Bayern – Real Madryt 1:2 (koniec)
Bayern Monachium
1:2 (1:1)
Real Madryt
Środa 25.04.2018, 20:45 • Allianz Arena, Monachium • Liga Mistrzów UEFA • Półfinał

Dobiegło końca spotkanie w Monachium! Bardzo skuteczni i bezwzględni byli dziś obrońcy tytułu. Bayern przeważał, mimo to przegrywa na własnym terenie z Realem Madryt 1:2. Rewanż już w najbliższy wtorek. Dziękuję za uwagę! (22:42:07)

90+4
    Udana interwencja Navasa po zagraniu Ribery'ego. To mogła być ostatnia szansa monachijczyków na zdobycie wyrównującego gola.

90+3
    Jeden z ostatnich zrywu Bayernu. Na lewym skrzydle nie opanował jednak piłki Ribery. Od autu Królewscy.

90+2
    Trochę gubią się monachijczycy, na co z całą pewnością ogromny wpływ mają nerwy. Szykuje się emocjonująca końcówka!

90
    O cztery minuty przedłużony zostaje ten podynek!

89
    Alcantara wślizgiem przerywa kontratak gości i słusznie zostaje upomniany żółtą kartką.
    88. Robert Lewandowski (BAY)

88
    Ależ bliski szczęścia był teraz Lewandowski! Prostopadłe zagranie do Roberta, który podcinką próbował pokonać Navasa, ale strzelił obok bramki!

87
    Uderzał zza pola karnego Rafinha, ale bardzo dobrze został zablokowany przez Ramosa. Chwilę później aut wywalczyli madrytczycy.

86
    Jeszcze jeden rzut wolny dla Bayernu na połowie rywali. Czy tym razem uda się zagrozić bramce przyjezdnych po wrzutce ze stałego fragmentu gry?

85
    Podopieczni Zidane'a wznawiają grę od wrzutu z autu na własnej połowie boiska. Coraz bliżej końcowego triumfu są przyjezdni!

83
    Zmiana w drużynie Real Madryt: z boiska schodzi Casemiro, na boisku pojawia się Mateo Kovačić.

83
    Składna akcja Realu, ale ostatecznie wyłapuje futbolówkę Ulreich.

82
    Sule faulowany na własnej połowie boiska przez Asensio. Szybko wznawiają grę Bawarczycy.

80
    Dziesięć minut pozostało do końca meczu w Monachium. Naciskają gospodarze, ale nie wpływa to jak na razie na zmianę rezultatu.

Gole: 28. Kimmich – 44. Marcelo, 57. Asensio

Kartki:   52. Ribéry (BAY), 89. Alcántara (BAY) – 78. Casemiro (REA)

Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 10:3. Spalone: 0:6. Foule: 8:14.
    Bayern Monachium: Ulreich – Kimmich, Boateng (34. Süle), Hummels, Rafinha – Javi Martínez (75. Tolisso) – Robben (8. Alcántara), Müller (C), James Rodríguez, Ribéry – Lewandowski.
    Zmiany: Starke – Wagner, Süle, Alcántara, Bernat, Rudy, Tolisso.

Real Madryt: Navas – Carvajal (67. Benzema), Varane, Ramos (C), Marcelo – Modrić, Casemiro (83. Kovačić), Kroos – L. Vázquez, Ronaldo, Isco (46. Asensio).
    Zmiany: Casilla – Vallejo, Benzema, Bale, Hernández, Asensio, Kovačić.

Sędzia główny: Bjorn Kuipers
    Asystenci: Sander van Roekel, Erwin Zeinstra
    Sędzia techniczny: Charl Schaap