liga • 24. kolejka

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (13:55:07)

Spotkanie kończy się triumfem Wigier Suwałki. Jedyną bramkę w dzisiejszym meczu wywalczył Patryk Klimala.

90+3

90+1
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Klimala, na boisku pojawia się Piekarski.

90+1
    Gol dla Wigier!
    Strzelcem bramki PATRYK KLIMALA.

90
    Spotkanie zostało przedłużone o trzy minuty.

90
    Bardzo niecelne uderzenie Łabojki.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Jurkowski (Wigry Suwałki).

88
    Tutaj już chyba nic się nie zmieni.

87
    Mieliśmy trochę zamieszania. Częstochowianie szukali szansy na wyprowadzenie groźnego ataku, ale nic z tego nie wyszło.

85
    Końcówka spotkania zanosi się bardzo emocjonująco!

83
    Ładna akcja gospodarzy, ale Zachara nie zdołał zaskoczyć Zocha.

81
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Bogusz, na boisku pojawia się Kwaśniewski.

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Iorga (Wigry Suwałki).

77
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Formella, na boisku pojawia się Czerkas.

75
    Przed nami ostatni kwadrans rywalizacji.

72
    Brakuje emocji. Wciąż czekamy, by coś się tutaj zmieniło.

71
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Oziębała, na boisku pojawia się Łabojko.

68
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Pylypchuk, na boisku pojawia się Iorga.

65
    Oziębała w ostatniej chwili zatrzymany przez jednego z reprezentantów Wigier!

65
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Wócjik, na boisku pojawia się Mondek.

64
    Figiel ładnie dośrodkował w pole karne, gdzie nieudanym strzałem popisał się Niewulis.

62
    Faulowany był Malinowski. To skutkuje żółtą kartką dla Radeckiego.

61
    Za około pół godziny mecz w Częstochowie zostanie zakończony. Miejmy nadzieję, że w końcu któraś z ekip zdobędzie gola.

60
    Kolejna nieudana akcja gospodarzy.

58
    Zachara centrował w pole karne gości, gdzie dobrze interweniowali defensorzy Wigier.

57
    Ponad dziesięć minut gry w ramach drugiej połowy już za nami. Wciąż nie doczekaliśmy się pierwszej bramki.

55
    Figiel próbuje ożywić grę swojego zespołu. Wigry lekko zagubione.

54
    Figiel oddał uderzenie, ale na straży był Zoch. Świetna parada bramkarza Wigier Suwałki!

53
    Częstochowianie wywalczyli wznowienie od rzutu wolnego. Zobaczymy, czy stały fragment gry przyniesie miejscowym jakieś korzyści.

50
    Pięć minut gry już za nami. Na razie widowisko nie porywa.

49
    Miejmy nadzieję, że druga połowa dzisiejszego spotkania przyniesie bramki i kolejne emocje.

47
    Wracamy do rywalizacji! W trakcie przerwy nie doszło do żadnych zmian personalnych.

46

Premierowa odsłona rywalizacji już za nami. Póki co mamy bezbramkowy remis.

45+1

45
    Pierwsza połowa przedłużona o jedną minutę.

45
    Kolejne niedokładne uderzenie Wójcika.

44
    Malinowski podał do Wójcika, który oddał sprytne uderzenie. Ostatecznie jednak futbolówka nie znalazła drogi do bramki strzeżonej przez Zocha.

43
    Oziębała zdecydowanie za łatwo stracił piłkę. Goście próbowali ukąsić, ale bez efektu.

42
    Zachara ładnie poszukał Formelli, który nie zdołał oddać uderzenia. Dobrze zachowała się defensywa Wigier Suwałki.

41
    Żółtą kartkę otrzymuje Bogusz (Wigry Suwałki).

40
    Mocne uderzenie Pylypchuka poszybowało ponad bramką Szumskiego.

40
    Za około pięć minut pierwsza połowa zostanie zakończona.

36
    Niewiele zmienia się w Częstochowie. Wciąż mamy 0:0.

32
    Obie ekipy szukają szansy na otworzenie wyniku, ale bez efektów.

29
    Ależ zrobiło się gorąco! Jeden z miejscowych ostemplował słupek!

28
    Słabo dośrodkowywał Figiel. Piłka nie dotarła do żadnego z jego partnerów.

27
    Kolejny rzut wolny dla gospodarzy. Może być niebezpiecznie.

25
    Za około dwadzieścia minut pierwsza połowa zostanie zakończona. Wciąż czekamy na pierwsze trafienie w tym spotkaniu.

24
    Oziębała nieźle szarżował na prawej flance, jednak jego wrzutka w szesnastkę rywali była katastrofalna.

23
    Malinowski sprytnie dośrodkował w pole karne. Zoch minął się z futbolówką, ale żaden z miejscowych nie zdołał skierować jej do siatki. Inicjatywa po stronie piłkarzy Wigier.

22
    Gdyby Zachara nie był faulowany, to wyszedłby na sam na sam ze Zochem. Słuszna decyzja sędziego Szczecha.

21
    Brzydko sfaulowany został teraz Zachara. Żółtą kartkę ogląda Obst.

21
    Na pozycji spalonej złapany został Oziębała.

20
    Od pierwszego gwizdka pana Łukasza Szczecha minęło już dwadzieścia minut. Obecnie jesteśmy świadkami dość szarpanej gry. Czekamy, aż to się uspokoi.

19
    Warto jednak odnotować, że do tej pory sędzia z Warszawy pokazał tylko jedną kartkę. W ósmej minucie żółtko obejrzał Radwański.

18
    Spotkanie jest dość ostre. Zarówno jedni, jak i drudzy nie przebierają w środkach.

15
    Piętnaście minut gry już za nami. Trochę chaotycznej gry po obu stronach. Piłka często zmienia właściciela.

13
    Wigry w natarciu, ale nic z tego nie wynika.

12
    Kompletnie nieudane zagranie Góry. Na tablicy wyników utrzymuje się bezbramkowy remis.

12
    Niecelne dośrodkowanie Radwańskiego. Wigry znów atakowały, ale tym razem absolutnie nic z tego nie wynikło.

11
    Ożywiła się rywalizacja. Atakują zarówno gospodarze, jak i przyjezdni.

10
    Mocne uderzenie Wójcika, ale piłka poszybowała obok bramki strzeżonej przez Zocha!

9
    Pewna interwencja Szumskiego. Przyjezdni nie zdołali zaskoczyć bramkarza Rakowa.

8
    Radwański ukarany za sfaulowanie Pylypchuka. Gra przerwana, bo reprezentant Wigier leży na murawie.

7
    Żółtą kartkę otrzymuje Radwański (Raków Częstochowa).

7
    Gorąco zrobiło się w polu karnym Wigier! Mało brakowało, a któryś z miejscowych oddałby celne uderzenie. Tymczasem z kontrą ruszają przyjezdni.

6
    Formella ładnie odegrał do Malinowskiego, który wywalczył rzut rożny dla gospodarzy. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

5
    Pięć minut gry za nami. Póki co bez groźniejszych sytuacji.

4
    Na trybunach kapitalna atmosfera. Sympatycy gospodarzy z wielkim zaangażowaniem dopingują swoich ulubieńców.

3
    Raz jeszcze dobrze zachował się Niewulis.

2
    Wigry zaatakowały lewą flanką, ale nic z tego nie wynikło. Dobrze interweniował w defensywie Niewulis.

1

Raków Częstochowa: Szumski – Rakhmanov, Góra, Niewulis, Figiel, Radwański, Oziębała, Formella, Wójcik, Malinowski, Zachara.

Rezerwowi: Kos, Mesjasz, Mondek, Łabojko, Szczepański, Czerkas, Sapała.

Wigry Suwałki: Zoch – Remisz, Żyro, Klimala, Radecki, Bogusz, Rybicki, Spychała, Pylypchuk, Gąska, Obst.

Rezerwowi: Węglarz, Jurkowski, Iorga, Kwaśniewski, Piekarski, Gużewski..

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji. Do usłyszenia!

Wigry Suwałki sąsiadują w tabeli z Rakowem. Ekipa ta jest ósmą siłą pierwszoligowej rywalizacji. Dotychczas zainkasowała również 32 punkty.

Raków Częstochowa jest obecnie siódmym zespołem w tabeli I ligi. Dotychczas częstochowianie wywalczyli 32 "oczka".

Trwa 24. kolejka Nice 1. Ligi. Podczas tej relacji gościć będziemy w Częstochowie, gdzie miejscowy Raków zmierzy się z Wigrami Suwałki. Początek rywalizacji o 12:00.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.

Mateusz

Gole: 90+1. Klimala

Kartki:   7. Radwański (RAK) – 21. Obst (SUW), 41. Bogusz (SUW), 62. Radecki (SUW), 80. Iorga (SUW), 89. Jurkowski (SUW)

Raków Częstochowa: Szumski – Rakhmanov, Góra, Niewulis, Figiel, Radwański, Oziębała (71. Łabojko), Formella (77. Czerkas), Wójcik (65. Mondek), Malinowski, Zachara.

Zmiany: Kos, Mesjasz, Mondek, Łabojko, Szczepański, Czerkas, Sapała.

Wigry Suwałki: Zoch – Remisz, Żyro, Klimala (90+1. Piekarski), Radecki, Bogusz (81. Kwaśniewski), Rybicki, Spychała, Pylypchuk (68. Iorga), Gąska, Obst.

Zmiany: Węglarz, Jurkowski, Iorga, Kwaśniewski, Piekarski, Gużewski.

Sędziowie: Łukasz Szczech