Pogoń – Piast 0:2 (koniec)
Pogoń Szczecin
0:2 (0:2)
Piast Gliwice
Poniedziałek 30.07.2018, 18:00 • Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szczecin • PKO Ekstraklasa • 2. runda

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (19:56:43)

Koniec spotkania! Rywalizacja kończy się triumfem Piasta Gliwice. Trafienia padały jedynie w trakcie pierwszego kwadransa. Później mieliśmy trochę emocji, ale na ich nadmiar narzekać nie mogliśmy. Mogło być znacznie ciekawiej. Pogoń próbowała wywalczyć chociażby bramkę honorową, ale nic z tego.

90+6
    90+4. I jeszcze taka ciekawostka.

90+3
    Dwie minuty do zakończenia tego meczu. Przesądzone jest już, że "Portowcy" zakończą go bez dorobku punktowego. Prawdopodobnie nie zdobędą nawet bramki.

90+2
    Raz jeszcze zakotłowało się w polu karnym Piasta Gliwice. Mieliśmy uderzenie, ale piłka poszybowała ponad bramką. Goście mogą odetchnąć z ulgą.

90
    Spotkanie przedłużone o pięć minut.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Zvoninimir Kozulj (Pogoń Szczecin).

87
    Walukiewicz popełnił błąd, Bursztyn wyszedł z bramki i nie trafił w piłkę, a to wszystko próbował wykorzystać Jodłowiec! Niewiele brakowało, a mielibyśmy trafienie numer trzy dla gości! W ostatniej chwili zrehabilitował się Walukiewicz.
    86. Valencia pozostawił dobre wrażenie.

85
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Joel Valencia, na boisku pojawia się Tom Hateley.

84
    Gospodarze z kolejnym nieudanym atakiem.

83
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Radosław Majewski, na boisku pojawia się Sebastian Kowalczyk.

82
    Szczecinianie bez wigoru i pomysłu. Tutaj już chyba nic się nie zmieni.

81
    Zakończenie spotkania coraz bliżej. Pogoń Szczecin jakby opadła sił. Chyba te ataki z początku drugiej połowy wyczerpały gospodarzy.