Zagłębie L. – Śląsk | 4:0 (koniec) | | | Jagiellonia – Cracovia | 3:1 (koniec) |
Puszcza – ŁKS | 0:2 (koniec) | | | Wigry – Warta | 1:1 (koniec) | | | Odra O. – Termalica | 4:1 (koniec) |
Chrobry – GKS K. | 2:0 (koniec) |
Huesca – Rayo Vallecano | 0:1 (koniec) |
Borussia D. – Eintracht | 3:1 (koniec) |
Nice – Rennes | 2:1 (koniec) | | | PSG – Saint-Étienne | 4:0 (koniec) |
Bohemians – Zlín | 0:1 (koniec) |
St. Mirren – Celtic | 0:0 (koniec) |
Birmingham – West Bromwich | 1:1 (koniec) |
finał
Lokomotiw Moskwa
1:1
(1:1)
Dynamo Moskva
71
|
Żółtą kartkę otrzymuje Dmitrij Barinov (Lokomotiw Moskwa).
|
|
66
|
Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa).
|
|
39
|
Żółtą kartkę otrzymuje Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa).
|
Gole:
32. An. Mirančuk – 5. Cardoso (Rausč)
Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 4:6. Strzały niecelne: 7:9. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 1:1. Foule: 11:8.
Sędziowie: A. Matyunin
Widownia:
Kartki: 39. Krychowiak (LMO), 71. Barinov (LMO) 66. Krychowiak (LMO)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 4:6. Strzały niecelne: 7:9. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 1:1. Foule: 11:8.
Lokomotiw Moskwa:
Guilherme – Lysov, S. Kvěrkvelija, Ćorluka, Ignatěv – Krychowiak, An. Mirančuk (46. Smolov) – Manuel Fernandes, Al. Mirančuk (71. Barinov), Dienisow (C) – Éder (46. Farfán).
Zmiany: Kočenkov, Medveděv – Barinov, Farfán, Höwedes, Idowu, Michalik, Rotenberg, Smolov, Tarasov, Žemaletdinov.
Trener:
Dynamo Moskva: Šunin – Holmén, Rykov, Rausč, T. Šunjić (C) (90. Temnikov) – Tetteh, Panczenko (75. J. Markov), Cernych (58. Sosnin) – Cardoso, Lucenko, Joãozinho.
Zmiany: Leščuk – J. Markov, Morozov, Moskvičev, Sosnin, Temnikov.
Trener:
Zmiany: Kočenkov, Medveděv – Barinov, Farfán, Höwedes, Idowu, Michalik, Rotenberg, Smolov, Tarasov, Žemaletdinov.
Trener:
Dynamo Moskva: Šunin – Holmén, Rykov, Rausč, T. Šunjić (C) (90. Temnikov) – Tetteh, Panczenko (75. J. Markov), Cernych (58. Sosnin) – Cardoso, Lucenko, Joãozinho.
Zmiany: Leščuk – J. Markov, Morozov, Moskvičev, Sosnin, Temnikov.
Trener:
Sędziowie: A. Matyunin
Widownia: