ŁKS – Lech P. 0:1 (po dogrywce) | Śląsk Świętochłowice – Arka 0:3 (koniec) | Siarka T. – Wisła Pł. 1:4 (koniec)
Gryf – Stomil 1:3 (koniec) | Polonia G. – Chrobry 0:8 (koniec) | Chojniczanka – Legia 0:1 (koniec)
Pogoń Sdl. – Stal M. 2:1 (koniec) | Ruch – Odra O. 1:5 (koniec) | Wisła K. – Lechia 1:1 (4:5 po rz. karnych)
Gryf Wejherowo
1:3 (0:3)
Stomil Olsztyn
Wtorek 25.09.2018, 15:30 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • Fortuna Puchar Polski • 1/32 finału

Sędzia zakończył ten mecz. Zaliczka jaką Stomil wyrobił sobie w pierwszej połowie wystarczyła i to zawodnicy z Olsztyna zagrają w kolejnej rundzie. Druga połowa była słabsza Gryf próbował odrobić straty ale trzy bramki to było za dużo. Na dodatek gospodarze kończyli mecz w 10. Na dziś to już koniec. Żegnam Państwa z Wejherowa i zapraszam na kolejne spotkania Gryfa. (17:21:36)

90+3

90+2
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Liberacki (Gryf Wejherowo).

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Tanchyk (Stomil Olsztyn).

90
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Zając, na boisku pojawia się Sermintowicz.

90
    Sędzia dolicza trzy minuty do tego meczu.

88
    Stomil teraz utrzymuje się dłużej przy piłce. W tym meczu chyba się już nic nie wydarzy. Ta druga połowa nie jest zbyt ciekawa i chyba kibice i zawodnicy czekają na ostatni gwizdek.

87
    Na klatkę piersiową przed polem karnym Szramka przyjął piłkę ale nie zdołał już uderzyć. Gryf ma szansę na wyjście z własnej połowy i przeprowadzenie jednego z ostatnich ataków.

86
    W polu karnym uderzał Wicki ale miał mało miejsca aby dobrze przymierzyć. Od bramki Leszczyński a do końca tego meczu już tylko kilka minut.

84
    Mocne ale nie celne uderzenie Pawła Głowackiego z dystansu.

83
    Kamil Włodyga faulował Śledżia i goście mają kolejny rzut wolny w tym meczu.

82
    Ostatnie kilka minut nie są porywającym widowiskiem. Może gdyby wynik był inny ta gra wyglądała by zupełnie inaczej.

81
    Ładnie odebrał Wicki piłkę a potem szybkim podaniem chciał uruchomić Czychowskiego. Obrońcy Stomilu połapali się jednak w zamiarze Wickiego.

80
    Niecelny strzał z przed pola karnego a jego autorem Sikorski. Tylko 10 minut dzieli gości od gry w kolejnej rundzie Pucharu Polski.

78
    Powalił Goerke rywala a na dodatek sędzia nakazuję wznowić grę z autu przez przyjezdnych.

77
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Zając, na boisku pojawia się Szramka.

76
    Teraz Gryf stara się długimi podaniami zaskoczyć rywala ale jak na razie obrona Stomilu jest dobrze ustawiona i chyba bliżej końca tego meczu niż drugiej bramki dla gospodarzy.

75
    Ostatni kwadrans meczu przed nami.

74
    Bardzo dobra indywidualna akcja Wickiego minął chyba czterech rywali ale nie miał komu zagrać i w konsekwencji traci on piłke.