Rekord – Clearex 2:4 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
2:4 (1:1)
Clearex Chorzów
Poniedziałek 14.05.2018, 20:00 • Bielsko-Biała • FOGO Futsal Ekstraklasa • 25. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Zapraszam na relację z Futsal Ekstraklasy. Rekord Bielsko-Biała – Clearex Chorzów. To mecz 25 kolejki.

Gospodarze tego spotkania są już pewni mistrzostwa Polski. Odnieśli je w świetnym stylu bowiem w całym sezonie nie zaznali choćby jednej porażki. Dość powiedzieć, że odnotowali tylko jeden remis a miało to miejsce w poprzedniej kolejce, kiedy to zremisowali na wyjeździe 1:1 z FC Toruń.

Chorzowianie mają jeszcze szansę na wskoczenie na podium. Aktualnie są na czwartej pozycji z dorobkiem 25 punktów. To o 3 mniej od KS Toruń i 5 mniej od Gatty Zduńska Wola. Należy jednak pamiętać, że te drużyny mają już mecz tej kolejki za sobą. Z drugiej strony każdy punkt Clearexu w starciu z Rekordem będzie sukcesem.

W fazie zasadniczej oczywiście w obu meczach bezpośrednich górą byli bielszczanie za każdym razem aplikując rywalom sześć bramek. Najpierw w Chorzowie wygrali 6:1 w rewanżu na własnym parkiecie 6:3. Ciekawe czy i tym razem doczekamy się wielu bramek.

Na relację z tego meczu zapraszam na godzinę 20:00. Bądźcie z nami na portalu lajfy com!

Z powodów technicznych relacja "minuta po minucie" z tego starcia nie odbędzie się. Będziemy informować Państwa na bieżąco o zmianach w wyniku.

Protokół meczowy:

Rekord Bielsko-Biała:
    Kałuża, Nawrat – Surmiak, Biel, Gąsior, Popławski, Franz, Cichy, Bondar, Marek, Kubik, Janovsky, Seidler

Clearex Chorzów:
    Krzyśka, Puzio – Gładczak, Golly, Zastawnik, Seget, Omylak, Łopuch, Mizgajski, Łuszczek, Świtoń, Wędzony, Leszczak

10
    Po dziesięciu minutach meczu mamy bramkowy remisem w Bielsku-Białej. Gospodarze prowadzili, ale błyskawicznie na trafienie rywali odpowiedzieli chorzowianie.

15
    Faule: 5-4.

20

Do przerwy remis w Bielsku-Białej! Emocji nie brakuje, ale jak na razie obejrzeliśmy jedynie dwie bramki. Po przerwie liczymy na więcej, zostańcie z nami!

21

24

Przyjezdni obejmują prowadzenie! Piłkę do bramki Rekordu skierował SZYMON ŁUSZCZEK.

29
    Faule: 4-1.

31
    Przeszło trzydzieści minut gry za nami. Bardzo dobra sytuacja Cleareksu, choć jak wiemy, jednobramkowe prowadzenie w futsalu to nie jest ogromna przewaga.

33
    Znów sporo przewinień. Obecnie gospodarze mają na swoim koniec pięć przewinień, natomiast przyjezdni o jedno mniej.

36

Podwyższają prowadzenie przyjezdni! Tym razem na listę strzelców wpisał się SEBASTIAN LESZCZAK.

37

Kolejna bramka dla przyjezdnych! Po raz drugi w tym spotkaniu golkipera Rekordu pokonuje PIOTR ŁOPUCH.

39

Miejscowi częściowo odrabiają straty! Drugiego gola w tym spotkaniu strzela OLEKSANDR BONDAR.

40

Dobiegło końca spotkanie w Bielsku-Białej! Rekord notuje pierwszą w tym sezonie porażkę. Nie zmienia to jednak faktu, że bielszczanie rozegrali fenomenalny sezon. Clearex z kolei dzięki temu zwycięstwu w dalszym ciągu liczy się w walce o medale. Dziękuję za uwagę! (22:05:58)

Gole: 5. Bondar, 39. Bondar – 5. Łopuch, 24. Łuszczek, 36. Leszczak, 37. Łopuch

Sędzia czasowy: Dawid Konieczny