Miedź – Piast | 2:2 (koniec) | | | Górnik Z. – Lech P. | 2:2 (koniec) |
Stal M. – Odra O. | 1:1 (koniec) |
Ślęza Wrocław – Gać | 1:0 (koniec) |
Brighton – West Ham | 1:0 (koniec) |
Torino – Frosinone | 3:2 (koniec) |
Bilbao – Sociedad | 1:3 (koniec) |
Werder – Wolfsburg | 2:0 (koniec) |
Toulouse – Nice | 1:1 (koniec) |
Zlín – Slovan | 0:1 (koniec) |
VfL Bochum – Arminia | 1:0 (koniec) | | | Darmstadt – Hamburg | 1:2 (koniec) |
finał
Miedź Legnica
2:2
(2:2)
Piast Gliwice
90+4
|
Zmiana w Piaście Gliwice: z boiska schodzi Marcin Pietrowski, na boisku pojawia się Martin Konczkowski.
|
|
80
|
Zmiana w Miedzi Legnica: z boiska schodzi Mateusz Szczepaniak, na boisku pojawia się Juan Camára.
|
|
79
|
Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Jorge Félix, na boisku pojawia się Tom Hateley.
|
|
67
|
Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Mateusz Mak, na boisku pojawia się Aleksander Jagiełło.
|
|
60
|
Zmiana w Miedzi Legnica: z boiska schodzi Henrik Ojamaa, na boisku pojawia się Wojciech Łobodziński.
|
|
20
|
Zmiana w Miedzi Legnica: z boiska schodzi Paweł Zieliński, na boisku pojawia się Grzegorz Bartczak.
|
Gole:
6. M. Szczepaniak, 45+1. Piasecki – 18. Papadopulos, 41. Pikk (sam.)
Sędziowie: Dominik Sulikowski (Gdańsk)
Widownia: 5223
Kartki: 78. Torres (MLE) – 69. Dziczek (PIA), 73. Kirkeskov (PIA)
Spudłowany karny!:
Miedź Legnica:
Sapela – Zieliński (20. Bartczak), Osyra, Bozic, Pikk – Piasecki, M. Szczepaniak (80. Camára), Torres, Fernandez, Henrik Ojamaa (60. Łobodziński) – Forsell.
Zmiany: Kanibołoćkyj – Łobodziński, Garguła, Camára, Purzycki, Bartczak, Piątkowski.
Trener:
Piast Gliwice: Szmatuła – Pietrowski (90+4. Konczkowski), Sedlar, J. Czerwiński, Kirkeskov – Mateusz Mak (67. Jagiełło), Jodłowiec, Badia, Dziczek, Félix (79. Hateley) – Papadopulos.
Zmiany: Plach – Hateley, Jagiełło, Parzyszek, Konczkowski, Gojko, Korun.
Trener:
Zmiany: Kanibołoćkyj – Łobodziński, Garguła, Camára, Purzycki, Bartczak, Piątkowski.
Trener:
Piast Gliwice: Szmatuła – Pietrowski (90+4. Konczkowski), Sedlar, J. Czerwiński, Kirkeskov – Mateusz Mak (67. Jagiełło), Jodłowiec, Badia, Dziczek, Félix (79. Hateley) – Papadopulos.
Zmiany: Plach – Hateley, Jagiełło, Parzyszek, Konczkowski, Gojko, Korun.
Trener:
Sędziowie: Dominik Sulikowski (Gdańsk)
Widownia: 5223
Jarosław Kowalski
@JarKowalski13