Gryf – GKS Bełchatów 0:1 (koniec) | Toruń – Radomiak 2:1 (koniec) | ROW Rybnik – Ruch 1:0 (koniec)

86
    Jeszcze jedna wrzutka w pole karne gospodarzy, ale Ci udanie w defensywie.

85
    Teraz Bogusz z dystansu, jednak minimalnie nad poprzeczką!

84
    Do tego teraz uderzenie Bogusza zablokowane!

83
    Chorzowianie jeszcze atakują, ale obrona rybniczan jest na razie jak twierdza nie do przejścia.

82
    Mazurek wpada w pole karne i zgrywa do Tkocza, ale ten niecelnie!

80
    Obraz gry się nie zmienia. Nadal to rybniczanie dominują na boisku.

78
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Spratek, na boisku pojawia się Mazurek.

77
    Spratek po przechwycie zbiega z piłką w pole karne, ale skutecznie w defensywie jeden z rywali.

76
    Coraz bliżej końca tego meczu. Chorzowianie nie mają zbyt wiele do powiedzenia.

74
    Dośrodkowanie Tkocza z kornera ląduje na poprzeczce! Sporo szczęścia mają goście!

73
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Okuniewicz, na boisku pojawia się Brychlik.

72
    Jaroszewski centruje w pole karne, dziś do uderzenia dochodzi Spratek, ale interweniuje Lech!

71
    Spratek strzela, ale jego próba uderzenia zostaje przyblokowana.

70
    Tkocz centruje w pole karne. Akcję zamyka Bojdys, ale minimalnie chybił.

69
    Żółtą kartkę otrzymuje Bartolewski (Ruch Chorzów).

68
    Chorzowianom zaczyna coraz bardziej zależeć. Ci z minuty na minute wyraźnie przyspieszają.

67
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Kędziora, na boisku pojawia się Giel.

66
    Podgórski strzela z rzutu wolnego bezpośrednio na bramkę, ale trafia wprost w mur.