Rozwój – Widzew 0:4 (koniec) | Stal S. W. – Resovia 2:1 (koniec) | Gryf – ROW Rybnik 1:0 (koniec)
Ruch – Radomiak 0:2 (koniec) | Olimpia G. – Pogoń Sdl. 2:0 (koniec) | Znicz – Toruń 0:2 (koniec)
GKS Bełchatów – Siarka T. 2:0 (koniec) | Górnik Ł. – Skra 2:1 (koniec)
Znicz Pruszków
0:2 (0:2)
Elana Toruń
Sobota 28.07.2018, 18:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga • 2. runda

Koniec meczu w Pruszkowie! Elana dość niespodziewanie zwycięża ze Zniczem po dwóch golach autorstwa Filipa Kozłowskiego. Dziękuję za uwagę! (19:53:52)

90

75
    Do końca spotkania pozostał jeszcze tylko kwadrans. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że torunianie wrócą do Grodu Kopernika z kompletem punktów.

60
    Bez zmian jeśli chodzi o wynik meczu na stadionie w Pruszkowie. Szanse Znicza na choćby remis maleją, z kolei z każdą kolejną minutą bliżej zwycięstwa są podopieczni Rafała Góraka.

55
    Żółtą kartkę otrzymuje Dobosz (Elana Toruń).

49
    Żółtą kartkę otrzymuje Małachowski (Znicz Pruszków).

46

Znakomite cztery minuty w wykonaniu Elany mocno wpłyną na wyłonienie zwycięzcy. Torunianie prowadzą 2:0 i są na dobrej drodze po zdobycie trzech punktów. Za kwadrans wracamy na drugą połowę!

45

36
    Gol dla Elany!

Idą za ciosem przyjezdni! Druga bramka dla beniaminka drugoligowych rozgrywek. Na listę strzelców ponownie wpisał się FILIP KOZŁOWSKI.

33

Torunianie obejmują prowadzenie! Strzelcem bramki FILIP KOZŁOWSKI.

23
    Żółtą kartkę otrzymuje Machalski (Znicz Pruszków).

22
    Po dwudziestu minutach gry w Pruszkowie utrzymuje się bezbramkowy rezultat. Dwóch graczy Znicza zostało w międzyczasie ukaranych żółtą kartką.

1
    Żółtą kartkę otrzymuje Kabala (Znicz Pruszków).

1

Początek spotkania o godzinie 18:00. Kilka minut wcześniej zaprezentujemy składy obydwu drużyn. Będziemy informować o zmianach wyniku z tego meczu oraz najważniejszych wydarzeniach.

W innym z sobotnich meczów drugiej ligi Znicz Pruszków zmierzy się na własnym terenie z Elaną Toruń. Obydwie drużyny dobrze spisały się na inaugurację. Znicz zwyciężył z Resovią 3:1, z kolei Torunianie zremisowali z Rozwojem Katowice 2:2.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 33. Kozłowski, 36. Kozłowski

Kartki:   1. Kabala (ZNI), 23. Machalski (ZNI), 49. Małachowski (ZNI) – 55. Dobosz (ELA)