Pogoń – Wisła Pł. | 4:0 (koniec) | | | Lechia – Zagłębie S. | 4:1 (koniec) | | | Śląsk – Legia | 0:1 (koniec) |
Warta – Chojniczanka | 1:1 (koniec) | | | ŁKS – Wigry | 2:1 (koniec) | | | Bytovia – Jastrzębie | 1:2 (koniec) |
Termalica – Puszcza | 2:2 (koniec) | | | Garbarnia – Chrobry | 0:1 (koniec) | | | Podbeskidzie – Raków | 0:0 (koniec) |
GKS T. – Sandecja | 0:1 (koniec) | | | Stomil – GKS K. | 0:1 (koniec) |
Siarka T. – Błękitni | 0:1 (koniec) | | | Rozwój – Znicz | 1:3 (koniec) | | | Radomiak – Widzew | 0:1 (koniec) |
Skra – Toruń | 1:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Górnik Ł. | 4:0 (koniec) | | | GKS Bełchatów – ROW Rybnik | 1:0 (koniec) |
Ruch – Resovia | 5:1 (koniec) | | | Olimpia E. – Stal S. W. | 3:2 (koniec) |
Burnley – Huddersfield Town | 1:1 (koniec) | | | Crystal Palace – Wolves | 0:1 (koniec) | | | Leicester – Everton | 1:2 (koniec) |
Tottenham – Cardiff | 1:0 (koniec) | | | Watford – Bournemouth | 0:4 (koniec) | | | Man Utd – Newcastle | 3:2 (koniec) |
Cagliari – Bologna | 2:0 (koniec) | | | Udinese – Juventus | 0:2 (koniec) | | | Empoli – AS Roma | 0:2 (koniec) |
Girona – Eibar | 2:3 (koniec) | | | Getafe – Levante | 0:1 (koniec) | | | Alaves – Real Madryt | 1:0 (koniec) |
Leganés – Rayo Vallecano | 1:0 (koniec) |
Borussia D. – Augsburg | 4:3 (koniec) | | | Düsseldorf – Schalke 04 | 0:2 (koniec) | | | Hannover – Stuttgart | 3:1 (koniec) |
Mainz – Hertha | 0:0 (koniec) | | | Bayern – Borussia M. | 0:3 (koniec) |
Lille – Saint-Étienne | 3:1 (koniec) | | | Amiens – Dijon | 1:0 (koniec) | | | Angers – Strasbourg | 2:2 (koniec) |
Guingamp – Montpellier | 1:1 (koniec) | | | Nîmes – Reims | 0:0 (koniec) |
Mlada – Banik | 2:2 (koniec) | | | Ołomuniec – Sparta | 1:0 (koniec) |
AS Trencin – Michalovce | 1:2 (koniec) | | | MSK Żilina – Zeleziarne | 2:0 (koniec) | | | Slovan – Senica | 2:2 (koniec) |
Dunajska – Moravce-Vrable | 3:1 (koniec) |
finał
KAS Eupen
1:2
(1:0)
Royal Antwerp
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.
|
||
1
|
Mecz się właśnie rozpoczął.
|
|
38
|
Zespół Eupen właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki MAMADOU FALL.
|
|
38. Mamadou Fall (EUP) - 1:0
|
||
45+1
|
Pierwsza połowa skończona.
|
|
46
|
Druga połowa rozpoczęta.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Royal Antverpy FC: z boiska schodzi Jonathan Bolingi, na boisku pojawia się Amara Baby.
|
|
63
|
Zmiana w drużynie KAS Eupen: z boiska schodzi Sulayman Marreh, na boisku pojawia się Mégan Laurent.
|
|
67
|
Zmiana w drużynie Royal Antverpy FC: z boiska schodzi Jegor Nazaryna, na boisku pojawia się Geoffry Hairemans.
|
|
69
|
Zespół Antwerp właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki LIOR REFAELOV.
|
|
69. Lior Refaelov (ANY) - 1:1
|
||
73
|
Zmiana w drużynie KAS Eupen: z boiska schodzi Eric Ocansey, na boisku pojawia się Samuel Essende.
|
|
74
|
Zespół Antwerp właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki IVO RODRIGUES.
|
|
74. Ivo Rodrigues (ANY) - 1:2
|
||
82
|
Żółtą kartkę otrzymuje Rocky Bushiri (KAS Eupen).
|
|
Darmowe 20 PLN na grę, a także bonus powitalny 200%! Nie zwlekaj, wejdź już teraz na LSBet
|
||
84
|
Żółtą kartkę otrzymuje Amara Baby (Royal Antverpy FC).
|
|
86
|
Zmiana w drużynie KAS Eupen: z boiska schodzi Jean Thierry Lazare Amani, na boisku pojawia się Ivan Yagan.
|
|
89
|
Zmiana w drużynie Royal Antverpy FC: z boiska schodzi Lior Refaelov, na boisku pojawia się Dylan Batubinsika.
|
|
90+4
|
Żółtą kartkę otrzymuje Mégan Laurent (KAS Eupen).
|
|
90+6
|
Koniec meczu.
(19:53:01)
|
Gole:
38. Fall – 69. Refaelov, 74. Rodrigues
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 4:8. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 0:8.
Sędziowie: Bert Put – Kristof Meers, Mathias Hillaert
Widownia:
Kartki: 82. Bushiri (EUP), 90+4. Laurent (EUP) – 84. Baby (ANY)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 4:8. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 0:8.
KAS Eupen:
Van Crombrugge – Molina, Bushiri, Blondelle, Gnaka – Fall, S. Marreh (63. Laurent), Lazare Amani (86. Yagan) – Ocansey (73. Essende), Tojokawa, García (C).
Zmiany: Niasse Mbaye – Essende, Laurent, Lotiès, Pollet, Schauerte, Yagan.
Trener:
Royal Antwerp: Bolat – Buta, Jelle Van Damme, Arslanagic, Jukleröd – Refaelov (89. Batubinsika), Nazaryna (67. Hairemans), Haroun (C) – Rodrigues, Mbokani, Bolingi (46. Baby).
Zmiany: De Winter – Baby, Batubinsika, Govea, Hairemans, Opare, Owusu Acheampong.
Trener:
Zmiany: Niasse Mbaye – Essende, Laurent, Lotiès, Pollet, Schauerte, Yagan.
Trener:
Royal Antwerp: Bolat – Buta, Jelle Van Damme, Arslanagic, Jukleröd – Refaelov (89. Batubinsika), Nazaryna (67. Hairemans), Haroun (C) – Rodrigues, Mbokani, Bolingi (46. Baby).
Zmiany: De Winter – Baby, Batubinsika, Govea, Hairemans, Opare, Owusu Acheampong.
Trener:
Sędziowie: Bert Put – Kristof Meers, Mathias Hillaert
Widownia: