Wigry – Podbeskidzie 0:5 (koniec) | Puszcza – GKS T. 1:0 (koniec) | Sandecja – ŁKS 0:0 (koniec)
Chojniczanka – Stal M. 2:2 (koniec)
Puszcza Niepołomice
1:0 (1:0)
GKS Tychy
Niedziela 30.09.2018, 18:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • Fortuna 1 Liga • 12. kolejka

Puszcza Niepołomice zwycięża z GKS-em Tychy po golu strzelonym w 45. minucie i zgarnia komplet punktów. Dziękuję za uwagę! (19:55:50)

90+4

89
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Szczepaniak, na boisku pojawia się Orłowski.

89
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Bernhardt, na boisku pojawia się Steblecki.

82
    Bliski strzelenia bramki był Vojtus, ale jego strzał okazał się minimalnie niecelny.

77
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Tomalski, na boisku pojawia się Ryndak.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Abramowicz (GKS Tychy).

63
    Żółtą kartkę otrzymuje Stawarczyk (Puszcza Niepołomice).

56
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Drzazga, na boisku pojawia się Kuzma.

46
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Kowalczyk, na boisku pojawia się Monterde.

46

W wymarzony sposób zakończyła się pierwsza odsłona spotkania dla gospodarzy. Puszcza strzeliła bramkę w 45. minucie i na pewno ma teraz przewagę nie tylko w wyniku, ale też psychologiczną. Niebawem druga odsłona.

45

45
    Gol dla Puszczy!

Gospodarze strzelają bramkę do szatni! Golkipera gości strzałem głową pokonał MARCIN STEFANIK!

33
    Żółtą kartkę otrzymuje Furtak (Puszcza Niepołomice).

31
    Z kontratakiem ruszyli gospodarze, ale swoją szansę zepsuł Drzazga!

15
    Bardzo dobre dwie okazje stworzyli sobie przed momentem gospodarze, ale bezbłędnie w bramce tyszan zachował się Jałocha.